18.12.2017, 17:00 • TatNeft Arena • Michal Raška

Tipsport: 1.9 4.0 3.48 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Zblokované střely: 14:6
Vyloučení: 5:4
Hity: 7:12
Vyhrané buly: 29:26
Je konec! Kazaň nakonec vyhrála 2:1 a připsala si další tři body do tabulky. V osmé minutě prosadil Rob Klinkhammer, který vstřelil puk do levé šibenice. Ve 27. minutě srovnal Teemu Hartikainen, když vystřelil z jedné po přihrávce Omarka. Už to vypadalo, že se do šaten před třetí třetinou půjde za nerozhodného stavu, ale po vyražení puku hostujícím brankářem se k němu dostal Danis Zaripov, který se otočil a střelu umístil k levé tyči. Ve třetí třetině byli domácí lepší a pohlídali si i konec utkání.

59:37

Domácí ukradli puk, ale ke střele na prázdnou bránu se nedostali.

59:24

Další zakázané uvolnění domácích.

59:10

Ofsajd hostů.

59:00

Zbývá poslední minuta hry! Ufa potřebuje dát branku.

58:57

Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Linus Omark – 2 min., podražení).

58:39

Hosté hrají bez brankáře!

57:44

Ovšem poté domácí vyhodili kotouč jen na zakázané uvolnění.

57:26

Domácí hráč si nezpracoval puk nejlépe a dopředu jde Ufa.

57:06

Skvělý zákrok předvedl Emil Garipov, když se Teemu Hartikainen uvolnil a vystřelil, ovšem domácí brankář chytil puk do lapačky.

56:12

Zakázané uvolnění Ufy a hra se přesune před bránu Andreje Karejeva.

55:42

Hosté už u brány Garipova napadají rozehrávku Kazaně, ale k puku se stále nemohou dostat.

54:46

Po levé straně se řítil dopředu Soloduchin, ale obránce domácích ho zastavil.

53:59

I další střelu chytil do své moci Emil Garipov, který je dnes ve velmi dobré formě.

53:40

Další zakázané uvolnění domácí Kazaně.

52:50

Domácí se zatím skvěle brání a hostům se velmi rychle krátí čas.

2:1

Branky a nahrávky: 8. Klinkhammer (Manuchov, Tkačov), 40. Zaripov (Markov, Lander) – 27. Hartikainen (Omark)

Ak Bars Kazaň: Garipov (Biljalov) – Jarullin, Markov (C), D. Musin, Ljamkin, Ohtamaa, Manuchov – Galijev, Lander, Zaripov – Klinkhammer, Svitov, Tkačov – Jazkov, A. Potapov, Lukojanov – Obuchov, M. Gluchov (A), Glinkin.

Salavat Julajev Ufa: Karejev (Scrivens) – Larsen, Panin (A), S. Garejev, Arzamascev, Gončarov, Loginov (C), M. Osipov, Kuzmin – Hartikainen, Kemppainen, Omark (A) – Lisin, Juňkov, I. Makarov – Burdasov, Korotkov, Fjodorov – M. Majorov, Busarov, Soloduchin.

Rozhodčí: Maxim Sidorenko, Antonín Jeřábek – Ivan Sazonov, Alexander Sadovnikov

06:15 UFA 2 I. Makarov, hákování
06:15 KZN 2 Svitov, nafilmovaný pád nebo přehrávání
07:02 KZN 1:0 Klinkhammer (Manuchov, Tkačov)
14:48 KZN 2 Ljamkin, hákování
25:31 KZN 2 příliš mnoho hráčů, odpyká Jazkov