FC Slavoj Vyšehrad – FK Příbram

2:2

konec (1:0)

14.01.2018, 11:00 • Semifinále • Adam Kolář

Příbram se ve druhé půli zlepšila a za bojovnost byla odměněna dvěma góly znamenajícími vyrovnání. (12:42:10)

90

88

Vyšehrad po dlouhé době v útoku, ale kvalitní centr do vápna byl odvrácen.

87

Příbram právě vstřelila branku!
Přece jenom je vyrovnáno. V obraně Vyšehradu vznikly veliké zmatky. Brankář Havránek neměl míč ve své moci, bek následně promáchl při odkopu, čehož využil ZORAN DANOSKI a dokázal srovnat.

86

Mohlo být vyrovnáno! Míč si na střelu navedl Danoski a trefil spojnici břevna a tyče.

84

Ric se uvolnil na pravém křídle a vypálil těsně vedle vzdálenější tyče.

82

Opět hosté zkusili uvolnit Černého, ale ten byl nachytán v ofsajdu.

80

Příbram pokračuje v útoku a obléhá vápno soupeře.

78

Černý uvolnil Pince, ale ten se neprosadil. Jeho pokus byl zablokován.

76

Příbram tlačí a vytváří si střelecké pozice. V další z nich byl Ric, ale z ostrého úhlu mířil nad.

74

Jandera odcentroval před bránu domácích, k odraženému míči se dostal Pinc, ale se střelou dlouho váhal takže o míč přišel.

72

Danoski vedl akci svého týmu po levém křídle, nicméně stříleným centrem nikoho nenašel.

70

Další roh Příbrami, tentokrát přišel centrovaný míč. Opět v pohodě odvrácen.

68

Hosté rozehráli roh nakrátko, ale o míč záhy přišli.

66

Vyšehrad jinak opět drží míč na kopačkách a čeká na příležitost.

64

Po pěkné akci se Drobílek dostal ke střílenému centru z pravé strany, ale ve vápně úž úřadovali Příbramští.

62

Už to vypadalo na nadějný únik pro Černého, byl však chycen v ofsajdu.

60

Domácí zkouší uklidnit hru a kombinují s balonem na kopačkách.

58

Černý se zkusil probít do vápna, ale proti přesile neuspěl a o míč přišel.

56

ROSTISLAV JANDERA si zpracoval míč, posunul si ho na střelu a umístil k tyči.

54

Klesa to zkusil z dálky, ale nebyl úspěšný.

52

K míči se dostal na hranici vápna Černý, jeho pokus byl zablokován.

50

Vyšehrad právě vstřelil branku!
Domácí už vedou o dva góly! Balon za obranu dostal FILIP DROBÍLEK a z ostrého úhlu propálil brankáře Příbrami.

47

Příbram kombinuje v blízkosti vápna soupeře.

46

Máme za sebou první poločas, domácí se trefili už ve třetí minutě a po většinu poločasu byli lepší. Hosté se trochu probudili až v závěru.

45

43

Příbram v závěru poločasu tlačí a je lepším týmem.

41

Brankář Vyšehradu teď ovšem skvěle zlikvidoval nebezpečný pokus z hranice vápna. U své tyče byl včas.

39

Nevyšla snaha ale ani na druhé straně. Vyšehradští faulovali poté, co na pravé straně ztratili míč.

37

Iniciativa na kopačkách hráčů Příbrami, avšak bez větší šance.

35

Domácí operující před vápnem soupeře si zkusili vymodlit přímý kop, rozhodčí ale jejich přáním nevyhověl.

34

Teď už do pokutového území hostů přilétly dva centry, neujal se však žádný.

32

Hostům se povedlo uklidnit hru. Teď zase oni drží míč ve své moci.

31

Domácí jsou nyní aktivnější. Dva střílené centry z pravé strany ale zamýšleného adresáta nenašly.

29

Teď domácí rozehrávali přímý kop, nadvakrát byl však míč odvrácený do bezpečí.

27

Zatím pokračují fotbalisté Vyšehradu v kombinaci na vlastní polovině a nikam nespěchají.

25

Domácí však zůstávají usazeni před brankou soupeře, mají k dispozici sérii rohů.

24

S rohovým kopem Vyšehradu si příbramský brankář dokázal poradit.

22

Příbramští táhli útok po pravé straně, proti přesile však křídelník přišel o míč.

3

Třetiligový celek se dostává hned v úvodu duelu do vedení. Autorem gólu se stal FILIP DROBÍLEK.

1

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.