CEV Cup - ženy

Allianz MTV Stuttgart – VK UP Olomouc

3:0

konec (25:19, 25:15, 28:26)

10.01.2018, 19:00 • SCHARRena STUTTGART • Play-off • Tomáš Kohlmann (@tom__kohlmann)

Tipsport: 1.05 8.97 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

0:0

Volejbalistky Olomouce nedokázaly ani v odvetném utkání sebrat vysoce favorizovanému Stuttgartu ani set. Po dvou setech 25:19 a 25:15 bylo o postupujícím rozhodnuto, domácí poté prostřídali sestavu, až na několik rozeher nechali odpočívat nizozemské opory Stoltenbergovou a Van Daelenovou, čehož Olomouc využila k až šestibodovému náskoku, v koncovce ale uspěl Stuttgart a vítězí 3:0. (20:32:38)

28:26

Třetí set skončil.

28:26

Dobojováno! Domácí ubránili olomoucký útok a Michaela Mlejnková poté útokem z pipu ukončuje toto utkání.

27:26

Pia Kästnerová zaznamenává přímý bod z podání!

26:26

Schäferová se snadno prosazuje úderem do středu olomoucké poloviny.

25:26

Blokem v koncovce bodují také Olomoučanky!

25:25

Stuttgart kazí podání, máme znovu vyrovnáno.

25:24

Domácí bodují blokem!

24:24

Olomouc byla nesmírně blízko zisku setu! Po domácí chybě na příjmu ale Michalíková nedokázala nad sítí přetlačit nahrávačku Kästnerovou a Schäferová poté zakončila rozehru bodovým úspěchem pro Stuttgart.

23:24

V dlouhé rozehře uspěla Olomouc! Napolitano Šenková se prosadila technickým úderem přes domácí blok.

23:23

Dva pokusy k vyrovnání potřebovala Michalíková, dokázala se ale přes domácí blok prosadit.

23:22

Další neúspěch Olomouce, nejdříve byla Michalíková zablokována a byť hosté ještě udrželi míč ve hře, tak Napolitano Šenková míří jen do zámezí.

22:22

Olomouc ubránila Schäferovou a Michalíková mohla navýšit rozdíl ve skóre, útočí ale mimo hřiště.

21:22

Nikol Sajdová uspěla středem sítě.

21:21

Domácí bodují blokem a dokázali tak smazat až šestibodové manko!

20:21

Jana Napolitano Šenková útočí do zámezí.

19:21

Paige Tappová snižuje na 19:21.

18:21

Kuriózní situace, Napolitano Šenková už byla takřka zablokována, hostům se ale podařilo udržet míč ve hře, Sajdová jej přehrála zadarmo přes a domácí nedokázali míč zpracovat!