Anglická Premier League

Manchester City – Watford FC

3:1

konec (2:0)

02.01.2018, 21:00 • Etihad Stadium, Manchester • 22. kolo • Martin Augustin (@ogy_16)

Tipsport: 1.11 11.3 23.4 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Držení míče: 77 % : 23 %.
Střely na branku: 7:4. Střely mimo: 7:2. Rohy: 9:1. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 8:12. (22:59:21)
Fotbalisté Manchesteru City v domácím utkání proti Watfordu nezaváhali a zvítězili 3:1. Lídr tabulky vykročil za plným bodovým ziskem hned v úvodu utkání a ve 13. minutě vedli po trefě Raheema Sterlinga a vlastním gólu Christiana Kabaseleho už 2:0. V 63. minutě pak náskok Citizens ještě zvýšil Sergio Agüero. Hosté se v 82. minutě alespoň dočkali čestného zásahu, o který se postaral Andre Gray. Ve zbytku utkání se pak hráči Watfordu ještě sympaticky snažili o vstřelení kontaktního gólu, ale žádnou větší příležitost si už nevytvořili.

90+4

90+4

Sergiovi Agüerovi byl odmáván ofsajd. Hosté mají čas ještě tak na jednu akci.

90+2

Hosté to v závěru sympaticky zkoušejí. Marvin Zeegelaar však svůj centr přetáhl a na zadní tyč nabíhající Andre Gray neměl šanci hrát míč.

90+1

Roberto Pereyra skončil v domácí šestnáctce na trávníku. Pokutový kop si však nevymodlil!

90+1

Poměrně dost, ještě čtyři minuty.

90

Pomalu se blíží závěr duelu, uvidíme, kolik času sudí ještě nastaví.

89

Reheem Sterling se z pravé strany hnal na hostujícího gólmana. Gomese ale nepropálil!

89

Domácí fotbalisté se ujali míče a ve zbytku utkání už ho budou chtít soupeři půjčit co nejméně.

87

A závar v domácí šestnáctce! Po dlouhém nákopu odvrátil Yaya Touré míč pouze k Doucourému, který balón posunul na Andreho Graye. Jeho střelu zablokovala obrana Citizens.

85

Hosté po čestném zásahu přeci jen trochu ožili a snaží se ještě potrápit favorita zápasu.

83

Žlutou kartu dostává Roberto Pereyra (Watford FC).

83

Střídání v týmu Watford FC: ze hřiště odchází Richarlison, přichází Jerome Sinclair.

82

82. Andre GRAY - 3:1

82

Watford právě vstřelil branku!
Hornets se po delší době osmělili a dokonce snižují! Centr Richarlisona z pravé strany vyboxoval Ederson zpět do pole. Akce Watfordu však pokračovala, André Carrillo obehrál Walkera a poslal míč před bránu na ANDREHO GRAYE, který už to měl vcelku snadné.

80

Hosté v podstatě jen běhají bez míče. To pro ně musí být velmi frustrující.

79

Střídání v týmu Manchester City: ze hřiště odchází Kevin De Bruyne, přichází Bernardo Silva.

3:1

konec (2:0)

Branky: 1. Sterling (Sané), 13. Kabasele (vla.), 63. Agüero – 82. Gray (Carrillo)

Karty:   24. Silva (MAC) – 83. Pereyra (WAT)

Střely na branku: 7:4. Střely mimo: 7:2. Rohy: 9:1. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 8:12.

Manchester City: Ederson – Walker, Stones (67. Danilo), Otamendi, Delph – De Bruyne (79. B. Silva), Fernandinho (71. Y. Touré), Silva (C) – Sané, Agüero, Sterling.
Náhradníci: Bravo – Danilo, Gündoğan, Mangala, B. Silva, Zinčenko, Y. Touré.

Watford FC: Gomes (C) – Janmaat, Wagué, Kabasele, Zeegelaar – Watson (62. Pereyra), Capoue (62. Cleverley) – Richarlison (83. Sinclair), Doucouré, Carrillo – Gray.
Náhradníci: Karnezis – Prödl, Mariappa, Cleverley, Sinclair, Holebas, Pereyra.

Rozhodčí: Mason – Lennard, Wilkes