Anglická Premier League

Leicester City – Tottenham Hotspur

2:1

konec (2:0)

28.11.2017, 20:45 • King Power Stadium, Leicester • 14. kolo • Daniel Fekets (@DFekets)

Tipsport: 5.08 3.94 1.74 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mě je to pro dnešek vše. těším se na Vás zase příště. (22:48:06)
Skončilo nám utkání 14. kola Premier League mezi Leicesterem City a Tottenhamem Hotspur. Domácí díky výbornému prvnímu poločasu dokázali porazit svého soupeře 2:1. Gólový účet dnešního zápasu otevřel ve třinácté minutě Jamie Vardy, těsně před poločasem zvýšil Riyad Mahrez a v 79. minutě pouze snížil Harry Kane. Na víc už se Tottenham nezmohl.

90+5

90+5

Žlutou kartu dostává Kasper Schmeichel (Leicester City).

90+4

Opakovaný záběr ukázal, že rozhodčí zřejmě rozhodl správně.

90+4

Velmi sporná situace nastala v pokutovém území Leicesteru. Rose upadl ve vápně a dožadoval se penalty. Sudí Taylor rozpažil. Těžko říct, jestli to penalta být měla či nikoliv.

90+3

Vardy se už rozbíhal úplně sám na Huga Llorise. Zastavil ho ale ofsajd.

90+2

Na centr Lamely si naskočil vysoký Eric Dier. Bohužel pro Tottenham však nedokázal správně seřídit mířidla.

90+2

Rohový kop Spurs rozehraje Lamela.

90+1

Sánchez odcentroval velmi bídně. Domácí se zatím dobře brání.

90

Nastavovat se budou 4 minuty.

89

Žlutou kartu dostává Érik Lamela (Tottenham Hotspur).

89

Aurierův dlouhý nákop našel pouze Graye z Leicesteru. Hráč domácích s číslem sedm ihned odkopl míč co nejblíž k bráně Llorise.

88

Střídání v týmu Leicester City: ze hřiště odchází Jamie Vardy, přichází Islam Slimani.

87

Schmeichel byl v souboji atakován Kaneem.

85

K hlavičce v malém vápně se propracoval Lamela. Schmeichel míč sice vyboxoval, ale moc si při tom se stoperem Maguirem nerozuměl.

83

Střídání v týmu Leicester City: ze hřiště odchází Šindži Okazaki, přichází Hamza Choudhury.

83

Obrovskou šanci měl Fernando Llorente! Z pravé strany dostal parádní centr od Auriera. Llorentemu stačilo nastavit jen nohu. Bohužel pro hosty se míč od ní odrazil jenom nad bránu.

82

Trenér Pochettino udílí svým svěřencům pokyny z lavičky. Kouč domácích vypadá klidně.