ELIOD extraliga mladšího dorostu

HC Letci Letňany – HC Dukla Jihlava

2:3

po prodl. (0:0, 0:2, 2:0 - 0:1)

25.11.2017, 16:30 • Ice Aréna, Praha-Letňany • 17. kolo • Richard Wagner (@Groundhoppik)

39:05

Po souboji před brankou domácích došlo ke strkanici, po které jsou vyloučeni na dvě minuty za hrubost Patrik Čermák (JIH) a Matyáš Stránský (LET). Bude se hrát čtyři na čtyři.

36:51

Další početní výhoda pro tým z Vysočiny. Jihlavanům jí dává k dispozici Tomáš Václavík (LET), který inkasuje trest na 2 + 10 minut za naražení zezadu. menší trest odpyká Jan Skorčík.

33:42

První vyloučení dnešního zápasu jde na vrub domácímu mužstvu. Za sekání je vyloučen David Straka (LET), který tak uťal útočnou akci hostů.

2:3

Branky a nahrávky: 42. Škarda (Zrcek), 60. Krutil – 21. Polodna (Chlubna, Moravec), 28. Menšík (Jungwirth), 61. Chlubna

HC Letci Letňany: Liemann (Cinka) – J. Cichoň, Krutil, Stránský, Čech, Němec, Skorčík, Bucek, Suda – Vítů, Stupka, Straka, Pětník, Zrcek, Hlaváč, Škarda, Václavík.

HC Dukla Jihlava: Maláč (Pavlas) – Mikeš, Kratochvíl, Chvátal, Brož, Moravec, Winkler – Jungwirth, Chlubna, Zdarsa, Augusta, Menšík, Čermák, Havel, Kochrda, Polodna, Mihulka, Pavelec.

Rozhodčí: Martin Vojtěchovský – Jiří Ondráček, Pavel Zháňal

20:24 JIH 0:1 Polodna (Chlubna, Moravec)
27:35 JIH 0:2 Menšík (Jungwirth)
33:42 LET 2 Straka, sekání
36:51 LET 2+10 Václavík, naražení zezadu+naražení zezadu, odpyká Skorčík
39:05 LET 2 Stránský, hrubost