4:1

konec (3:0, 0:0, 1:1)

25.11.2017, 14:00 • Stadion mládeže Ústí nad Labem • 13. kolo • Jan Melicher

Ode mne je to pro tuto chvíli vše, děkuji za pozornost a těším se u dalších přenosů z CROSSDOCK extraligy hokejbalu, která bude pokračovat po zimní přestávce. (15:47:00)
Zápas je u konce a domácí tým zejména díky skvělé první třetině získává další tři body a potvrzuje výbornou formu. Hrdinou zápasu se stal jednoznačně Lukáš Soukup, který sám dal hattrick a jeden gól navrch připravil. Domácí Elba DDM přezimuje na třetím místě extraligové tabulky, Plzni atak na vyšší příčky nevyšel, i když působila od druhé třetiny aktivněji, jenže bez většího gólového efektu. Střely na branku v zápase 19:19.

44:38

Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
Definitivní pojistka pro domácí tým. Po pohledné kombinaci uklízel do prázdné branky míček JAN ŠTĚPÁNEK a dává poslední hřebíček do plzeňské rakve. Asistence: Jan Langthaler, Lukáš Soukup.

44:20

Soukup drží míček na hokejce v obranném pásmu a zdá se, že Elba už zápas zvládne.

43:56

Vyloučení v týmu HBC Plzeň (Pejchar – 2 min., sekání).

43:00

Poslední dvě minuty třetí třetiny, míček mají na hokejkách domácí hráči, navíc v signalizované výhodě.

42:37

Červinka vybojoval zdánlivě ztracený míček a ušetřil další čas pro domácí tým, za což sklidil potlesk zdejších tribun.

42:11

Haken pod tlakem vyhazuje opět jen na zakázané uvolnění.

41:02

Plzeň byla v menším tlaku, poté, co Sedláček ztratil v souboji hokejku, ale nakonec vše vyřešil obranný lob Kváše.

40:34

Nyní však zakázané uvolnění i na druhé straně.

40:16

Nepřesná rozehrávka hostů končí na zakázaném uvolnění a Elba může šetřit cenné vteřinky.

39:35

Štěpánek mohl přidat definitivní pojistku, ale střela mu nesedla tak, jak by si představoval.

39:24

Střela Kváše vyražená mimo hřiště, Elba bude ještě dohrávat poslední vteřinky přesilovky.

38:52

37:52

Malý se dokázal natlačit do koncovky, Banda se dobře přesunoval a míček podržel.
Týmy se domluvily na změně stran v polovině třetiny a budeme pokračovat 4 na 4.

37:30

Vyloučení v týmu HBC Plzeň (Benedikt J. – 2 min., krosček).

36:52

Vyloučení v týmu Elba DDM Ústí nad Labem (Pilař – 2 min., zdržování hry).

4:1

Branky a nahrávky: 3. Soukup (Štěpánek), 9. Soukup (Růžička, Červinka), 10. Soukup (Štěpánek, Červinka), 45. Štěpánek (Langthaler, Soukup) – 34. Benedikt J. (Vodrážka, Pejchar)

Elba DDM Ústí nad Labem: Banda (Brhel) – Bím, Červinka, Gruss, Haken, Jirava, Kváš, Langthaler, Michajličenko, Pilař, Poulíček, Růžička, Sedláček, Smolík, Soukup, Šilínek, Štěpánek, Uhlíř, Vacek, Wágner

HBC Plzeň: Kráčina (Hrubý) – Pokorný, Vodrážka, Benedikt O., Švarc, Pauer, Benedikt J., Kavalír, Vlasák, Ulč, Pejchar, Hanuš, Šmucer, Kunzmann, Gřonka, Malý

Rozhodčí: Koskuba, Šulo

02:48 UNL 1:0 Soukup (Štěpánek)
04:57 UNL 2 Smolík, vysoká hůl
08:03 UNL 2:0 Soukup (Růžička, Červinka)
09:12 UNL 3:0 Soukup (Štěpánek, Červinka)
14:36 PLZ 2 Ulč, napadení