09.12.2017, 18:00 • 12. kolo • Radomír Fukala

Tipsport: 1.45 8.5 3.58 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Pro tuto chvíli je to z mé strany všechno. Přeji hezký večer a u dalších on-line přenosů na počtenou. (19:35:38)
KH Kopřivnice – TJ Sokol Nové Veselí 28:21 (14:11)

Nejvíce branek: Petřík 8/3, Gřes 6, Hanus 3 – Sekulić 4, Skalický 3, Veselý 3/1.
Rozhodčí:Pavlát, Točík.
Sedmimetrové hody: 6/4 – 3/1.
Vyloučení: 7:4.
Je dobojováno. Po prvním poločase vstupovali do druhé půle domácí s tříbrankovým vedením v zádech. To však dokázali ještě v první polovině druhé půle navýšit až na rozdíl sedmi gólů. K tomu jim pomohl poměrně velký střelecký půst hostujících hráčů, kteří v dnešním duelu doplatili na velké množství neproměněných šancí. Byli jsme svědky několika neproměněných sedmiček, které se rovněž podílely na prohře Nového Veselí. Kopřivnice se tedy po zásluze z dnešního souboje odnáší dva body za výhru 28:21.

Konec zápasu. (28:21)

60

Miroslav Rachač ještě navyšuje vedení Kopřivnice přesnou ranou ze střední spojky a domácí publikum aplauduje ve stoje svému celku. (28:21)

60

Probíhá poslední minuta zápasu. (27:21)

59

Martin Střelec a jeho první branka v zápase. Domácí hráč se zasloužil o zvýšení na 27:21. (27:21)

59

Gól vstřelil tým TJ Sokol Nové Veselí (Ondřej Skalický). (26:21)

58

Gól vstřelil tým TJ Sokol Nové Veselí (Pavel Najman). (26:20)

58

Gól vstřelil tým KH Kopřivnice (Michael Krpelík). (26:19)

56

Gól vstřelil tým TJ Sokol Nové Veselí (Ondřej Skalický). (25:19)

55

Hostující bloky nyní zafungovaly na výbornou, když nepustili ke svému brankáři střelu z devíti metrů. Co už však nedopadlo pro hosty dobře, tak byl další útok, kdy o míč přišli po nepřesné přihrávce. (25:18)

54

Tak konečně se hosté opět prosadili ze sedmimetrového hodu. Z této pozice se nemýlil Ondřej Veselý. (25:18)

54

Vyloučení v týmu KH Kopřivnice (Jan Hanus). (25:17)

53

Jan Hanus a jeho další branka. Z trháku totiž nedal hostujícímu brankáři žádnou šanci. (25:17)

53

Vyloučení v týmu KH Kopřivnice (Filip Hardt). (24:17)

53

Jaromír Petřík je znovu úspěšný z hranice sedmimetrového hodu. Svou brankou zvyšuje vedení Kopřivnice na 24:17. (24:17)

52

Gól vstřelil tým TJ Sokol Nové Veselí (Ondřej Skalický). (23:17)

51

Vzápětí se dalším skvělým zásahem blýskl domácí brankář, jen dokázal vykopnout střelu ze šestky po rychlém brejku Veselí. (23:16)

28:21

KH ISMM Kopřivnice: Kuba, Žingor – Střelec, Rachač, Jan Gřes, Mička, Petřík, Unger, Hardt, Fulnek, Švébiš, Mráz, Hanus, Mynář, Bukovský, Krpelík.

TJ Sokol Nové Veselí: Schams, Šimovček – Valoušek, Veselý, Živojinović, Melichar, Přibyl, Skalický, Sekulić, Krčál, Štěrba, Najman, Ptáčník, Chosik, Bartůněk.

Rozhodčí: Pavlát, Točík