15.12.2017, 17:00 • SH Jižní Město • 17. kolo • Adam Dořák

Tipsport: 1.25 7.0 5.9 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě vše, na shledanou! (18:53:57)

Celkové střely na branku: 23:13!
Chodov třetí třetinu precizně ubránil, následně přidal dvě branky (z toho jednu v závěru do prázdné branky) a vítězí v dnešním utkání. Otrokovice se snažily o srovnání stavu, avšak na obranu soupeř nenalezly recept a po vyrovnaném zápasu nakonec musí sklonit před hráči Chodova hlavy a uznat dnešní porážku.

Ondřej Mikeš je vyhlášen nejlepším hráčem Chodova a za hosty získává drobné ocenění brankář Radovan Michajlovič!

58:59

58:59 Marek MATEJČÍK - 6:3

58:59

Chodov právě vstřelil branku!
Otrokovice zvolily hru bez brankáře a vyhozený míček za půlící čáru pak vybojoval MAREK MATEJČÍK a ten v pádu stačil poslat míček do prázdné branky a pečetí vítězství svého celku. Asistence: Martin Pražan.

58:24

Otrokovice nyní mají míček a zahajují závěrečný tlak na branku...

57:44

Tomáš Sovják se nyní snaží něco vymyslet na pravé straně, ale je dobře bráněn hráčem Chodova a nakonec se mu nedaří přihrát před branku.

56:55

Marek Matejčík nyní svou dobrou hrou a držení míčku nasbíral nějaké vteřinky v pásmu soupeře.

56:48

Nakonec se dostali před branku, ale další branka v síti Otrokovic to nebude.

56:16

Po nezdařilém útoku hostů mají míček hráči Chodova, kteří s rozehrávkou příliš nespěchají.

55:54

Domácím nyní stačí jediné, bránit a případně využít brejkové situace.

54:49

Oddechový čas pro hosty.

54:49

Domácí dávají první branku této třetiny. Střelcem, prozatím, vítězné branky je MAREK VÁVRA. Asistence: Ondřej Mikeš.

53:41

Z protiútoku se snažil míček před branku procpat hráč hostů, ale obrana Chodova zareagovala rychle a vyváží míček z nebezpečné zóny.

53:15

Z levé strany přišel míček přímo před branku, ale hráč Chodova nedokázal míček poslat do branky. Bylo tam hodně mnoho nastavených čepelí.

52:43

Chodov ví, že se nemůže pouštět do riskantního útočení. A také to jde na jeho hře poznat.

51:43

Střela Chodova mířila přesně do připraveného Michajloviče v brance a ten neměl velké problémy tuto střelu krýt.

50:49

Obránce Otrokovic nyní zachytil další přihrávku před branku Michajloviče.

50:21

Na tuto otázku budeme znát odpověď v následujících deseti minutách hry.

50:03

Ještě deset minut mají hosté na to, aby srovnali hru, či se dokonce ujali vedení?

49:06

Chodov se stále více a více tlačí před branku soupeře, ale obrana Otrokovic zatím odolává. Pravdou je, že Chodov si nevytváří, bůh ví jaké velké šance.

48:09

Střela Ondrušeka byla blokována, jinak by to byla zajímavá střela a Barák by s ním měl co dělat.

47:18

To se jim nakonec nedaří a proviňují se nedovoleným zákrokem.

46:55

Otrokovice drží míček a Chodov se snaží napadat a vybojovat míček na jejich vlastní polovině.

45:07

Jeden z hráčů Chodova mohl dostat míček a již mohl jít sám na branku. Ale přihrávku precizně zastavil obránce Otrokovic.

44:15

Přihrávka od Pešata nebyla přesná a obě mužstva střídají.

43:40

Michal Podhráský se nejspíše na tohle nemohl dívat a rozeběhl se po levé straně a zaváží míček za branku soupeře.

42:48

Chodov nyní kontroluje hru a přihrává si bez nějaké výraznější snahy směrem na branku. Spíše vyčkává na nějakou tu chybku soupeře a využít nějakou tu skulinu.

41:13

Po rozehrávce ihned vypálil hráč Otrokovic míček na branku Baráka, ale ten nohou zastavuje tuto střelu.

40:01

Na střely ve druhé třetině je to výrazně ve prospěch domácích a to 8:2!
Druhá třetina přinesla jen dvě branky. Otrokovice srovnaly ihned na začátku třetiny. V druhé polovině zápasu se opět prosadil Chodov a ten bude v následující části hájit jednobrankové vedení.

40:00

38:36

Vypadá to, že Chodov bude vstupovat do závěrečné třetiny s jednou brankou v zádech. Zatím to z pohledu Otrokovic nevypadá na nějaké to srovnání. Pokaždé ztrácí míček ihned při přechodu půlící čáry.

37:08

Chodov se nakonec nedokázal střelecky prosadit. Míček mají hosté za svou brankou a obránce vyčkává na vystřídání svého celku.

36:21

Dalekonosná střela z půle skončila za brankou, Chodov se však stále snaží vybojovat míček a vystřelit na branku.

34:46

Otrokovice vybojovaly míček za svou brankou a nyní se budou snažit ony, aby opět vyrovnaly stav zápasu.

33:00

Chodov je nyní na koni a drží míček, avšak v uctivé vzdálenosti od Michajloviče.

32:04

32:04 Tom ONDRUŠEK - 4:3

32:04

A zničehonic přichází vedoucí branka domácích. O tuto branku se zasloužil pěknou střelou TOM ONDRUŠEK po přihrávce Vávry. Asistence: Tomáš Vávra.

31:26

Hra je hodně rozdílná a zatím nesledujeme žádnou nebezpečnou situaci.

30:00

Přesně polovina zápasu je za námi a Otrokovice překvapivě drží se svým dnešním soupeřem krok.

28:16

Tempo hry výrazně opadlo na rozdíl od první třetiny. Chodov bude po nedovoleném zákroku rozehrávat.

26:48

Až nyní Michajlovič musel zasahovat u své levé tyčky a vyhazuje míček dopředu.

26:31

Domácí jsou již před brankou soupeře, ale nedokázali vystřelit na Michajloviče v brance. Otrokovice se dobře brání.

25:49

Chodov s míčkem na svých čepelích, avšak daleko od branky soupeře a rozvážně kombinuje.

25:00

Chodov hraje v plném počtu a Otrokovice se k větší šanci vůbec nedostaly.

23:00

Vyloučení v týmu FAT PIPE Florbal Chodov (Daniel Maxa – 2 minuty, Nedovolené vrážení).

22:15

22:15 Petr KITTEL - 3:3

22:15

Otrokovice právě vstřelily branku!
Otrokovice ihned na začátku druhé třetiny srovnávají brankou PETRA KITTELA. Asistence: Lukáš Kvapil.

21:33

Chodov drží od úvodních minut druhé třetiny míček. Nedaří se jim však proklouznout na polovinu soupeře.

20:01

Po první třetině vede po přestřelce Chodov o jednu branku. Viděli jsme poměrně vyrovnanou první třetinu a Otrokovice hrají s favoritem zápasu prozatím důstojnou partii.

20:00

19:20

Přihrávka zpoza branky a Michajlovič kontroluje míček. Následně jej jeden z hráčů Otrokovic vyváží ven.

19:00

Probíhá poslední minuta úvodní třetiny!

18:21

Další nepřesný míček do útoku a ten sbírá Sýkora, který následně rozehrává.

17:58

Martin Szweda vystřelil z větší vzdálenosti, ale Barák jeho střelu sráží za branku.

16:53

Hra je nyní nahoru a dolů bez střelby na jednu či druhou branku.

15:42

Pohotová střela, z rozehrávky Otrokovic, byla blokovaná a míček vyletěl vysoko do vzduchu.

15:00

Další nebezpečné nahození ze strany Chodova, ale tentokrát se Michajlovič a jeho obrana ubránila.

13:32

13:32 Marek VÁVRA - 3:2

13:32

A následuje další branka, Chodov rozehrál z pravého rohu a nakonec se po přihrávce Mikeše dostal míček na čepel MARKA VÁVRY a ten se s ním elegantně dostal před branku a zavěsil po břevno. Asistence: Ondřej Mikeš.

13:18

Boj o míček za brankou Otrokovic, Chodov bude rozehrávat z pravého rohu palubovky.

12:49

12:49 Ondřej MIKEŠ - 2:2

12:49

Domácí srovnávají stav utkání, kdy po přihrávce Kotlase se k brance po pravé straně vydal ONDŘEJ MIKEŠ a ten trefuje přesně! Asistence: Michal Kotlas.

11:39

Otrokovice drží míček na vlastní polovině a rozvážně si přihrávají.

11:10

11:10 Marek ZAPLETAL - 1:2

11:10

Otrokovice vzápětí dávají další branku. Po velmi rychlé kombinaci směrem dopředu přišel míček na pravou stranu, následovala křižná přihrávka na levou stranu, odkud prostřeluje brankáře MAREK ZAPLETAL. Asistence: Lukáš Pešat.

10:04

10:04 Matěj KOSTKA - 1:1

10:04

Po nedovoleném zákroku rozehrávaly Otrokovice míček z prostoru velkého brankoviště. Následně se míček dostal na MATĚJE KOSTKU a ten prostřelil Baráka v brance. Asistence: František Vykopal.

09:53

Útok Chodova nyní nebyl úspěšný a Michajlovič jen kontroloval svou pravou tyčku.

08:36

Otrokovice se vinou špatné rozehrávky Chodova dostaly do šance a po ní skončil míček na brankové konstrukci branky Baráka!

07:52

Pohotově chytil míček Barák do rukou, když mířila přihrávka zpoza branky před jeho branku.

07:09

Chodov stále tlačí na svého soupeře a snaží se o přidání další branky a své konto.

05:35

Najednou je tu branka domácích. Chodov se prosazuje z takové nenadále situace, kdy přízemní střela MICHALA STRACHOTY skončila v brance. Asistence: Marek Matejčík.

04:39

Hosté mají velký problém s rozehrávkou z vlastního pásma. Hráči Chodova velmi důsledně a přesně napadají.

03:37

Nebezpečná přihrávka před branku Chodova, ale hráč Otrokovic nedokázal míček zpracovat a poslat jej na branku.

03:04

Chodov se snaží útočit, Otrokovice se dobře brání. To je obraz hry úvodních minut.

01:58

Otrokovice zahrávaly rozehrávku v útočném pásmu soupeře, ale špatně si zde rozuměli a nakonec se nedostali k žádné šanci.

01:19

Domácí mají stále míček pod kontrolou a snaží se dostat přes obranný val soupeře.

00:32

První nahození Chodova a následná střela pod půlící čáry byla blokována.

00:01

FAT PIPE Florbal Chodov: Frühbauer (Barák) – Pražan, Fiala, Sýkora, Doubek, Kotlas, Podhráský, Strnad – Maxa, Žák, Mikeš – Vávra, Vávra, Ondrušek – Řezáč, Koutný, Matejčík – Strachota, Plíhal.

HU-FA Panthers Otrokovice: Michaljovič (Malina) – Ťopek, Szweda, Kostka, Mich. Nagy, Švajný – Kvapil, Sovják, Vykopal – Zapletal, Kittel, Pešat – Petřík, Čevela.

Rozhodčí: Petr Černý a Jiří Janoušek.
Otrokovice povzbuzené výhrou nad silnou Mladou Boleslaví se představí na palubovce Chodova, který doma neztratil ještě ani bod! Dokáží Panteři opět překvapit? To sledujte v našem on-line přenosu.
FAT PIPE Florbal Chodov
Chodovu patří sice až třetí místo v tabulce se 40 body, na první Vítkovice ztrácí pouhé tři body. Navíc Vítkovice mají o dva odehrané zápasy více. Chodov v 15. kole porazil 5:4 Bohemians, kdy se zejména dvěma brankami zapsal střelec Marek Vávra. V 16. kole pak slavil výhru nad Ostravou 11:7, kdy Marek Vávra dokonce vystřelil hattrick a k tomu si připsal dvě asistence.
HU-FA Panthers Otrokovice
Otrokovice v minulém kole překvapivě udolaly Mladou Boleslav po výsledku 6:2. O své výhře rozhodli otrokovičtí zejména v druhé polovině zápasu. Jinak Otrokovicím patří čtvrtá příčka se ziskem 30 bodů a v případě vítězství mohou smazat desetibodový náskok svého dnešního soupeře.
Zajímavostí bude sledovat přesilové hry Chodova a hru v oslabení Otrokovic. Chodov má úspěšnost přesilovek hodně vysokou a to 61,9%, na druhou stranu Otrokovice jsou zase nejlepším týmem ve hře v oslabení a to 76%.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

6:3

Branky a nahrávky: 6. Strachota (Matejčík), 13. Mikeš (Kotlas), 14. Vávra (Mikeš), 33. Ondrušek (Vávra), 55. Vávra (Mikeš), 59. Matejčík (Pražan) – 11. Kostka (Vykopal), 12. Zapletal (Pešat), 23. Kittel (Kvapil)

PSG Panthers Otrokovice: Michaljovič (Malina) – Ťopek, Szweda, Kostka, Mich. Nagy, Švajný – Kvapil, Sovják, Vykopal – Zapletal, Kittel, Pešat – Petřík, Čevela.

Rozhodčí: Petr Černý a Jiří Janoušek