ELIOD extraliga mladšího dorostu

HC ZUBR Přerov – HC Vítkovice Ridera

1:3

konec (0:3, 0:0, 1:0)

25.11.2017, 12:00 • MEO Aréna, Přerov • 17. kolo • Info o změnách stavu (Richard Wagner (@Groundhoppik))

Zubři sice ve třetí třetině dokázali snížit, ale na víc se již nezmohli, a tak slaví tři body celek z Vítkovic. (14:20:04)

58:33

Jenže v závěru je vyloučen Lukáš Kuncek (PRE), který dostává trest za podražení.

55:41

Uvidíme drama? Alex Kotásek (VIT) je vyloučen za nedovolené bránění necelých pět minut před koncem třetí třetiny.

52:53

Za hákování je vyloučen Patrik Kleniar (PRE), a tak bude hrát vítkovická Ridera přesilovku.

47:53

Dvě minuty za podražení pro Martina Kubíka (VIT) a Přerovští se mohou v početní převaze dostat do kontaktu.

46:58

Přerov právě vstřelil branku!
Domácím se povedlo využít početní převahu a snižují na 1:3. Popáté v sezoně se trefuje obránce LUKÁŠ RAŠKA! Asistence: Daniel Ministr a Stanislav Svozil.

45:38

Josef Krejsa (VIT) je vyloučen za podražení a domácí Zubři tak mají šanci na pokažení Bartošákova čistého konta.

40:01

Ve druhé části nebyly vidět góly, uvidíme, co přinese třetí část. Domácí mají jistě šanci na to, aby se ještě pokusili zabojovat.

40:00

33:29

Ta ale neměla velkého trvání, protože je za podražení vykázán z ledu Patrik Kleniar (PRE). Minutu se bude hrát čtyři na čtyři.

32:28

Za nesportovní chování je vyloučen vítkovický Marek Brada (VIT), šance na snížení skóre pro domácí mužstvo.

27:30

Další prohřešek na straně Přerova. Na trestnou lavici jede za nedovolené bránění Stanislav Svozil (PRE).

25:37

Domácí brankář Tomáš Suchánek (PRE) rozehrál puk tak nešťastně, že tento vyletěl mimo hrací plochu a jsou z toho dvě minuty za zdržování hry.

23:54

Záhy je ale za nedovolené bránění vyloučen Marek Brada (VIT), a tak je tedy po přesilovce.

22:12

Hosté mohou navýšit své vedení v početní převaze. Na lavici hanby usedá Daniel Ministr (PRE), který se provinil faulem vysokou holí.

20:01

Ostravané vedou po první periodě poměrně klidným náskokem. V poslední minutě se prosadili dvakrát a Zubři mají co dotahovat.

1:3

Branky a nahrávky: 47. Raška (Ministr, Svozil) – 10. Krejsa (Kotásek), 20. Ivan (Havlík, Rajčan), 20. Gebauer (Přibyl, Kočí)

HC ZUBR Přerov: Suchánek (Postava) – Kaprál, Raška, Svozil, Holík, Zeman, Gréč – Kolařík, Ministr, Ryšavý, Petr, Kleniar, Kuncek, Hanák, Tarnoczy, Chytil, Jobánek, Šilhavý.

HC Vítkovice Ridera: Bartošák (Dolíška) – Havlík, Kocián, Veřmiřovský, Bystroň, Plánka, Kočí – Gebauer, Kotásek, Ivan, Krejsa, Schauer, Krška, Přibyl, Melovský, Rajčan, Brada, Kubík.

Rozhodčí: Ivan Čuňočka – Ilona Novotná, Petr Sedlák

00:10 PRE 2 Ryšavý, podražení
09:48 VIT 0:1 Krejsa (Kotásek)
19:06 VIT 0:2 Ivan (Havlík, Rajčan)
19:26 VIT 0:3 Gebauer (Přibyl, Kočí)
22:12 PRE 2 Ministr, vysoká hůl