17.01.2018, 14:00 • UMT Liptovský Mikuláš • Viktor Kalinács sk

Tipsport: 2.74 3.48 2.19 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

30

Prešov dal gól!
Hostia sa radajú až na konci úvodnej polhodiny, začíname prakticky od začiatku. Na 1:1 vyrovnáva NIKOLA GATARIĆ.

13

Liptovský Mikuláš dal gól!
Prvá strela na bránu od MFK – prvý gól. Slančík bol bezmocný, domáci vedú po zásahu IVANA KOTORU 1:0.

1:1

konec (1:1)

Branky: 13. Kotora – 30. Gatarić

Střely na branku: 4:8. Střely mimo: 4:7. Rohy: 4:7. Ofsajdy: 2:5.

MFK Tatran Liptovský Mikuláš: I. polčas: Šavol M., Oćenáš I., Andrič B., Dima G., Janec M., Mikluš T., Kotora I., Líšivka I., Papaj J., Vantruba P., Andrič D. II. polčas: Mikušiak M., Šimun M., Riš O., Laco P., Poremba B., Staš T., Kapláň J., Gužík V., Tešlár M., Porubän L.

FC Tatran Prešov: Slančík – Kačala, Dzurík, Udeh, Micherda – Keresteš, D. Jacko – Černák, Petko – Gatarić, Dupkala
Náhradníci: Talian, Katona, Grejták, Múdry, Sedlák, Macko