konec (13:12)

06.01.2018, 15:00 • Veselí nad Moravou • 12. kolo • Tomáš Kučera

Tipsport: 1.75 8.0 2.44 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

SHK Veselí n.M. – Bemaco ŠŠK Prešov 25:20 (13:12)
Nejvíce branek: Olšovská 10/4, Vinklárková 4, Novotná 4 – Šutranová 5/1, Liebiedieva 4, Gajdošová 4. Rozhodčí: Přemysl Fukala, Radek Mohyla. Sedmimetrové hody: 5/5 – 1/1. Vyloučení: 1:3. (16:48:43)
Dramatické utkání končí výhrou Panenek 25:20, o vítězství rozhodla pasáž hry mezi 48. – 52. minutou, když Veselí odskočilo svému soupeři na pět branek, slovenské hráčky se snažily nepříznivé skóre dotáhnout, ale to se jim nepodařilo. Veselí se tak na Prešov bodově dotáhl, oba dva celky mají shodně 15 bodů. Příští víkend svěřenkyně Ľuboše Hudáka zajíždějí do nedalekého Hodonína, bude se jednat o první mistrovské derby v MOL lize. Panenky budou v tomto duelu velkým favoritem.

Konec zápasu. (25:20)

60

Poslední branku utkání vstřelila ze sedmičky Zemčíková. (25:20)

60

Šustková byla bráněna při střelbě a rozhodčí nařídili sedmičku. (24:20)

60

Poslední minutu dochytá v brance Veselí juniorka Hřebejková. (24:20)

59

Utkání je přerušeno, Lekešová dostála ránu do obličeje a potřebuje ošetřit. (24:20)

59

Jana Šustková dává branku přesnou střelou k tyči a vypadá to, že si Veselí už poslední dvě minuty pohlídá. (24:20)

58

Petrovská dává branku Prešova a snižuje na rozdíl tří branek. (23:20)

57

Olšovská střelou o zem se snažila překonat Bernátovou v brance, ale ta míč rukou vyrazila. (23:19)

56

Lekešová si teď vysloužila potlesk publika, když dvěma zákroky podržela svůj celek. (23:19)

55

Máme před sebou poslední pětiminutovku zápasu, dokáže Prešov ještě koncovku dnešního duelu zdramatizovat? (23:19)

54

Šest minut před koncem si bere time-out domácí kouč Hudák. (23:19)

54

Vinklárková se prosazuje z brankoviště a stále je to o čtyři branky. (23:19)

53

Stejná házenkářka unikla domácím hráčkám a koriguje stav zápasu na 22:19. (22:19)

52

Liebiedieva dává z křídla branku slovenského celku. (22:18)

52

Po pěkné souhře se dostala k míči Olšovská, tentokrát střelou o zem nepřekonala slovenskou brankářku. (22:17)

51

Mária Olšovská je dnes také k nezastavení, další branku přidává po přesné ráně. (22:17)

25:20

SHK Veselí n.M.: Lekešová, Beranová – Olšovská, Novotná, Lukšíková, Slováková, Vinklárková, Šustková, Soldánová, Divilková, Valovičová, Zemčíková, Žáčková, Klimešová, Hřebejková, Veselková.

ŠŠK Prešov: Bernátová, Gubiková, Vagaská – Bačíková, Gajdošová, Čirčová, Liebiedieva, Vraňuchová, Šutranová, Kakaščíková, Pavúková, Ščerbáková, Puzderová, Vencuriková, Petrovská.

Rozhodčí: Přemysl Fukala, Radek Mohyla