Extraliga staršího dorostu

HC Kometa Brno – HC Dynamo Pardubice

4:1

konec (3:1, 1:0, 0:0)

30.11.2017, 16:45 • Hokejové haly dětí a mládeže, Brno • 3. kolo • Adéla Hrabálková

28:35

Kometa právě vstřelila branku!
DANIEL KAVICKÝ se s pukem probojoval až do útočného pásma, narazil si s Erikem Meluzínem a svojí přesně mířenou střelou zvyšuje náskok Komety na třígólový!
Asistence: Jan Sedláček, Erik Meluzín.

19:27

Půl minuty před koncem třetiny zvyšují domácí svůj náskok! Rychlou kombinaci v útočném pásmu zakončil svižnou střelou kapitán VOJTĚCH KADLIC. Asistence: Robin Caha.

13:32

Kometa si bere své vedení zpět! Skvělou akci zakončoval střelou pod víko MAREK MINÁRIK a střílí tak svůj druhý gól v zápase. Asistence: Richard Zajíček.

08:41

Dynamo právě vstřelilo branku!
Chybu bránícího hráče potrestal DOMINIK CHÁRA. Vyšťouchl puk brněnskému obránci a v samostatném úniku nedal Holatovi žádnou šanci. Asistence: Michal Trejbal, Ondřej Rohlík.

01:46

Hned první střela na bránu Růžičky končí gólem! Skvělou individuální akcí otevírá skóre zápasu MAREK MINÁRIK. Ukořistil puk ve středním pásmu, vybruslil si s ním mezi kruhy a jeho střela přesně trefila pravý horní roh pardubické brány.
Bez asistence.

4:1

Branky a nahrávky: 2. Minárik, 14. Minárik (Zajíček), 20. Kadlic (Caha, Popelka), 29. Kavický (J. Sedláček, Meluzín) – 9. Chára (Trejbal, Rohlík)

HC Kometa Brno: Holata (Kašpar) – Věžník, T. Sedláček, J. Sedláček, Vašíček, Gloz, Studený, Buchal – Popelka, Caha, Minárik, Meluzín, Zajíček, Rašovský, Kavický, Del Favero, Kunc, Kadlic (C).

HC Dynamo Pardubice: Růžička (21. Nečas) – Dubovči, Oliva, Leder, Pejzl, Hybeš, Secký, Jelínek, Blažej – Šír, Poul, Zeman, Rozlílek, Trejbal, Kostka, Chára, Rohlík, Tobiáš, Rouha.

Rozhodčí: Ivan Čuňočka – Roman Komínek, Martin Musil.

01:46 KOM 1:0 Minárik
01:52 KOM 2 T., sekání
08:41 PCE 1:1 Chára (Trejbal, Rohlík)
13:32 KOM 2:1 Minárik (Zajíček)
15:02 PCE 2 Rouha, podražení
19:27 KOM 3:1 Kadlic (Caha, Popelka)