Extraliga staršího dorostu

HC Dynamo Pardubice – Rytíři Kladno

6:4

konec (2:2, 1:1, 3:1)

24.11.2017, 18:00 • Tipsport arena • 1. kolo • Info o změnách stavu (Adam Dořák)

Pardubice svými třemi trefami ve třetí třetině rozhodly o svém vítězstvím. Utkání bylo na branku bohaté a rovnou tři hráči si připsali po dvou trefách. (20:24:22)

57:28

55:28

Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Filip – 2 min., hrubost).

54:33

Dynamo právě vstřelilo branku!
I DOMINIK CHÁRA se nenechá zahanbit a svou druhou trefou posílá svůj celek do dvou brankového vedení a jsou blízko k vítězství. Asistence: Václav Leder a Vít Rozlílek.

52:13

50:13

Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Nedelka – 2 min., podražení).

47:36

45:36

Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Zíka – 2 min., držení protihráče).

44:28

MATĚJ POUL překlápí vedení svého týmu na svou stranu. Asistence: Dominik Chára a Radek Šír.

43:07

Autorem branky je TOMÁŠ ZEMAN, který taktéž svou druhou brankou v zápase opět srovnává krok se svým soupeřem. Asistence: Michal Rouha.

40:12

Kladno právě vstřelilo branku!
Dvanáct vteřin stačilo k tomu, aby ONDŘEJ BLÁHA poslal svůj tým ve třetí třetině do vedení. Zároveň dává Bláha svou druhou branku v tomto zápase. Asistence;: Martin Bláha.

40:01

Ve druhé třetině daly oba celky po jedné brance a i do třetí třetiny se bude vstupovat za nerozhodného stavu.

40:00

30:23

28:23

Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Šmatlák – 2 min., krosček).

27:34

A druhá přesilovka kladenských je využita a tím je stav srovnán na 3:3! Autorem branky je TOMÁŠ URBAN. Asistence: Patrik Šmatlák.

6:4

Branky a nahrávky: 16. Leder (Chára), 20. Zeman (Rouha, Jelínek), 25. Chára (Poul), 44. Zeman (Rouha), 45. Poul (Chára, Šír), 55. Chára (Leder, Rozlílek) – 6. Bláha (Zich, Filip), 11. Hašek (Filip), 28. Urban (Šmatlák), 41. Bláha (Bláha)

HC Dynamo Pardubice: Růžička (Nečas) – Blažej, Jelínek, Secký, Nedelka, Pejzl, Leder, Oliva, Dubovči – Rouha, Bucek, Tobiáš, Rohlík, Chára, Kostka, Trejbal, Rozlílek, Zeman, Poul, Šír.

Rytíři Kladno: Jiroušek (Novotný) – Kvapil, Zich, Volráb, Šmatlák, Flachs – Martin Bláha, Ondřej Bláha, Hašek, Bernat, Zíka, Routa, Kulma, Urban, Čermák, Filip, Neiss.

Rozhodčí: Tomáš Veselý – Aleš Roischel a Jan Pechánek