Německá Bundesliga

Eintracht Frankfurt – Bayern Mnichov

0:1

konec (0:1)

09.12.2017, 15:30 • Commerzbank-Arena, Frankfurt • 15. kolo • Vojtěch Balon (@VojtaBalon)

Tipsport: 7.08 4.71 1.48 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z mé strany protentokrát vše, příště na počtenou! (17:31:06)
Držení míče: 52 % : 48 %.
Střely na branku: 3:1. Střely mimo: 3:1. Rohy: 5:5. Ofsajdy: 2:4. Fauly: 16:12.
Je dobojováno. Bayern dnes splnil roli favorita a z Frankfurtu si veze "povinné" tři body, těsná porážka má ale pro domácí velmi hořkou pachuť, protože Eintracht byl mnichovskému kolosu vyrovnaným soupeřem a vytvořil si i několik příležitostí. Domácí jsou oprávněně frustrovaní z výkonu sudího Osmerse, který hraniční situace řešil zpravidla ve prospěch favorita, což vyvrcholilo dvacet minut před koncem neoprávněným vyloučením Mariuse Wolfa, který se po kontrole jeho faulu u videa vrátil na hřiště...

90+5

90+4

Tawathův přetažený centr z levé strany si Starke zkušeně pohlídal, vše nasvědčuje tomu, že Bayern už si těsný náskok pohlídá.

90+3

Tom Starke má míč ve své moci a s rozehrávkou pochopitelně vůbec nespěchá, Eintrachtu zbývají na vyrovnání už jen dvě minuty.

90+2

Střídající Luka Jović už byl s míčem na kopačce v pokutovém území, zbytečně si to ale zkomplikoval a nakonec ani nevystřelil.

90+1

Müllerovu kolmici na Lewandowského zastavil bránící Salcedo a domácí fotbalisté už zakládají rychlý protiútok.

90

Druhý poločas nakonec bude o pět nastavených minut delší!

89

Hosté se snaží hru zdržovat všemožnými způsoby a zatím se jim to nadmíru daří, svěřencům Nika Kovače už mnoho času na vyrovnání nezbývá.

87

Robert Lewandowski se vyhnul ofsajdové pasti a zničehonic se ocitl s míčem na kopačce na hranici pokutového území, polský reprezentant ale celou akci nakonec překombinoval.

86

Joshua Kimmich se teatrálně skácel k zemi po drobném kontaktu s Rebićem, sudí Osmers pokračuje v nastaveném metru a i tento zákrok vyhodnotil jako faul.

85

Wolfův centr z pravé strany zblokoval Javi Martínez do zámezí, Eintracht tak bude za pár okamžiků zahrávat další rohový kop.

84

Tawatha s Rebićem vybojovali vhazování na levé straně hřiště, v posledních minutách domácí stupňují svou aktivitu a zdá se, že se schyluje k závěrečnému tlaku Eintrachtu.

83

Střídání v týmu Bayern Mnichov: ze hřiště odchází Kingsley Coman, přichází Robert Lewandowski.

81

Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Aymen Barkok, přichází Marc Stendera.

81

Domácí vybojovali rohový kop, po němž se dostal ke střele Kevin-Prince Boateng, jeho rána ale proletěla vysoko nad.