5:4

konec (1:0, 0:3, 4:1)

02.12.2017, 11:15 • Zimní stadion Kotlina • 18. kolo • Štěpán Ondráček

Dnes je to ode mě vše. Děkuji za pozornost a u dalšího onlajnu se těším na počtenou. (13:56:49)
Je za námi impozantní utkání, které nabídlo vše co hokej skýtá. Brňané po celý zápas dobývali branku Štěpána Váchy jenž čtyřikrát kapituloval.
Hned v první třetině se prosadil Filip Párt. Střelci se poté dlouho odmlčeli, ale vše změnila prostřední třetina. V ní se dařilo Jihomoravskému celku, jenž třikrát mířil do černého. Postupně se prosadil Patrik Fajmon, Jan Sedláček a Jakub Masař, který otočil vývoj utkání na 1:3. Domácí hokejisté předvedli ve třetí třetině strhující jízdu. Nejprve snížil Josef Vyvial, ale Kometě vrátil dvougólový náskok Erik Meluzin. Pak to přišlo. Na rozdíl jedné trefy snížil Filip Dymák o vyrovnání se z trestného střílení postaral Patrik Vacík. Utkání plné zvratů dovršil pro hokejisty z Vysočiny Marek Kopic, který trefil zlaté tři body.
Byli jsme svědky velkého zápasu a několika zvratů. Domácí Bruslaři snížili na 2:3 zásluhou Josefa Vyviala, ale dvougólový náskok Brnu vrátil Erik Meluzin, jenž se trefil v přesilovce. Kometa nadále tlačila, le brankář Vácha byl bezchybný. Naopak Bruslaři předvedli heroický výkon,
nejprve snížil Filip Dymák a z trestné střílení vyrovnal Patrik Vacík. Rozhodující branka padla sedm minut před koncem, když se prosadil Marek Kopic.

59:51

Puk v útočném pásmu Brna. Zdá se že už je rozhodnuto.

59:21

Dominik Vacík si sjel před branku, kde dostal ideální přihrávku. Jeho zakončení s přehledem chytá Vystavěl!

58:52

Kometa má velký tlak,který domácí zatím ustáli.

58:05

Souboj o černou gumu se odehrával v pásmu Bruslařů, jenž ho také získali. Domácí hokejisté se hnali do brejku, ale ten byl rychle zastaven.

57:46

Kometa v další šanci, ale střela našla bránícího hráče.

57:02

Se šancemi se nám teď roztrhl pytel, jelikož oba týmy usilují dát další branku. Proti změně stavu jsou zatím oba brankáři.

56:05

Tlak domácích Bruslařů utnuli Brňané, kteří se hnali dopředu. Avšak jejich snažení končí na defenzivě domácího celku.

55:20

Trojice domácích útočníku přečíslila obranu Komety. Vše vyřešil Vystavěl!

54:35

Houf hráčů bylo před Váchou a puk si skoro našel cestu za brankovou čáru, avšak pravý beton Váchy byl proti!

54:10

Hraje se nahoru dolů a oba týmy vědí o co se dnes hraje.

53:15

Petr Žák mohl vyrovnat, ovšem jeho zakončení přečetl Vácha, jenž chytá!

5:4

Branky a nahrávky: 19. Pártl (D. Vacík), 44. Vyvial (P. Vacík), 51. Klofáč (Kopic), 52. P. Vacík (TS), 53. Kopic (Dymák) – 21. Fajmon (Brabenec, Holemý), 36. Sedláček (Žák, Kos), 37. Masař (Mikulec), 47. Meluzin (Holemý, Brabenec)

BK Havlíčkův Brod: Vácha – Zych, D. Vacík "C", Kerber, – P. Vacík, Kopic "A", Klofáč, Dymák, Rauš, Fiala, Prýl, Dáňa, Vyvial, Pártl, Juřica

HC Kometa Brno: Vystavěl (Nešťák) – Holcman, Mikulec, Holemý "A", Běhůnek, J. Sedláček, Fajmon, Furch – Žák, Brabenec, Bartes, Kalčík, Holotík, Meluzin, I. Sedláček, Kos, Rašovský "C", Masař

Rozhodčí: Martin Kratochvíl – Petr Křivohlavý, Tomáš Krejčí

02:10 HBR 2 Prýl, nedovolené bránění
08:32 KOM 2 Meluzin, podražení
11:35 KOM 2 Meluzin