ELIOD extraliga mladšího dorostu

HC Dynamo Pardubice – HC Motor České Budějovice

2:5

konec (0:1, 2:1, 0:3)

25.11.2017, 12:00 • Tipsport arena, Pardubice • 17. kolo • Info o změnách stavu (Richard Wagner (@Groundhoppik))

České Budějovice v závěru rozhodly o svém vítězství a houževnaté Dynamo obraly o všechny tři body. Dvakrát se prosadil Jan Janoch. (14:08:11)

58:47

České Budějovice právě vstřelily branku!
Je definitivně jasné, že se body budou exportovat na jih Čech. Ranou do prázdné branky rozhoduje JAKUB ANDERLE! Asistence: Jan Janoch a David Kašpar.

57:52

Zřejmě máme v malé pardubické hale rozhodnuto! Dvougólový náskok dává Motoru JIŘÍ MICHAL, pro nějž je to rovněž první extraligový zásah! Bez asistence.

50:14

Motor se dostává pitřetí v duelu do vedení! Svůj druhý dnešní bod si připisují střelec JAN JANOCH i nahrávač Jiří Remta.

45:35

Michal Hrádek (PCE) a Adam Ryba (CEM) jsou vyloučeni za hrubost. Bude se hrát ve čtyřech na obou stranách.

40:01

Ve druhé části se domácím povedlo dvakrát vyrovnat, a tak se půjde do závěrečné dvacetiminutovky za nerozhodného stavu.

40:00

36:27

Dynamo právě vstřelilo branku!
Dynamo se ale vzepřelo a za minutu opět dokázalo srovnat skóre! Čtvrtý gól v této sezóně si připsal před chvílí vyloučený ONDŘEJ ŠŤASTNÝ! Asistence: Matěj Kloz.

35:24

Další premiérový zásah v extralize mladšího dorostu na straně Jihočechů! Motor sice nevyužil početní převahu, ale necelých pět minut před druhou sirénou se prosazuje JIŘÍ REMTA. Bez asistence.

32:28

Motor nenalezl recept na gólmana domácích, jenže při bránění došlo k dalšímu faulu a bude tu minutová přesilovka pět na tři! Na trestnou míří Ondřej Šťastný (PCE), rovněž za podražení.

31:23

Adam Paleček (PCE) podrazil soupeře a České Budějovice budou hrát dvě minuty s přesilou jednoho muže na ledě.

21:49

Domácí hokejisté hned na úvod prostřední periody srovnávají se svým soupeřem krok. Sedmý zásah v této sezoně si zapisuje MATĚJ KLOZ! Asistence: Šimon Marha.

20:01

Dynamo po první periodě ztrácí jednu branku, ve dvanácté minutě poslal hosty do vedení Matouš Hail.

20:00

15:56

Domácí celek dostává šanci v početní převaze. Jihočechy oslabuje Sebastian Jasečko (CEM), který obdržel trest za nedovolené bránění.

11:28

Motor se dostává krátce po přepůlení úvodní části do vedení. Úspěšným se stal MATOUŠ HAIL, pro kterého je to tak první zásah v extralize mladšího dorostu! Asistence: Václav Svach a Jan Janoch.

2:5

Branky a nahrávky: 22. Kloz (Marha), 37. Šťastný (Kloz) – 12. Hail (Svach, Janoch), 36. Remta, 51. Janoch (Remta), 58. Michal, 59. Anderle (Janoch, Kašpar)

HC Dynamo Pardubice: Kraus (Batěk) – Vašíček, Kaštánek, Školoudík, Pavlík, Hrádek, Odehnal, Špinka, Hrdlička, Heligr – Hebek, Kubíček, Novotný, Marha, Herčík, Paleček, Kloz, Šťastný.

HC Motor České Budějovice: Korytar (Lidák) – Jasečko, Pojar, Dvořák, Hail, Svach, Remta – Hracholski, Michal, Dub, Anderle, Ryba, Kašpar, Nevšímal, Brouček, Březina, Schwartz, Janoch, Lukeš, Pouzar.

Rozhodčí: Michal Suchý – Petr Blümel, Aleš Roischel