1:2 6:4, 2:6, 1:6

17.01.2018, 01:15 • Rod Laver Arena • 2. kolo • Radek Štohl

Tipsport: 5.94 1.15 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

1:6

Elina Svitolinová parádně zapodávala a hlasitým výkřikem se doprovází do třetího kola Australian Open! Siniaková nevrátila její servis zpátky do kurtu!

15-40

Ukrajinské tenistce rozhodčí na čáře nyní zahlásil chybný aut a výměna se tak musela opakovat. V té po returnu dokázala vítězným úderem křížem uspět hráčka na servisu! Dva mečboly!

1:5

Potřetí v setu Elina Svitolinová brejkuje soupeřku a půjde podávat na vítězství v zápase, Siniaková ukončila rozehru a celý gem odehraným míčkem do sítě!

1:4

Brejk! Je tu snížení na 1:4 a Kateřina Siniaková se rozhodně ještě nevzdává, přispívá k tomu i vítězný úder!

0:4

Elina Svitolinová získává druhý brejk, vedení 4:0 a s Češkou to po dvou hodinách hry nevypadá vůbec dobře! Siniaková sice po servisu tvořila hru, byla lepší hráčkou, přesto se nakonec dopustila chyby do autu!

0:2

Bohužel ale přichází brejk pro favoritku zápasu, která se mohla spolehnout na nevynucenou chybu soupeřky do sítě!

2:6

Elina Svitolinová ve druhé sadě zlepšila svůj výkon, naopak Siniaková začala být nepřesná a Svitolinová tak po zásluze získává druhý set na svoji stranu! Závěr dějství byl o nevynucené chybě Češky do sítě!

40-A

Čtvrtý setbol! Elina Svitolinová podruhé v gemu vrátila míček po returnu, protihráčka ale pokazila balónek okamžitě mimo kurt!

0-40

Tři setboly! Kateřina Siniaková vypadá velice rozhozeně, po několika úderech od základní lajny se vyhodila do autu!

2:5

Obdobná situace, kdy se Elina Svitolinová vyhazuje snadno do autu a Češka tak snižuje na 2:5!

A-40

Elina Svitolinová sice podává na vítězství v setu, sebevědomé počínání to ale ani náhodou nyní není. Po returnu soupeřky se vyhodila do autu a dovolila jí tak získat brejkbol!

30-40

Hlavu si ale z toho neláme, po druhém esu v gemu má první setbol!

1:5

Svitolinová skvěle returnovala po lajně a to jí stačilo k úspěchu, reakce soupeřky nebyla dobrá, chybovala jen do sítě!

0:2

Bohužel pro ni poprvé v zápase přichází o vlastní servis, po returnu protihráčky zaslala balónek jen za základní lajnu!

40-A

Protihráčka si hned na to došla pro brejkbol! Kateřina Siniaková se ke konci výměny dostala k síti, kde poslala úder do autu!

6:4

Kateřina Siniaková získává úvodní set na svoji stranu v poměru 6:4! Překvapivé vedení Siniaková dovršila po chybě soupeřky za základní čáru!

A-40

Rozhodčí nejprve upřeli české tenistce dobré druhé podání, po kterém se výměna opakovala. Siniaková ale zapodávala výborně a po úderu křížem získala druhý setbol!

40-30

První setbol v zápase! Siniaková se nenechala rozhodit předchozím míčkem, tlačila na soupeřka, která poslala balónek za základní lajnu!

4:3

První brejkbol v zápase a ten se dostavil na stranu mladší hráčky! Elina Svitolinová sice výborně zapodávala na téčko, její následný rychlý úder ale skončil jenom v autu!