1. Futsal liga

SKP Ocel Třinec – Svarog FC Teplice

5:8

konec (2:3)

15.12.2017, 20:00 • Sportovní hala STaRS Třinec • 13. kolo • Igor Mainka (@igor_mainka)

Tipsport: 5.4 5.0 1.4 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z třinecké haly STaRS je to z mé strany vše. Děkuji vám za pozornost a jelikož je to poslední zápas v tomto roce, přeji Vám za celý třinecký futsal krásné prožití svátků Vánočních, bohatého Ježíška a úspěšný rok 2018. Od klávesnice se s vámi loučí Igor Mainka. (21:49:26)
Teplice v Třinci potvrdily roli favorita a ze slezského města si odvezly všechny tři body po vítězství 5:8. Ve druhé půli postupně navýšili svůj náskok, který si již do závěrečných minut pohlídali. Velkou roli na úspěchu Severočechů sehrály zahraniční akvizice, které se podílely na šesti gólech.

39:57

Teplice právě vstřelily branku!
V závěru utkání se z hranice brankoviště opřel do míče JEAN a střelou po zemi uzavřel výsledek zápasu na 5:8.

39:45

Třinečtí ztratili míč a přišli o poslední naději na bodový zisk.

39:36

Další šance Poláška končí vedle teplické branky!

39:07

Poslední minuta a domácí jsou nastěhováni před teplickou brankou.

38:30

Polášek měl po přihrávce Samka prázdnou bránu, ale tu trestuhodně minul!

37:07

Hosté mají na svém kontě pátý faul a Nene inkasoval žlutou kartu.

37:07

Třinec právě vstřelil branku!
LUKÁŠ BARON po přihrávce Blahuta snižuje na 5:7!

36:36

Třineckou akci na jeden dotek zakončil Polášek nepřesnou přihrávkou do zámezí.

36:10

Třinec zkouší hru bez gólmana. Brankářský dres si oblékl Opluštil.

34:33

MARTIN KULHÁNEK vystihl přihrávku Poláška a rázem se zjevil sám před brankářem. Na toho vypálil prudkou střelu po zemi, kterou Sikora propustil do brány.

33:34

Souboj jeden na jednoho, Baron se uvolnil kličkou do strany a po střetu s brankářem Hrdinou upadl. Rozhodčí domácím pokutový kop nepískl.

32:49

Borges přihrál Jeanovi, jeho pokus ale domácí hráč odrazil vedle brány.

32:31

Střelu Poláška odrazil Jean tělem mimo tři tyče.

32:10

Po dlouhém výhozu Sikory musel před Poláškem zasáhnout Hrdina. Roh pro Třinec.

32:00

Třinečtí se snaží něco dělat s výsledkem.

29:59

Po přihrávce Csikána napálil míč do teplické brány polovysokou střelou z pravého rohu RADEK POLÁŠEK!

5:8

konec (2:3)

Branky: 5. Buryan, 8. Polášek (Baron), 29. Baron, 30. Polášek (Csikán), 38. Baron (Blahut) – 6. Neto, 13. Neto (Černý), 19. Kulhánek (Jean), 26. Nene (Kulhánek), 28. Kasal (Künzl), 29. Borges (Jean), 35. Kulhánek, 40. Jean (Nene)

Karty:   28. Csikán (TRI) – 29. Kulhánek (STP), 38. Nene (STP)

SKP Ocel Třinec: Sikora (Kreželok) – Blahut, Hudzieczek, Opluštil, Csikán, Mikyska, Przyczko, Samek, Baron, Buryan, Polášek, Kantor.

Svarog FC Teplice: Kudrna (Hůla) – Kulhánek, Baran, Borges, Haspra, Kasal, Cibrák, Nene, Jean, Žák, Černý, Künzl, Neto

Rozhodčí: Petr, Kliner, Rygl.