09.12.2017, 18:00 • 16. kolo • Adam Dořák

Tipsport: 4.94 6.44 1.33 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě vše, na shledanou. (19:58:40)
Zásahy brankářů: 21:12
Vyloučení: 0:2
A je to tady! Cenné vítězství Otrokovic, které přerušilo pěti zápasovou šňůru neporazitelnosti Mladé Boleslavi. A navíc také po hodně dlouhé době vítězství Otrokovic nad tímto soupeřem. Poslední utkání, kdy dokázaly Otrokovice porazit Mladou Boleslav, se datuje do roku 2008 a to ještě po prodloužení.

59:14

Otrokovice právě vstřelily branku!
Domácí slaví další branku do odkryté branky, kterou střílí MARTIN SZWEDA. Asistence: Radovan Michaljovič.

59:10

V poslední minutě šance hostů, ale Tadeáš Chroust míří nad branku.

58:20

Panteři mohli skórovat do prázdné branky, ale přes celé hřiště nezamířil míček do branky.

57:51

Hosté to zkouší v šesti...

57:50

Oddechový čas pro hosty.

55:00

Domácí celek hodně drží svými zákroky taky brankář Michajlovič, který opět zmařil další pokus hostů.

51:14

Domácí chybovali ve svých obranných řadách, snižující branka se však nekoná.

47:26

Po delší odmlce byli v akci i hosté, ale Curney nemířil přesně.

46:12

Sovják byl v další velké příležitosti, kdy po přihrávce od Zapletala umístil míček mimo branku.

43:55

Autorem branky je TOMÁŠ SOVJÁK. Asistence: Lukáš Pešat.

41:50

Vyloučení v týmu Technology Florbal MB (Jakub Gruber – 2 minuty, Hrubost).

40:01

Po druhé třetině jsou na tom lépe domácí, kteří překvapivě vedou 4:2 a jsou na dobré cestě za cenným vítězstvím.

40:00

39:15

Šanci měl Jurčík, ale ten neuspěl a skóre se nemění.

6:2

Branky a nahrávky: 12. Jurčík (Kittel), 24. Pešat (Švajný), 28. Zapletal (Sovják), 37. Petřík (Zapletal), 44. Sovják (Pešat), 60. Szweda (Michaljovič) – 13. Zakonov (Krajcigr), 21. Novotný (Natov)

PSG Panthers Otrokovice: Malina (Michaljovič) – Ťopek, Szweda, Kostka, Mich. Nagy, Švajný – Sovják, Jurčík, Zapletal – Pešat, Kittel, Vykopal – Petřík, Čevela.

Předvýběr.CZ Florbal MB: Rytych (Bauer) – Novák, Kološ, Řehoř, Jelínek, Zakonov, Krzyžanek – Novotný, Tomáš Chroust, Tadeáš Chroust – Bína, Rožnovják, Gruber – Curney, Krajcigr, Natov.

Rozhodčí: Kamil Sojka a Tomáš Sojka