Francouzský pohár

EA Guingamp – Chamois Niortais FC

1:0

konec (1:0)

06.01.2018, 18:00 • Stade de Roudourou, Guingamp • 1/32 finále • Tomáš Reiner (@ReinyTom)

Tipsport: 1.51 4.12 6.38 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

90+3

90+3. Velká šance domácích.

90+3

Deaux vzápětí poslal do šestnáctky krásný centr a Salibur mohl skórovat do prázdné brány, jenže ji minul!

90+2

Briand se z levé strany řítil sám na brankáře Boucharda, vzájemný souboj vyzněl pro hostujícího brankáře, který ho dokázal fantasticky v tváří v tvář vychytat a míč vyrazil na rohový kop!

84

Střídání v týmu Chamois Niortais FC: ze hřiště odchází Laurent Agouazi, přichází Banfa Diakité.

83

Střídání v týmu EA Guingamp: ze hřiště odchází Marcus Coco, přichází Ludovic Blas.

81

Střídání v týmu Chamois Niortais FC: ze hřiště odchází Didier Lamkel Ze, přichází David Djigla.

74

Dona Ndoh si naběhl do šestnáctky na krásný centr Roye, jenže ze šesti metrů bránu hlavou minul!

68

Střídání v týmu Chamois Niortais FC: ze hřiště odchází Antoine Leautey, přichází Thibaut Vion.

59

Střídání v týmu EA Guingamp: ze hřiště odchází Moustapha Diallo, přichází Lebogang Phiri.

59

Střídání v týmu EA Guingamp: ze hřiště odchází Nicolas Benezet, přichází Marcus Thuram.

59

Ikoko poslal do šestnáctky nádherný přetažený centr, na který si na vzdálenější tyči naběhl Briand! Domácí už se radovali z gólu, jenže hostujícího brankáře Boucharda zachránilo břevno!

53

Dona Ndoh se málem postaral o vyrovnávací gól, jenže kvůli ofsajdu nebyl uznán.

45+1

Briand v nastaveném čase prvního poločasu předvedl krásnou individuální akci, brankář Bouchard se ale podruhé překonat nenechal a předvedl fantastický zákrok!

35

35. Marcus COCO - 1:0

35

Guingamp právě vstřelil branku!
Ikoko předvedl na pravém křídle krásný sprint a po jeho přihrávce napřáhl k parádní diagonální střele MARCUS COCO, který překonal brankáře Boucharda, a Guingamp vede deset minut před přestávkou 1:0!

31

Jordan Ikoko viděl první žlutou kartu zápasu poté, co fauloval pouhých dvacet metrů od své brány, následný volný přímý kop Niortu ale žádné nebezpečí nepřinesl.

14

V sestavě Guingampu dnes nastoupili všichni hráči, kteří figurují v nejlepším týmu Ligue 1 za měsíc prosinec. Mezi nejlepší obránce byl vybrán Kerbrat a jeho spoluhráč Rebocho, zatímco do útoku Briand.