7:1

konec (2:0, 4:0, 1:1)

25.11.2017, 17:00 • Zimní stadion Šumperk • 23. kolo • Kateřina Glogarová

Tipsport: 2.49 4.5 2.05 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je za námi dnešní zápas. Draci v něm poráží první celek tabulky Porubu vysoko 7:1. Ve třetí třetině se dokázal hned po půl minutě hry prosadit Jiří Půhoný. Hosté pak v sedmačtyřicáté minutě upravili stav utkání na konečných 7:1, poté co se po chybné rozehrávce Sedláka dokázal prosadit Vladimír Luka. (19:18:58)

59:50

Lehečka posílá kotouč do středního pásma, tohle už Drakům stačí.

59:39

Píská se ještě jedno zakázané uvolnění Šumperka.

59:27

Zakázané uvolnění Draků.

58:59

58:49

Zdeňkovu střelu vytěsnil Lakosil svou vyrážečkou.

58:02

Haas si nerozuměl v rozehrávce se Zacharem, čehož využili domácí hráči, kteří posílají puk pryč ze svého pásma.

57:01

Po buly se k puku dostal Sedlák, který jej ihned posílá až za bránu Kubáně.

56:59

Ondřej Šťáva (SUM) dostává dvě minuty za sekání.

56:35

Slavíkovo nahození se k Lakosilovi nedostalo, puk zachytil jeden z domácích hráčů.

56:13

Puk se ocitl mezi diváky, hra se přerušuje, vhazovat se bude ve středním pásmu.

55:33

Půhoný poslal kotouč na zakázané uvolnění, hra se stěhuje před Lakosila.

54:59

Vachutka vystihl Adamovu rozehrávku, k puku se tak dostávají domácí.

54:06

Popelovo nahození ze středního pásma Lakosil rychle vyklepal ze své lapačky, puk pak následně rozehrál na hole svých spoluhráčů.

53:35

Zakázané uvolnění Draků, vhazuje se po levici Lakosila.

53:18

Fischer se snažil prosadit mezi dvěma hostujícími hráči, to se mu ovšem nepovedlo a k puku se tak dostává Poruba.

52:31

Vlastimil Lakosil předvedl krásný zákrok lapačkou proti střele Luboše Adama.

7:1

Branky a nahrávky: 7. Králík (Vymazal, Schejbal), 13. Sedlák (Cink), 23. Fischer (Lehečka), 25. Králík (Schebal, Vymazal), 25. Cink (Geiwese, Půhoný), 32. Vymazal (Vachutka), 41. Půhoný – 47. Luka (Popela)

DRACI PARS ŠUMPERK: Lakosil (Svoboda) – Gewiese, Procházka, Řezáč, Schejbal, Šťáva, Ďurkáč, Sedlák – Muller, Králík, Půhoný, Novosad, Lehečka, Vymazal, Cink, Kovařík, Hroch, Vachutka, Fischer

HC RT TORAX Poruba 2011: Kůdela (25. Kubáň) – Dresler, Slavík, Janota, Kaluža, Hryciow, Adam, Popela, Puškár – Ballner, Zachar, Fojtík, Finsterle, Káňa, Zdeněk, Luka, Haas, Jaroš, Ollender, Schwarz, Gelnar

Rozhodčí: Held – Bubela, Zedník

00:49 POR 5+OK Puškár, zásah do hlavy nebo krku, odpyká Ballner