11.01.2018, 17:30 • Hartwall Arena • Vendula Zdražilová

Tipsport: 1.45 5.0 5.74 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

59:09

59:09 Olli PALOLA - 3:1

59:09

Jokerit právě vstřelil branku!
No a je hotovo. OLLI PALOLA si nabruslil podél levého mantinelu do útočného pásma a z levé strany pak poslal kotouč do opuštěné branky – 3:1. Bez asistence.

58:31

Hosté hrají powerplay.

51:34

Vyloučení v týmu Jokerit Helsinky (Eeli Tolvanen – 2 min., nedovolené bránění).

47:14

Sami Lepistö dostává dvě minuty za nedovolené bránění a síly na ledě se tak srovnají. Uvidíme hru ve čtyřech hráčích na obou stranách.

45:05

Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Arturs Kulda – 2 min. + 2 min., vysoká hůl).

41:45

41:45 Sami LEPISTÖ - 2:1

41:45

Domácí hráči dvojnásobnou početní výhodu využívají. SAMI LEPISTÖ vyslal střelu z vrcholu levého kruhu, ta se odrazila od brusle jednoho z hostujících obránců a kotouč změnil směr. Následně pak doplachtil za Hellbergova záda – 2:1. Jokerit si tak bere zpět své vedení. Bez asistence.

41:08

Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Cory Kane – 2 min., vysoká hůl).

39:55

V samotném závěru druhé třetiny přidržel Jormakku Joonas Järvinen a putuje tak na dvě minuty na trestnou lavici. Domácí tak budou mít na začátku třetí části hry výhodu přesilové hry.

37:31

37:31 Lucas LESSIO - 1:1

37:31

Red Star Kunlun právě vstřelil branku
A hosté srovnávají stav tohoto utkání. LUCAS LESSIO projel středním pásmem až na levou stranu branky domácích. Dostal se do bekhendové střely a poté umístil kotouč takřka do prázdné branky za Zapolskim – 1:1. Začíná se tedy znovu od začátku. Bez asistence.

31:35

31:35 Pekka JORMAKKA - 1:0

31:35

Domácí se ujímají vedení. PEKKA JORMAKKA se dostal na vrchol levého kruhu, párkrát zamíchal kotoučem a nabruslil si do lepší střelecké pozice a poté vyslal střelu švihem, kterou rozvlnil síť za Hellbergovými zády – 1:0. Asistence: Nicklas Jensen.

28:17

28:17 Jormakka tváří v tvář Hellbergovi neuspěl.

28:17

Pekka Jormakka těsně před Hellbergem sklepl odražený kotouč a znovu z toho byla velká šance. Švédský brankář ve službách Kunlunu ale znovu přidal pohotový zákrok a neinkasoval.

19:59

Vyloučení v týmu Jokerit Helsinky (Jesse Joensuu – 2 min., sekání).

19:58

19:58 Tolvanen dorážel těsně před Hellbergem, ten ale svůj tým podržel.

19:58

Dvě vteřiny před vypršením prvního dějství se ještě domácí dostali do obrovské šance před brankou Kunlunu, ale Hellberg nakonec puk ukryl pod sebou po dorážce Tolvanena. Ten ještě jistili obránci hostů a nepustili Jokerit do vedení!

15:10

Další přesilová hra pro domácí. Lessio dostává dvě minuty za držení a sedí na lavici hanby.

09:40

Přesilovku si zahrají také hosté. Mika Niemi inkasuje dvě minuty za hákování a už sedí na trestné lavici. Využijí hosté svou první přesilovou hru?

04:05

04:05 O´Neill nedokázal prostrčit kotouč za navrátivšího se Hellberga.

04:05

Brian O'Neill byl v obrovské šanci. Hellbergovi vypadl puk po zákroku a chvíli se ocitl u brankové čáry. Jenže O´Neill ho nedokázal dopíchnout za jeho záda i díky tomu, že se Hellberg rychle přesunul zpět!

02:39

Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Arturs Kulda – 2 min., hákování).

3:1

Branky a nahrávky: 32. Jormakka (N Jensen), 42. Lepistö, 60. Palola – 38. Lessio

Jokerit Helsinky: Zapolski (Rämö) – Gilroy, Kivistö, Lepistö, Huhtala, O. Lauridsen, J. Jensen – N Jensen, Regin, H. Ikonen – Tolvanen, O'Neill, Joensuu – Palola, Norman, Jormakka – Mäki, Niemi, Anttila – Wirtanen.

Red Star Kunlun: Hellberg (Skrynik) – Schaus, Ibragimov, Graborenko, Järvinen, Blacker, A. Kulda, Vorobej, N. Chlystov – Beck, Brulé, DeFazio – Lessio, Yip, Kane – Chipchura, Ponikarovskij, Rissanen – Lockhart, Lebeděv.

Rozhodčí: Cyplakov, Kuljov – Černyšjov, Ivanov

Diváci: 10 133

02:39 KUN 2 A. Kulda, hákování
09:40 JOK 2 Niemi, hákování
15:10 KUN 2 Lessio, držení protihráče
19:59 JOK 2 Joensuu, sekání