2. liga skupina Střed (ČR)

BK Havlíčkův Brod – NED Hockey Nymburk

6:5

konec (1:0, 4:3, 1:2)

25.11.2017, 17:00 • ZS Kotlina (kapacita: 4000) • 16. kolo • Milan Sochor (@minusochor)

Tipsport: 1.27 6.0 6.37 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

57:09

Přesně v tom momentu ale hosté špatně střídali a znovu jsou vyloučeni za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odpyká Jakub Planý (NYM).

55:09

Ještě ale není konec. Nymburk může snížit v přesilové hře, Lukáš Endál (HBR) je potrestán za podražení.

48:24

Hosté špatně prostřídali a jsou potrestáni za příliš mnoho hráčů na ledě. Menší trest odpyká Jakub Kuzďas (NYM).

45:07

David Michálek (HBR) se provinil vysokou holí, hosté budou hrát devět sekund v pěti proti třem.

43:16

Lukáš Endál poslal skákavý puk na Tomáše Semráda (HBR), který jej nedokázal pracovat. Aby nešel hostující útočník do úniku, zastavil je za pomoci nedovoleného bránění.

42:04

Lukáš Endál si dělal prostor na pravém kruhu, jenže byl tvrdě složen k zemi. Jaroslav Rittig (NYM) zvedl ruce příliš vysoko a dostává 2 + 10 za hrubost. Domácí útočník se jen těžko zvedal z ledu.

38:21

Lukáš Endál sbíral sekundy z Kulhánkova trestu v útočném pásmu. Pak ale Miroslav Třetina (HBR) zavadil hokejkou o brusle Jana Stehlíka a domácí se budou bránit ve třech.

36:39

Rovnovážná stav hráčů na ledě dlouho nevydržel, znovu se vylučuje. Kryštof Kulhánek (HBR) si odsedí menší trest za vysokou hůl.

34:26

Domácí získávají šanci, aby splnili svoji normu minimálně šesti vstřelených branek před svými fanoušky. Jakub Loučka (NYM) je potrestán za hákování.

29:30

Hráčem, který se provinil proti pravidlům, je Ondřej Kříž (NYM). Odsedí si menší trest za sekání.

25:28

Jan Smejkal (NYM) se provinil držením protihráče a nabízí tak Havlíčkovu Brodu početní výhodu.

19:16

Jiří Vašíček (HBR) byl oceněn dvěma minutami za podražení. Bruslaři se potřetí budou bránit se čtyřmi hráči v poli.

14:56

První přesilová hra se naskýtá Havlíčkovu Brodu. Vyloučen je hostující Aleš Knesl (NYM) na 2 minuty za napadení.

06:29

Havlíčkův Brod se bude znovu bránit ve čtyřech. Za sekání bude pykat Luboš Voříšek (HBR).

01:50

Teď se budou domácí bránit, Tomáš Chlubna (HBR) je potrestán za hákování.

6:5

Branky a nahrávky: 1. Přidal (Endál, Třetina), 22. Vašíček (Michálek, Třetina), 24. Voříšek (Kuchta, Vašíček), 24. Vašíček (Endál, Třetina), 32. Kulhánek (Šuhaj, Milfait), 54. Michálek (Endál, Kozlík) – 24. Arnošt (Stehlík, Planý), 33. Knesl (Rittig), 39. Smejkal (Eis, Knesl), 53. Mašek (Kuzďas), 60. Rittig (Arnošt, Planý)

BK Havlíčkův Brod: Novák (Marek) – T. Semrád, Vašíček "A", Vala, Kulhánek, M. Kříž, Balgalvis, Hrabaň – Endál, Třetina "C", Přidal – Šuhaj, Milfait "A", Voříšek – Michálek, Kozlík, Chlubna – Kuchta, Ludvík

NED Hockey Nymburk: Formánek (Skuhrovec) – O. Kříž "A", Hierman, Rittig, Mašek, Loučka, Knesl – Kolouch, Planý, Smejkal, Arnošt, Stehlík, Eis "C", Josefus, Král, Kuzďas

Rozhodčí: Jiří Ondráček – Martin Klouda, Martin Musil