konec (12:12)

16.01.2018, 18:15 • Arena Zagreb, Záhřeb • Skupina A • Tomáš Kubečka

Tipsport: 4.14 8.8 1.4 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

60

Podle všeho je rozhodnuto! Ilić se uvolnil na levém křídle a střelou na zadní tyč překonal bezmocného brankáře! (29:26)

58

Srbsko odskakuje Islandu na rozdíl dvou branek! Radivojević parádně zakončil bleskový protiútok. (28:26)

57

Marsenić si krásně naběhl na přihrávku mezi obránce Islandu a v pádu zamířil přesně na zadní tyč. (27:26)

56

Gól vstřelil tým Island (Gudjón Valur Sigurdsson). (26:26)

56

Ilić proměnil sedmimetrový hod a pět minut před koncem utkání poslal Srbsko do vedení! (26:25)

54

Island si soupeře zatím nenechává utéct. Střelou z levého křídla se trefil Sigurdsson. (25:25)

52

A Srbové jdou do vedení! Jovanovič se prosadil bleskově po rozehrávce. (25:24)

51

Drama pokračuje! Jovanović zakončil protiútok Srbska krásnou střelou k tyči! (24:24)

51

Island však stále zůstává napřed! Kárason vymetl horní roh branky! (23:24)

50

Je vyrovnáno! Radivojević krásnou střelou kolem islandského brankáře dostal Srbsko zpátky do hry! (23:23)

49

Šešum si naběhl na další dlouhou přihrávku za obranu Islandu a střelou o zem stáhl náskok Islandu na jedinou branku. (22:23)

49

Ivanišević dotáhl rychlý protiútok Srbska do gólového konce! (21:23)

48

Jenže Kristjánsson stál znovu na dobrém místě a dělovkou pod nohy brankáře vrátil Islandu náskok! (20:23)

48

Nenadić ze značky sedmimetrového hodu neselhal a stáhl náskok Islandu na dvě branky. (20:22)

47

Další rychlou akci Islandu zakončil po přesné přihrávce na křídlo osamocený A. T. Gunnarsson. (19:22)

45

Nenadič s přehledem proměnil sedmimetrový hod a ještě udržel srbskou naději na zvrat. (19:21)

45

Palmarsson hraje v obrovské pohodě! Islandský střelec pálil z levé strany a poslal Island do tříbrankového vedení. (18:21)

44

Srbové ještě dramatizují průběh utkání! Radivojević se uvolnil na pravém křídle a skákavou střelou překonal brankáře. (18:20)

43

Nenadić udržel míč před dotírajícím obráncem a v pádu vystřelil mezi nohy soupeřova brankáře. (17:20)

43

Gudmundsson se znovu prosmýkl kolem obránce a střelou o zem nedal soupeřovu brankáři šanci. (16:20)

40

To však Islanďanům vůbec nedaří! Gudmundsson se pravačkou trefil přesně pod břevno! Brankář Srbska je na své spoluhráče naštvaný. (16:19)

40

Srbsko po přestávce drží pouze Šešum, se kterým si obrana Islandu zatím neví rady. (16:18)

39

Islanďané zcela kralují dění na hrací ploše! Kristjánsson dokázal soupeřova brankáře překonat i v pádu! (15:18)

38

Palmarsson hraje ve velké pohodě. Házenkář Islandu se krásně uvolnil, přehodil si míč do pravé ruky a bez větších problémů skóroval! (15:17)

37

Srbové však nenchávají Island uskočit do trháků. Šešum se prosadil z pravého křídla. (15:16)

36

Jenže Islandu se začalo dařit ve střelbě! Kárason dělovkou překonal bezmocného brankáře! (14:16)

36

Radivojević se uvolnil na levé straně a dělovkou k pravé tyči překonal brankáře. (14:15)

35

Naopak Srbům nyní odskakuje Island! Střelou z otočky se v pádu prosadil Kristjánsson. (13:15)

34

Kárason vypálil z úctyhodné vzdálenosti, jenže jeho jedovatá střela zapadla pod břevno. (13:14)

33

Island zatím nenechává soupeře odskočit. Krásnou střelou pod břevno překonal brankáře Palmarsson. (13:13)

31

A také se ho dočkali! Dělovkou do dolního rohu se krásně prosadil Dordić. (13:12)

30

Přesto ještě Island stačil před přestávkou vyrovnat! Po skvělém zákroku brankáře dostal přihrávku do úniku Gudmundsson a proti brankáři se nemýlil! (12:12)

29

Šešum dostal přihrávku do dobré pozice a skákavou střelou do dolního rohu poslal Srbsko zpět do vedení. (12:11)

25

Dukić si naskočil na pěknou přihrávku a pohotovou střelou do horního rohu překonal brankáře. (11:11)

25

Vyloučení na straně Islandu! Vykoledoval si jej Smárason, který se verdiktu rozhodčího hodně diví. (10:11)

24

Jenže Sigurdsson se pomalu rozehrává ke skvělému výkonu. Svůj další průnik po pravé straně zakončil krásným lobem. (10:11)

24

Také Srbsku se nyní povedl průnik po křídle. Radivojevič prostřelil islandského brankáře dělovkou na vzdálenější tyč. (10:10)

23

Sigurdsson obdržel utajenou přihrávku na levé křídlo, krásně vyskočil a střelou mezi nohy brankáře poslal Island do vedení! (9:10)

22

Srbové ještě dotahují krok! Nenadić se krásně otočil kolem svého strážce a dělovkou do dolního rohu rozvlnil síť. (9:9)

20

Island se po dlouhé době dostává do vedení! Střelou z levého křídla překonal brankáře Palmarsson. (8:9)

20

Srbové v posledních minutách začínají faulovat. Na dvě minuty si odpočne Šešum. (8:8)

18

Je vyrovnáno! Svůj samostatný únik využil v úvodu osmnácté minuty Sigurdsson! (8:8)

16

Gunnarsson se prosadil ze značky sedmimetrového hodu a snížil na rozdíl jediné branky! (8:7)

15

Vyloučení v týmu Srbsko (Mijajlo Marsenić). (8:6)

15

Srbové znovu odskakují na rozdíl dvou branek. Levačkou se potřetí v utkání trefil Nemanja Zelenović. (8:6)

14

Po dlouhé době jsme se dočkali branky! Krásnou střelou zápěstím na zadní tyč se trefil Gudmundsson. (7:6)

11

První vyloučení! Vyfasoval je Marsenić. (7:5)

11

Srbům se v úvodních minutách opravdu daří. Šešum vyslal nechytatelnou střelu do horního rohu branky! (7:5)

10

První gól utkání pro průniku z křídla! Nemanja Ilić vymyslel parádní lob, na který brankář nedosáhl. (6:5)

9

Je znovu vyrovnáno! Gunnarsson zahrával sedmimetrový hod, který proměnil střelou mezi nohy brankáře. (5:5)

8

Žlutá karta pro tým Srbsko (Bojan Beljanski). (5:4)

8

Srbsko však stačilo zareagovat. Marsenić střílel v pádu, jenže na gólmana soupeře přesto vyzrál. (5:4)

7

Svou chybu však Sigurdsson bleskově napravil a další únik za obranu soupeře zakončil vyrovnávací brankou! (4:4)

5

Sigurdsson také proměnil rychlý protiútok a udržel Island na dostřel svému soupeři. (4:3)

5

A celek z Balkánu zužitkoval i bleskový protiútok. Krásně se trefil Dordič. (4:2)

4

A Srbové se poprvé v utkání dostávají do vedení! Zelenovič si znovu udělal prostor a tentokrát vystřelil do dolního rohu. (3:2)

3

Srbové se zatím drží. Zelenovič zkusil štěstí z pořádné dálky a přesnou střelou k levé tyči nedal gólmanovi šanci. (2:2)

2

Sigurdsson si naběhl na dlouhou přihrávkou a sám proti brankáři zvolil dělovku do horního rohu branky. (1:2)

2

Gól vstřelil tým Srbsko (Stefan Vujić). (1:1)

1

Kristjánsson si naskočil mezi dva obránce srbského výběru a střelou o zem otevřel skóre! (0:1)

29:26

Srbsko: Cupara, Ivanišević – Šešum, Vujić, Dukić, Beljanski, Nenadić, Radivojević, Marković, Dordić, N. Ilić, Crnoglavać, Jovanović, Zelenović, Marsenić, Obradović.

Island: Gústavsson, Björgvinsson – Kristjánsson, Palmarsson, Kárason, Hallgrímsson, Atlason, Elísson, Sigurdsson, Gíslason, Gudmundsson, Magnússon, A. T. Gunnarsson, Arnarsson, B. M. Gunnarsson, Smárason.