Francie – Česko

1:2

konec (0:0, 1:1, 0:1)

14.12.2017, 18:00 • Příbram • Karel Milec (@KarelMilec)

Českým tým to nakonec zvládl a potvrdil roli favorita utkání, ve kterém porazil Francii 2:1, když se ve třetí třetině trefila kapitánka Alena Polenská a rozhodla tak o vítězství Česka. To je z dnešního utkání vše a těším se na vás u dalšího online přenosu. Karel Milec (20:05:12)

59:58

Icing Francie, tohle už vypadá dobře.

59:30

Francouzky drží český tým pod zámkem, veškeré střely míří naštěstí pro nás vedle.

59:00

Poslední minuta třetí třetiny.

58:42

Zuzana Martinů zkoušela akci jak ze stolního hokeje. Získala puk ve vlastní třetině a střelou o mantinel zkoušela trefit prázdnou bránu. Kotouč zamířil jen těsně vedle opuštěné klece!

58:24

Francouzky zkusí power play. Baldinová zůstává na střídačce.

58:24

Oddechový čas pro Francii.

58:24

Vyloučení v týmu Česko (Alena Polenská – 2 min., podražení).

58:00

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

56:54

Francouzky jsou opět v plném počtu.

56:45

Českým hráčkám je pískáno postavení v brankovišti.

56:22

Češky drží Francouzky před svou gólmankou, kterou ostřelují ze všech pozic, ale střely to jsou zatím velmi nepřesné, které končí mimo.

55:17

Máme zde další přesilovou hru pro naše hráčky, Francouzkám ve třetí třetině došly síly a často si tak musí pomáhat nedovolenou hrou.

54:54

Vyloučení v týmu Francie (Lara Escuderová – 2 min., sekání).

53:28

53:28 Kapitánka Alena Polenská trefuje břevno

53:28

Kapitánka Alena Polenská mohla přidat třetí českou braku, když se ocitla před brankou Baldinové, ale ze střely zápěstím trefila pouze břevno francouzské branky!

52:46

Passardová šla spolu se spoluhráčkou do přečíslení 2 na 1, jenže celou akci zazdila nepřesnou přihrávku, na puku jsou opět Češky.

51:43

Na konci přesilové hry se naše hra zlepšila, Francouzkám možná lehce dochází síly a brání se pouze za cenu icingu.

1:2

Branky a nahrávky: 34. Vixová (Escuderová, Couerová) – 38. Potočková (Hymlarová), 49. Polenská (Hymlarová, Mrázová)

Francie: Baldinová (Lambertová) – Gendarmeová, Jurová, Passardová, Duvinová, Rozierová – Parmentová (A), Lagerová – Lacombová, Vixová, Rihetová (C), Escuderová (A)– Grenierová, Locatelliová, Riouxová, Jouannová, Cuasnetová – Riddeová, Couerová, Dufayrdová, Bauerová

Česko: Zechovská (Jandová) – Zedníková (A), Nováková, Hymlárová (A), Smetková, Polenská (C) – Zedníková, Nováková, Mašková, Mrázová, Vonková – Cornová, Šmajdová, Matoušková, Lorencová, Bucifalová – Horáková, Martinů, Tomasco, Patočková, Jůzková

Rozhodčí: Novotná – Dopitová, Štefková