25.11.2017, 13:00 • Ostravar aréna • 20. kolo • Monika Baloghová

Tipsport: 2.3 4.1 2.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

59:45

Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
Tato třetina skončí nerozhodně, hosté nepolevili ani v úplném závěru a díky JANU GRIMOVI zvyšují své skóre – 1:6. Asistence: Kryštof Linhart, David Chujac.

52:59

Vítkovice právě vstřelily branku!
Vítkovice využívají přesilovku!! Po nahrávce Štěpánka našel recept na Kroftu v brance RADIM TOMAN – 1:5. Asistence: Radim Štěpánek, Jozef Baláž.

38:36

Vítkovickým nezbývá než svěsit hlavy, Daňa kapituluje v této třetině počtvrté, gól si připisuje DAVID CHUJAC – 0:5. Asistence: Matěj Tóth, Petr Maršoun.

35:04

Mladá Boleslav přidává další branku do vítkovické sítě, Horský vystřelil, Daňa se natáhl pro puk, ale nestačil jej schoval a toho využil JAN DVOŘÁK – 0:4. Asistence: Matouš Horský.

30:32

Výborná akce v podání PETRA MARŠOUNA, ten dostal přihrávku ke kruhu, prokličkoval mezi domácími hráči, dostal se až před branku a prostřelil Daňa – 0:3. Asistence: Matěj Tóth.

22:07

Hosté využívají přesilovku, po nahrávce Pawliczka se střelou pod lapačku trefil MATĚJ KREJČÍK – 0:2. Asistence: Dominik Pawliczek, Jan Dvořák.

08:49

Hosté zaútočili, nejprve nastřelil Daňa Tóth, kotouč si ale našel JAN GRIM, který jej dopravil za záda vítkovického gólmana – 0:1. Asistence: Matěj Tóth, Petr Maršoun.

1:6

Branky a nahrávky: 53. Toman (Štěpánek, Baláž) – 9. Grim (Tóth, Maršoun), 23. Krejčík (Pawliczek, Dvořák), 31. Maršoun (Tóth), 36. Dvořák (Horský), 39. Chujac (Tóth, Maršoun), 60. Grim (Linhart, Chujac)

HC Vítkovice Ridera: Daňa (Juránek) – Kunc, Ficek, Kaláb, Zdeněk, Štěpánek – Gřesík, Blaško, Peterka, Baláž (A), Konečný, Klíma, Raška (C), Beránek, Malát, Dang, Fridrich, Toman (A)

BK Mladá Boleslav: Krofta (Marek) – Linhart, Uřidil (A), Chujac, Jirásek, Horský, Nepokoj, Mlčoch (A) – Foerster, Kerda, Hrachovec, Dvořák, Tóth, Grim, Krejčík (C), Křížek,Jindra, Pawliczek, Maršoun

Rozhodčí: V. Fiala – V. Lederer, M. Konvička

05:56 MBL 2 Mlčoch, držení protihráče
08:49 MBL 0:1 Grim (Tóth, Maršoun)
20:56 VIT 2 Dang, krosček
22:07 MBL 0:2 Krejčík (Pawliczek, Dvořák)
24:07 VIT 2 Raška, podražení