SP - závod s hromadným startem žen, 12,5 km, Annecy
Vítěz: J. Braisazová (FRA)
konec
17.12.2017, 11:45 • Annecy-Le Grand Bornand (Francie)
•
Tomáš Kalas (@tomascipy)
live na
:
0
0
0
live navsaďte si na:
• Předzápasové kurzy: 0 - 0 - 0
SP - závod s hromadným startem žen, 12,5 km, Annecy
Vítěz: J. Braisazová (FRA)
konec
Zpět na online
Rozhodčí:
Diváci:
Statistiky:
Konečné pořadí
1. Justine Braisazová (FRA) 37:19.4 (1)
2. Iryna Krjuková (BLR) +11.2 (0)
3. Laura Dahlmeierová (GER) +19.9 (2)
4. Anastasia Kuzminová (SVK) +25.5 (4)
5. Vanessa Hinzová (GER) +28.4 (1)
6. Anaïs Chevalierová (FRA) +30.1 (1)
7. Julija Džimová (UKR) +30.7 (1)
8. Jekatěrina Jurlovová-Perchtová (RUS) +34.8 (2)
9. Dorothea Wiererová (ITA) +35.9 (2)
10. Franziska Hildebrandová (GER) +36.2 (1)
11. Marte Olsbuová (NOR) +49.2 (2)
12. Denise Herrmannová (GER) +52.1 (3)
13. Anais Bescondová (FRA) +53.3 (4)
14. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) +53.3 (3)
15. Valj Semerenková (UKR) +1:04.4 (1)
16. Célia Aymonierová (FRA) +1:10.9 (3)
17. Vita Semerenková (UKR) +1:12.9 (3)
18. Tatjana Akimovová (RUS) +1:15.9 (1)
19. Selina Gasparinová (SUI) +1:16.2 (3)
20. Susan Dunkleeová (USA) +1:16.3 (3)
21. Maren Hammerschmidtová (GER) +1:19.3 (4)
22. Marie Dorinová Habertová (FRA) +1:24.8 (2)
23. Veronika Vítková (CZE) +1:29.0 (3)
24. Mari Laukkanenová (FIN) +1:33.1 (4)
25. Federica Sanfilippová (ITA) +1:53.3 (3)
26. Weronika Nowakowská-Ziemniaková (POL) +2:17.8 (4)
27. Krystyna Guziková (POL) +2:18.4 (3)
28. Emma Lunderová (CAN) +2:21.3 (1)
29. Lisa Vittozziová (ITA) +2:27.9 (4)
30. Eva Puskarčíková (CZE) +3:14.5 (4)
Startovní listina
1. Anastasia Kuzminová (SVK)
2. Kaisa Mäkäräinenová (FIN)
3. Denise Herrmannová (GER)
4. Lisa Vittozziová (ITA)
5. Justine Braisazová (FRA)
6. Dorothea Wiererová (ITA)
7. Valj Semerenková (UKR)
8. Vita Semerenková (UKR)
9. Julija Džimová (UKR)
10. Marte Olsbuová (NOR)
11. Laura Dahlmeierová (GER)
12. Naděžda Skardinová (BLR)
13. Anais Bescondová (FRA)
14. Veronika Vítková (CZE)
15. Jekatěrina Jurlovová-Perchtová (RUS)
16. Selina Gasparinová (SUI)
17. Vanessa Hinzová (GER)
18. Maren Hammerschmidtová (GER)
19. Weronika Nowakowská-Ziemniaková (POL)
20. Franziska Hildebrandová (GER)
21. Marie Dorinová Habertová (FRA)
22. Iryna Krjuková (BLR)
23. Mari Laukkanenová (FIN)
24. Tatjana Akimovová (RUS)
25. Célia Aymonierová (FRA)
26. Susan Dunkleeová (USA)
27. Anaïs Chevalierová (FRA)
28. Krystyna Guziková (POL)
29. Eva Puskarčíková (CZE)
30. Emma Lunderová (CAN)
1. Justine Braisazová (FRA) 37:19.4 (1)
2. Iryna Krjuková (BLR) +11.2 (0)
3. Laura Dahlmeierová (GER) +19.9 (2)
4. Anastasia Kuzminová (SVK) +25.5 (4)
5. Vanessa Hinzová (GER) +28.4 (1)
6. Anaïs Chevalierová (FRA) +30.1 (1)
7. Julija Džimová (UKR) +30.7 (1)
8. Jekatěrina Jurlovová-Perchtová (RUS) +34.8 (2)
9. Dorothea Wiererová (ITA) +35.9 (2)
10. Franziska Hildebrandová (GER) +36.2 (1)
11. Marte Olsbuová (NOR) +49.2 (2)
12. Denise Herrmannová (GER) +52.1 (3)
13. Anais Bescondová (FRA) +53.3 (4)
14. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) +53.3 (3)
15. Valj Semerenková (UKR) +1:04.4 (1)
16. Célia Aymonierová (FRA) +1:10.9 (3)
17. Vita Semerenková (UKR) +1:12.9 (3)
18. Tatjana Akimovová (RUS) +1:15.9 (1)
19. Selina Gasparinová (SUI) +1:16.2 (3)
20. Susan Dunkleeová (USA) +1:16.3 (3)
21. Maren Hammerschmidtová (GER) +1:19.3 (4)
22. Marie Dorinová Habertová (FRA) +1:24.8 (2)
23. Veronika Vítková (CZE) +1:29.0 (3)
24. Mari Laukkanenová (FIN) +1:33.1 (4)
25. Federica Sanfilippová (ITA) +1:53.3 (3)
26. Weronika Nowakowská-Ziemniaková (POL) +2:17.8 (4)
27. Krystyna Guziková (POL) +2:18.4 (3)
28. Emma Lunderová (CAN) +2:21.3 (1)
29. Lisa Vittozziová (ITA) +2:27.9 (4)
30. Eva Puskarčíková (CZE) +3:14.5 (4)
Cíl
Cíl
Cíl
Cíl
11,7km
11.2km
4.stř
4.stř
4.stř
4.stř
4.stř
9,2km
8,7km
3.stř