11.01.2018, 02:00 • United Center, Chicago • Jan Prošek

Tipsport: 2.32 3.83 2.7 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

2. Devan Dubnyk (MIN) 34 zák., 1 gól, 97,1%
Československá stopa v utkání:
Michal Kempný (CHI) 0+1, 2 střely, čas na ledě 12:17
David Kämpf (CHI) 0+0, 1 střela, čas na ledě 12:37
Jan Rutta (CHI) 0+0, 3 střely, čas na ledě 14:50
Domácí celek se sice jako první prosadit, ve druhé a třetí třetině inkasoval po jedné brance. To stačilo k tomu, aby všechny body ze zápasu bral hostující celek. Minnesota vybojovala výhru 2:1.

59:35

Domácí hrají v pěti, hrají bez brankáře.

59:25

Mikael Granlund nedokázal z velké blízkosti přesněji vypálit.

59:00

Anton Forsberg kryje střelecký pokus Tylera Ennies. To už běží poslední minuta hry.

58:55

Eric Staal výborně zakončoval z kruhu, jeho rána postrádala přesnost.

58:28

Jan Rutta zablokoval střelecký pokus, jehož autorem je Zach Parise.

58:06

Eric Staal zakončoval z dobré střelecké pozice, jeho pokus kryje brankář domácích.

57:50

Vyloučení v týmu Chicago Blackhawks (Jordan Oesterle – 2 min., sekání). Domácí hráč musel zatáhnout za záchrannou brzdu.

57:25

Jonathan Toews nedokázal přesněji vypálit.

57:09

35:24, střelecky aktivnější je domácí celek, kterému se ale nedaří vyrovnat.

57:00

Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině. Hra je přerušena, puk má ve své moci brankář Minnesoty.

56:35

56:19

Hosté hrají velmi dobře, takticky drží hru daleko od své branky.

56:09

Vinnie Hinostroza pálil z kruhu, ale netrefil klec.

55:53

Jan Rutta zakončoval z předbrankového prostoru, jeho pokus kryje brankář Wild.

55:01

Dostáváme se do finální fáze třetí třetiny.

54:35

Přesilovou hru hrají domácí, kteří se mohou pokusit o vyrovnání.

54:35

Vyloučení v týmu Minnesota Wild (Jonas Brodin – 2 min., hákování).

54:35

Hra je nyní přerušena pro postavení mimo hru, bude se vylučovat. Komerční přestávka.

53:52

Brandon Saad se propracoval do výborné střelecké pozice, ale brankář Wild neprostřelil.

53:41

Z dobré pozice to zkoušel Daniel Winnik, ale jeho zakončení snadno kryje brankář soupeře.

53:09

Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před domácí brankou

52:36

Zach Parise se pokoušel něco vymyslet před brankou soupeře.

52:22

Hraje se ve středním pásmu, mnoho šancí k vidění není.

51:35

Chicago přišlo o útočné pásmo, rychle zakončoval Jason Zucker. S jeho pokusem si tak tak dokázal poradit brankář Anton Forsberg

51:07

Domácí celek se pokouší rychle vyrovnat, hosté nyní musí mít pozorní v defenzivě.

50:23

Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek nedominuje.

50:10

Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou Chicaga.

50:01

Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, Minnesota vede o jednu branku.

49:43

Od modré čáry to zkoušel domácí Jordan Oesterle. Střela obránce ale končí mimo branku, gólman Devan Dubnyk zasahovat nemusel.

49:00

Jedenáct minut hry zbývá do konce třetí třetiny, domácí celek stále ztrácí jeden gól na svého soupeře.

48:35

Duncan Keith nahodil z poloviny hrací plochy puk na branku soupeře.

48:05

Jordan Oesterle od modré čáry minul branku.

47:46

Patrick Kane se prokličkoval až do zakončení, vypálit ale nedokázal.

47:26

David Kämpf se propracoval do střelecké pozice, ale jeho pokus kryje hostující brankář.

46:37

Staňte se fanoušky NHL.cz!

46:37

Mnoho šancí momentálně k vidění není, domácí fanoušci ženou své oblíbence za vyrovnáním.

45:46

Ryan Hartman z mezikruží pálil nad branku, gólman Wild zasahovat nemusel.

45:32

Charlie Coyle zablokoval střelecký pokus, který vyslal z dobré pozice Nick Schmalt.

45:22

Duncan Keith si vylepšil střeleckou pozici, ale branku trefit nedokázal.

44:53

Hra je nyní přerušena, pro postavení mimo hru. Před malou chvíli dobře vypálil Eric Staal.

43:51

Vhazovat se bude před brankou Chicaga, domácí celek vyhrál vhazování.

43:03

43:03 Ryan SUTER - 1:2

43:03

Minnesota právě vstřelila branku!
Hostující celek se dostává do vedení, při hře čtyři na čtyři se Minnesota dostala do střelecké pozice a RYAN SUTER přišpendlil kotouč pod horní tyčku. Asistence: Mikko Koivu a Mikael Granlund.

42:42

Vyloučení v týmu Chicago Blackhawks (Patrick Kane – 2 min., podražení).

42:16

Brandon Saad vypálil, jeho ránu kryje brankář Wild, buly se tak bude odehrávat před jeho brankou.

42:03

Vhazovat se bude před domácí brankou, přesilovka se nyní Chicagu nedaří.

42:01

Mikko Koivu se při vlastním oslabení dostal do zakončení, ale brankáře nepřekonal. Následně pálil nepřesně Mikael Granlund.

41:24

Vyloučení v týmu Minnesota Wild (Marcus Foligno – 2 min., zásah do hlavy nebo krku).

41:05

Jan Rutta dobře vypálil od modré čáry, puk ale vyrazil hostující brankář a domácí se k dorážce nedostali.

40:50

Jako první se ve třetí třetině do střelecké pozice dostal Patrick Kane, ale jeho rána končí mimo branku.

40:01

Ve druhé třetině jsme viděli jednu jedinou branku, hostující celek dokázal vyrovnat stav zápasu. Skóre je tedy vyrovnané. Po čtyřiceti minutách hraje Minnesota v Chicagu 1:1.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:53

Mikael Granlund neprostřelil brankáře domácích, ten kryje kotouč. Hra je tak přerušena.

39:43

V poklidném tempu se dohrává druhá třetina.

39:00

To už probíhá poslední minuta hry.

38:40

Michal Kempný hledal před brankou spoluhráče, jeho pas byl nepřesný.

38:29

Devan Dubnyk kryje ránu, jejímž autorem je Patrick Kane.

38:02

Ryan Hartman měl na hokejce vedoucí branku, ale brankáře soupeře nezaměstnal, branku totiž minul.

38:00

Probíhají poslední dvě minuty hry ve druhé třetině.

37:40

Minnesota přesilovou hru proměnit nedokázala.

37:27

37:02

Chicago se brání výborně, sledujeme parádní defenzivní představení Hawks.

36:29

Výborně od modré pálil Matt Dumba, Jeho projektil končí mimo branku.

35:57

Přesilovku hrají hosté, kteří se usadili v útočném pásmu, kde se pokouší něco vymyslet.

35:27

Vyloučení v týmu Chicago Blackhawks (Connor Murphy – 2 min., držení protihráče).

35:15

Dostáváme se do finální fáze hry ve druhé třetině, bude se vylučovat.

34:03

Duncan Keith zablokoval střelecký pokus, který vyslal z dobré pozice Tyler Ennis.

33:47

Domácí špatně rozehráli, a tak se píská zakázané uvolnění, vhazovat se Chicaga.

33:37

Mikko Koivu se položil do střely soupeře. Pokus Jordana Oesterlea byl nepovedený.

33:00

Od modré čáry zakončoval Jared Spurgeon. Jeho projektil končí mimo branku.

32:25

Matt Cullen čekal před brankou na přihrávku, ale pasu od spoluhráče se nedočkal, a tak hrají domácí.

32:04

Michal Kempný vypálil z první a jeho pokus končí mimo branku, gólman Wild zasahovat nemusel.

32:00

Hra je nyní přerušena, Gustav Forsling výborně vypálil a jeho pokus kryje brankář Devan Dubnyk.

31:46

Ryan Hartman před brankou Minnesoty netrefil kotouč podle svých představ.

31:30

Ani jeden celek se nikam nežene, sledujeme takticky vedenou bitvu.

30:51

Anton Forsberg si snadno poradil s pokusem soupeře. Matt Dumba zakončoval zápěstím.

29:58

29:58 Jonas BRODIN - 1:1

29:58

V polovině zápasu je vyrovnáno. Tvrdou ránu od modré čáry vyslal JONAS BRODIN. Jeho projektil ale tečoval nešťastně Tommy Wingels tak, že přeskočil rameno brankáře a dostal se až do brány. Je vyrovnáno. Asistence: Jason Zucker a Matt Dumba.

29:31

Dostáváme se pomalu ale jistě do druhé poloviny hry ve druhé třetině i zápase. Domácí Chicago stále vede o jednu branku.

29:00

Jared Spurgeon se pokoušel probojovat do střelecké pozice, dostal se za branku domácích, ale spoluhráče před brankou přesným pasem neoslovil.

28:24

Devan Dubnyk má na svém kontě další zákrok, tentokrát si dokázal poradit s pokusem, který vyslal Michal Kempný.

28:10

Hraje se rychlý hokej, mnoho vyložených šancí k vidění není.

27:58

Kotouč vypadl po střele domácího hráče z hrací plochy, vhazovat se tak bude před brankou Minnesoty.

27:08

Hra je nyní přerušena, kotouč končí u domácího brankáře. Anton Forsberg si výborně poradil s pokusem, který vyslal Jason Zucker.

26:37

Kotouč vypadl z hrací plochy, následovat bude komerční přestávka.

26:21

Anton Forsberg vyrazil střelu Daniela Winniga před sebe, a pak se už o zbytek postarala obrana.

25:42

Sledujeme rychlý hokej, který mnoho vyložených šancí nenabízí, hraje se rychlý styl hry.

25:27

Anton Forsberg kryje kotouč po střele, kterou se zkoušel prosadit hostující Marcus Foligno.

24:59

Jordan Oesterle vypálil od modré čáry, jeho pokus byl nepřesný, následně hru přerušuje hostující brankář, který si poradil s pokusem, který vyslal Nick Schmaltz.

24:11

Dva hráči se nyní střetli, ani jeden o soupeři nevěděl. Jsou otřesení, ale zdá se, že budou pokračovat ve hře.

23:43

Gustav Forsling dobře vypálil a jeho ránu kryje brankář Devan Dubnyk.

22:39

Hra je nyní přerušena pro postavení mimo hru hostů. Vhazovat se bude ve středním pásmu. Mnoho šancí k vidění není.

21:41

Z výborné pozice mezi kruhy pálil Ryan Hartman. Brankáře Wild neprostřelil.

21:38

Gustav Forsling vypálil a jeho pokus zablokoval hostující Matt Dumba.

20:28

Hostující celek se jako první propracoval do střelecké pozice, Ryan Suter neprostřelil brankáře.

20:01

14:5, střelecky je jednoznačně aktivnější domácí celek, který se také dostal do vedení. Hosté musí přidat, pokud chtějí pomýšlet na zdramatizování zápasu.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:40

Daniel Winnik tečoval střelecký pokus soupeře mimo hrací plochu, buly před brankou Wild.

19:10

18 střel zablokovali hráči Minnesoty, hrají opravdu obětavě.

18:54

Další ofsajd domácích. Buly ve středním pásmu, dostáváme se do finální fáze třetiny.

18:39

Marcus Foligno zablokoval střelecký pokus Kempného.

18:25

Hra je přerušena pro postavení mimo hru. Domácí celek má převahu, hostující obránci obětavě padají do střel, a tak pomáhají svému brankáři.

17:51

Mnoho šancí momentálně k vidění není, hosté se pokouší vyrovnat, ale domácí obrana jim mnoho prostoru nedává.

17:20

V poklidném tempu se dohrává první třetina, ani jeden celek nechce chybovat.

16:54

Patrick Kane vypálil z bezprostřední blízkosti bekhendem, jeho pokus kryje brankář soupeře.

16:29

Brandon Saad vypálil z dobré pozice, ale jeho pokus končí mimo branku. Puk ale raději přikryl Devan Dubnyk. K dorážce se dostal Vinnie Hinostroza.

16:04

Duncan Keith vypálil jako správný obránce od modré čáry, s jeho pokusem si poradil brankář. Komerční přestávka.

15:48

Do výborně střelecké pozice se dostal Jonathan Toews, ale jeho pokus končí mimo branku.

15:20

Ryan Suter a Mikko Koivu vedli útočnou akci Minnesoty, ale s jejich pokusem si dokázala domácí obrana poradit.

15:10

Po komerční přestávce zápas pokračuje dál.

15:01

Dostáváme se do finální fáze první třetiny.

14:46

Devan Dubnyk na druhé straně musel zasahovat proti dobrému zakončení Lance Doumy.

14:22

Anton Forsberg kryje ránu, kterou vyslal při oslabení Ryan Suter.

13:45

Hra je přerušena pro postavení mimo hru, vhazovat se bude ve středním pásmu.

13:13

Domácí se usadili v útočném pásmu a pokouší se něco vymyslet před brankou soupeře. Mnoho velkých šancí si zatím nevypracovali.

12:50

Patrick Kane byl volný před brankou, přihrávka se k němu ale nedostala. Gólman Devan Dubnyk tak zasahovat nemusel.

12:24

Vyloučení v týmu Minnesota Wild (Tyler Ennis – 2 min., zdržování hry / neúspěšná trenérská výzva).

12:24

Hosté si vyžádali výzvu. Gól platí.

12:24

12:24 Brent SEABROOK - 1:0

12:24

Chicago právě vstřelilo branku!
Domácí celek se dostává do vedení, výborně vypálil od modré Michal Kempný. Následně šťastně odrazil puk do brány o výstroj brankáře BRENT SEABROOK. Asistence: Michal Kempný a Nick Schmaltz.

12:11

Lance Bouma zablokoval střelu, kterou vyslal Matt Dumba od modré.

11:36

Sledujeme rychlý hokej, který se odehrává zejména ve středním pásmu, ani jeden brankář zasahovat nemusí.

10:45

Ryan Suter to zkoušel od modré čáry, ale jeho pokus postrádal přesnost. Brankář zasahovat nemusel.

10:01

Dostáváme se do druhé poloviny hry v první třetině, více ze hry mají domácí hokejisté.

09:39

Tommy Wingels nebezpečně tečoval kotouč před brankou hostujícího týmu, i tak si ale dokázal brankář poradit.

09:20

David Kämpf výborně zakončoval z předbrankového prostoru, s jeho pokusem si snadno poradil brankář soupeře.

09:01

Z bezprostřední blízkosti zakončoval Alex DeBrincat. Puk kryje brankář Devan Dubnyk. Výborná práce maskovaného muže.

08:03

Anton Forsberg si snadno poradit s pokusem, který vyslal aktivně hrající hostující Ryan Suter.

07:35

Jonas Brodin vyslal středu zápěstím, se kterou si dokázal brankář domácího celku snadno poradit.

07:14

Komerční přestávka. Vhazovat se bude ve středním pásmu. Na úvodní branku stále čekáme.

06:37

Domácí hokejisté mají nyní převahu, hosté se musí bránit, vhazovat se tak bude před brankou Wild.

06:20

Jan Rutta znovu výborně vypálil, ale jeho pokus s velkými problémy vyrazil brankář Minnesoty.

05:55

Jan Rutta se pokoušel usměrnit kotouč mezi tři tyče, ale nedokázal výrazněji vypálit.

05:20

3:2, střelecky je v úvodu zápasu aktivnější domácí celek, na výraznější šanci ale čekáme.

04:48

Devan Dubnyk kryje kotouč po lehké střele, kterou vyslal Brandon Saad. Vhazovat se bude před brankou Minnesoty.

04:37

Jonathan Toews ani Brandon Saad nedokázali prostřelit brankáře Wild, Devan Dubnyk předvedl výborné zákroky.

04:06

Brent Seabrook zablokoval střelu soupeře, domácí brankář zasahovat nemusel.

03:40

Po bleskově akci zakončoval od modré čáry Matt Dumba. S jeho pokusem neměl brankář Anton Forsberg problém.

03:22

Hra je přerušena, vhazovat se bude před brankou hostujícího celku.

02:54

Hra je nyní přerušena pro postavení mimo hru.

02:25

Ryan Suter se propracoval do zakončení, s jeho pokusem si snadno poradil domácí brankář.

02:05

Hráči obou týmů hrají hodně obětavě, ani jeden celek nechce chybovat.

02:00

Ryan Hartman nenechal vystřelit soupeře, zablokoval pokus Matta Dumby.

01:28

Tyler Ennis se položil do střely soupeře. Vypálil domácí Jan Rutta, ale jeho rána byla zablokovaná mimo.

00:57

Ani jeden celek se nikam nežene, mnoho šancí v úvodu zápasu k vidění není.

00:27

Jason Zucker zablokoval střelecký pokud od modré čáry, který vyslal Jordan Oesterle.

00:01

Chicago Blackhawks: A. Forsberg (J. Glass) – Keith, Oesterle, C. Murphy, Seabrook, Forsling, Rutta, Kempný – Saad, J. Toews, Hinostroza – Hartman, Schmaltz, P. Kane – Sharp, Kämpf, DeBrincat – Bouma, Wingels.

Minnesota Wild: Dubnyk (Stalock) – Suter, Spurgeon, Brodin, Dumba, Reilly, Prosser – Zucker, M. Koivu, Mikael Granlund – Coyle, E. Staal, Parise – Stewart, J. Eriksson Ek, Ennis – M. Foligno, Cullen, Winnik..

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Chicago Blackhawks odehrálo 42 zápasů (16-5-6-15;48 bodů). V tabulce Západní konference je na osmé pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrálo 3. Poradilo si s New Yorkem Rangers 5:2, Edmonton Oilers 4:1 a Ottawu Senators 8:2. Nestačilo na Calgary Flames 3:4 v prodloužení a v základní době na Vegas Golden Knights 4:5.
Minnesota Wild odehrála 43 zápasů s bilancí 17-5-4-17 a vybojovala 48 bodů. V tabulce Západní konference je na desáté pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrála dva. Poradila si s Floridou Panthers 5:1 a a Buffalo Sabres 6:2. Nestačila na Nashville Predators 0:3, Colorado Avalanche 2:7 a v prodloužení Calgary Flames 2:3.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Chicago Blackhawks a Minnesota Wild.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.

1:2

Branky a nahrávky: 13. Seabrook (Kempný, Schmaltz) – 30. Brodin (Zucker, Dumba), 44. Suter (M. Koivu, Mikael Granlund)

Rozhodčí: Nicholson, Peel – Galloway, Knorr

Diváci: 21 721

12:24 CHI 1:0 Seabrook (Kempný, Schmaltz)
12:24 MNS 2 Ennis, zdržování hry / neúspěšná trenérská výzva
29:58 MNS 1:1 Brodin (Zucker, Dumba)
35:27 CHI 2 C. Murphy, držení protihráče
41:24 MNS 2 M. Foligno, zásah do hlavy nebo krku
42:42 CHI 2 P. Kane, podražení
43:03 MNS 1:2 Suter (M. Koivu, Mikael Granlund)