Portugalská Primeira Liga

Moreirense FC – Vitória SC Guimarães

2:1

konec (2:0)

18.12.2017, 20:00 • Estádio Comendador Joaquim de Almeida Freitas, Moreira de Cónegos • 15. kolo • Michal Raška

Tipsport: 2.91 3.13 2.49 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (21:56:26)
Je konec. Moreirense nakonec i přes dramatický závěr nakonec zvítězilo těsně 2:1 a tři body zůstaly doma. V 17. minutě se hostující brankář dopustil obrovské chyby a nakopl míč přímo do Cádize. Ve 33. minutě šli domácí do rychlého protiútoku a Arsénio poslal střelu k pravé tyči. V 72. minutě dostal druhou žlutou, tudíž červenou kartu Kiko. V 77. minutě ovšem Raphinha snížil na rozdíl jediného gólu. Poté ale hosté už branku vstřelit nedokázali a odjíždějí s prázdnou.

90+6

90+6

Následně se domácí hráč dopustil faulu u rohového praporku na půlce Guimaraes.

90+6

Hostům zbývá poslední půlminuta, ale ke střele se nemohou dostat. Naopak dopředu jdou opět domácí.

90+5

Aut nyní mají hosté z Guimaraes.

90+4

Následně šli domácí dopředu, ale ke střele se nedostali.

90+3

Centr byl velmi dobře kopnutý, ale ke střele se hosté nedostali.

90+2

Nyní se domácí hráč dopustil faulu a Guimaraes má přímý kop, ze kterého přiletí centr do vápna z levé strany.

90+1

Rozhodčí nastavil šest minut navíc.

90+1

Alan Schons vypálil z vápna, ale Douglas předvedl skvělý zákrok a následuje rohový kop pr domácí.

90

Střídání v týmu Moreirense FC: ze hřiště odchází Bilel Aouacheria, přichází Rafael Costa.

89

Faulem se nyní provinil hostující hráč.

88

Domácí mají autové vhazování na pravé straně.

87

Střídání v týmu Vitória SC Guimarães: ze hřiště odchází N'Clomande Konan, přichází Joao Vigario.

86

Ovšem Alan Schons se poté dopustil faulu a u míče budou opět hosté.

86

Střela hostů ve vápně byla zblokována a nyní se dopředu řítí domácí.

85

Střídání v týmu Moreirense FC: ze hřiště odchází Jhonder Cádiz, přichází Ronaldo Peña.

85

Ovšem ani tentokrát se hosté nedostali do zakončení a u míče jsou opět domácí.

84

Nyní hosté vybojovali rohový kop z pravé strany. Po jeho zahrání následuje další, tentokrát už z levé.

83

Další faul domácího hráče a Guimaraes budou mít volný kop z pravé strany.

82

Nyní se po levé straně snaží projít hosté.

81

Další střela hostů skončila jenom nad bránou Jhonatana.

79

Po faulu domácích mělo Guimaraes přímý kop z pravé strany, ale po něm se míč ocitl jenom v zámezí za bránou Jhonatana.

77

77. RAPHINHA - 2:1

77

Guimarães právě vstřelilo branku!
Po centru z levé strany se dostal ve vápně k míči RAPHINHA a z jedné zamířil svoji střelu k levé tyči! Nyní je to pouze o gól a čeká nás dramatický závěr!

75

Po jeho zahrání se dostal Junior Tallo do hlavičky, ale přestřelil bránu.

74

Nyní mají hosté rohový kop z levé strany.

72

Kiko jasně a úmyslně došlápl domácímu hráči na nohu a po druhé žluté kartě dostává červenou a zápas pro něj skončil.

71

Střídání v týmu Moreirense FC: ze hřiště odchází Arsénio, přichází Ahmed Mostafa Mohamed Sayed.

69

Nyní skončil míč jen u domácího brankáře a následně je hra přerušena, jelikož se na zemi objevil domácí hráč.

68

Raphinha dostal žlutou kartu.

68

Pokutový kop byl nakonec zrušen a následuje vhoz rozhodčího.

67

Nyní se dohadují obě mužstva a je nepřehledné co se vlastně bude dít.

66

Alfa Semedo se provinil rukou v pokutovém území. Ovšem hlavní rozhodčí si ještě vše jde zkontrolovat na videozáznam.

65

Byla nařízena penalta pro Guimaraes.

64

Po jeho centru se dostal ke hlavičce hostující hráč, ale minul bránu.

63

Aouacheria se dopustil faulu na pravé straně a Guimarães má přímý kop z levé strany.

62

O odkop od domácí svatyně se tak postará Jhonatan.

61

Nyní se hosté dožadovali odpískání pokutového kopu, ovšem rozhodčí ukazuj pouze na odkop od brány.

59

Nyní má rohový kop Guimaraes. Po něm ale ulovil míč jenom brankář Jhonatan.

58

58. Jhonatan předvedl famózní zákrok.

58

Po rohovém kopu se ale hosté řítili rovněž do obrovské šance a přečíslení 3 na 1, ovšem finální rána Rafaela Martinse skončila jenom na skvělém zákroku Jhonatana!

57

57. Domácí hráč nepřekonal Douglase.

57

Do obrovské šance se dostal domácí hráč, ale sám proti brankářovi Douglasovi vyšel naprázdno, jelikož ten vyrazil míč mimo tři tyče! Následuje rohový kop.

55

Skvělý zákrok předvedl domácí hráč a Guimaraes má rohový kop.

54

Poslední minuty se nám to dost žlutí a nyní dostal kartu žluté barvy Arsénio, když zdržoval při autovém vhazování.

52

Po centru do vápna se faulem provinil hostující hráč Kiko a byl odměněn žlutou kartou.

51

Nyní se ale po faulu ocitl na zemi pro změnu hostující hráč a Semedo dostal žlutou kartu.

50

Po ošetření může hra pokračovat.

49

Jhonatan, brankář domácího celku se zranil při výhozu a nyní je ošetřován na hřišti.

47

Nyní se hostující hráč dopustil faulu a u míče budou domácí.

46

Střídání v týmu Vitória SC Guimarães: ze hřiště odchází Héldon Ramos, přichází Rafael Martins.
Střídání v týmu Vitória SC Guimarães: ze hřiště odchází Francisco Ramos, přichází Kiko.

46

Druhý poločas začne přibližně v 21:02.
První půle je za námi a Moreirense vede 2:0. V 17. minutě se hostující brankář dopustil obrovské chyby a nakopl míč přímo do Cádize. Ve 33. minutě šli domácí do rychlého protiútoku a Arsénio poslal střelu k pravé tyči.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhém poločase?

Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.

45

45

Moreirense nyní vybojovalo rohový kop na pravé straně.

44

Ovšem přímý kop se vůbec nepovedl a následně míč skončil až u hostujícího brankáře Douglase.

43

Nyní se ovšem domácí hráč Mohamed Abarhoun dopustil faulu a Guimaraes tak bude mít přímý kop z velmi solidní pozice, která je přibližně třiadvacet metrů od brány Jhonatana.

42

I když mají Guimaraes po 42. minutách hry držení míče 60%, tak zatím jediné dvě branky utkání vstřelilo domácí Moreirense.

40

Ovšem po centru Guimaraes se hostující hráč Rocha Jubal dopustil faulu.

39

Volný kop nyní vybojovalo Guimaraes.

38

Junior Tallo se dostal středem hřiště přes domácího hráče, ale jeho následná rána šla nad bránu Jhonatana.

37

Poté šli dopředu hosté, ale centr z pravé strany skončil pouze v zámezí na druhé straně.

36

Opět se domácí dostali až do vápna, ale následný centr skončil pouze u hostujícího brankáře Douglase.

35

Nepřesný centr hostů skončil pouze v zámezí za bránou.

33

33. ARSÉNIO - 2:0

33

Moreirense právě vstřelilo branku!
Po rohovém kopu hostů se do přečíslení 4 na 2 dostali domácí. Po centru z pravé strany vystřelil z voleje ARSÉNIO a střelu umístil přesně k pravé tyči! Moreirense tak vede už 2:0!

32

32. Jhonatan předvedl skvělý zákrok proti hlavičce Talla.

32

Jhonatan se nyní musel hodně protáhnout, když se k hlavičce po centru dostal Junior Tallo. Ovšem domácí brankář jeho pokus vyrazil.

30

Nepřesný centr hostů skončil pouze u domácího brankáře.

28

Nyní se v ofsajdové pasti nachytal domácí hráč a akce Moreirense je u konce.

27

Po rohovém kopu ovšem žádné ohrožení hostující brány nepřišlo a u míče jsou nyní hosté, kteří dnes nastoupili v bílých dresech.

26

Moreirense nyní drží míč na pravé straně, poté se dostal ke střele domácí hráč Bilel Aouacheria, ale brankář Douglas předvedl skvělý zákrok a následuje rohový kop pro domácí.

24

Hosté se sice dostali do vápna, ale následně do vzal na sebe Raphinha, který vystřelil a branku vysoce přestřelil.

22

Nyní se o odkop od své brány postaral Jhonatan.

21

Ovšem s následným centrem si domácí hráč lehce poradil.

20

Další faul domácích a Guimaraes tak budou u míče. Následně přesunuli hru na pravou stranu, kde se domácí hráč Rúben Lima provinil faulem.

19

Nyní jdou dopředu hosté, ale skvělým zákrokem se předvedl Abarhoun a zblokoval centr z pravé strany.

17

17. Jhonder CÁDIZ - 1:0

17

Obrovská chyba hostujícího brankáře Douglase, který dostal přihrávku zpátky od svého kolegy a mohl si vybrat na jakou stranu odkopne míč, ovšem trefil pouze dotírajícího skákajícího útočníka JHONDERA CÁDIZE a Moreirense tak jde do vedení 1:0!

16

Nyní se faulu dopustili hosté a u míče tak opět bude Moreirense.

15

O odkop od brány se postaral domácí brankář Jhonatan.

14

Hosté mají autové vhazování na pravé straně.

12

Nyní to domácí zkouší po pravé straně, ale centr domácího hráče skončil v zámezí vedle brány.

11

Hra je od začátku utkání velmi vyrovnaná a ani jeden tým nemá nějakou větší převahu.

9

Hosté nyní vybojovali autové vhazování na pravé straně.

8

Nepřesný centr hostů z Guimaraes skončil pouze u domácího hráče. Následně se Jhonder Cádiz dostal dopředu, následně chtěl nacentrovat před bránu, ale jeho pokus byl zblokován.

6

Nyní jsou opět u balónu hosté, kteří ho drží na své půli.

4

Hostující N'Clomande Konan pouze odkopl míč do zámezí a Moreirense má autové vhazování.

3

Po rohovém kopu ovšem k ohrožení brány Douglase nedošlo.

2

Hosté se provinili faulem a Moreirense bude mít přímý kop.

1

Který z týmů vstřelí první branku v prvním poločase?

Tipovat můžete do začátku 1. poločasu.

Moreirense FC: Jhonatan – Sagna, Abarhoun, Belkaroui, R. Lima – Schons, Neto, Semedo, Arsénio – Aouacheria, Cádiz.
Náhradníci: Dos Prazeres – I. Santos, Ra. Costa, Kouao, Ohemeng, Peña, Sayed.

Vitória SC Guimarães: Douglas – J. Aurélio, Jubal, Moreno, Konan – Miranda, F. Ramos – H. Ramos, Sturgeon, Raphinha – Tallo.
Náhradníci: M. Silva – H. Ferreira, R. Martins, S. Rincón, Kiko, M. Valente, Vigario.

Rozhodčí: Nuno Almeida – António Godinho, Paulo Ramos.
Vitória SC Guimarães:

Guimarães se nachází na sedmém místě s dvaceti třemi body a skóre 18:22, což je pro tento klub zatím úspěch. V posledním utkání přivítalo na domácím hřišti Feirense. I když domácí celý zápas tlačili a hosté se nedostali ani k jedné střele na bránu, už to vypadalo, že zápas skončí bezbrankovou remízou. Ovšem v 90+5. minutě se prosadil domácí Ferreira a zařídil, že všechny tři body zůstanou doma. Nejlepším střelcem je s osmi góly Raphinha. Hlavním trenérem je Pedro Martins.
Moreirense FC:

Pro Moreirense to není vůbec dobrá sezóna a momentálně se nachází na posledním osmnáctém místě s osmi body a skóre 9:23. Za 14. kol vyhrálo pouze jednou a to v 5. kole v Estorilu 2:0. Nyní v posledním utkání ligy zavítalo na půdu Rio Ave. V 54. minutě se sice Moreirense dostalo do vedení po brance Pena, ale následně v 73. minutě domácí srovnali a v 88. minutě otočili utkání. Hosté už nedokázali odpovědět a tři body zůstaly v Rio Ave. Nejlepšími střelci jsou s dvěma góly Costa a Pena. Hlavním trenérem je Manuel Machado.
V 15. kole portugalské Primeira Ligy se proti sobě utkají týmy Moreirense FC a Vitória SC Guimarães. Tato mužstva se spolu naposled utkala před deseti měsíci, kdy v domácím prostředí vyhrálo Guimaraes po brance Hurtada ve 33. minutě 1:0. Nyní se bude hrát na Estádio Comendador Joaquim de Almeida Freitas, Moreira de Cónegos. Tento stadion nabídne kapacitu pro 6 100 diváků.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.