HC Energie Karlovy Vary – Berani Zlín

4:2

konec (2:0, 0:1, 2:1)

24.11.2017, 17:00 • KV Arena, Karlovy Vary • 1. kolo • Kamila Stříteská Ströer

Energie si své vedení pojistila své vedení brankou Adama Křemena v poslední minutě.

Ode mne je to pro dnešní večer vše, na počtenou se loučí Kamila Ströerová. (19:05:38)

59:45

Energie se ještě zdržela v útočné třetině.
Oddechový čas pro domácí.

59:36

Karlovy Vary právě vstřelily branku!
Kořének se chystal opustiti branku, když v tom se do akce pustil Holub, který nabil volnému ADAMU KŘEMENOVI, který dorazil kotouč za záda Kořénka. Asistence: David Holub.

58:40

Michal Maydl byl blízko k navýšení skóre, ale trefil brusli Kořénka.

58:25

Oba týmy hrají v plném počtu.

57:50

Do konce utkání zbývají dvě minuty.

57:31

Světlík se znovu pokusil střelecky prosadit, ale opět marně.

57:26

Lukáš Světlík poslal střelu, kterou zastavil Bednář.

56:22

Na trestnou lavici odchází Robert Sedláček (ZLN) za hrubost. Za stejný prohřešek Michal Maydl (KVA) za Karlovy Vary.

55:32

Křemen vystřelil od modré čáry, střelu tečoval Richard Záruba a o dorážku se postaral VÍT JISKRA, který posílá Energii opět do vedení. Asistence: Richard Záruba, Adam Křemen.

54:45

Janošek vypálil od modré, jeho střelu tečoval Sedláček. Přesto se kotouč za záda Bednáře nedostal.

54:07

Kořének zastavuje kotouč.

53:08

Filip Weintritt dostal solidní přihrávku, ale koncovka už úplně ideální nebyla.

52:45

Berani se dopustili zakázaného uvolnění, hra se přesouvá před branku hostí.

51:35

Hra se přelévá z jednoho konce na druhý, ovšem ani jeden z celků si nepodmaní soupeře na tolik, aby z toho vznikla perspektivní šance.

50:58

Karlovy Vary se nedokáží udržet ve třetině hostů.

50:28

Ševcům se daří o něco více než domácí Energii.

50:04

Holub nabil na Křemena, který se nedokázal prosadit.

49:32

Jan Jaroněk vystřelil od modré čáry, ale Bednář kotouč ukryl do lapačky.

48:22

Energie se snaží zaútočit, ale hosté se stali dominujícím týmem na ledové ploše.

47:50

Po chybě v útočné třetině se Zlín sám vyhostil z pásma Energie.

46:58

Hosté se znovu pouští do akce a dostávají se do útočné třetiny. Bednář střelu vyráží do ochranné sítě.

46:45

Energetikům se daří osvobodit z beranského sevření.

45:34

Zlín právě vstřelil branku!
Střelou z mezikruží se prosadil ROBERT SEDLÁČEK, který tak srovnává skóre utkání. Asistence: Matěj Sebera, Matyáš Hamrlík.

45:00

Beranům se nedaří udržet ve třetině domácích. Karlovarští napadají rozehrávky hostů.

44:47

Energie posílá Zlín do vlastní třetiny pro kotouč.

44:34

Hosté se drží v útočné třetině, ale k vidění nebyla žádná střela.

44:19

David Novotný (KVA) si od sudích vysloužil dvouminutový trest za hákování.

43:50

V souboji o kotouč byl úspěšnější domácí celek, který tak posílá Zlín bránit.

43:35

Berani se posouvají k Bednářovi, ale ke střele se nedostali.

43:25

Suhrada byl poslán k zemi a těžce se zvedá a odjíždí na střídačku. Vyloučen však nikdo nebude.

43:06

Zlín si ve své třetině přebral kotouč, ale dlouho na něm nezůstal. Energie se posouvá dopředu.

43:02

Energie se rozjíždí k útoku. Vyslaná střela zamířila jen do ochranné sítě za Kořénkem.

42:10

Novotný nabil Stejskalovi, který z těsné blízkosti netrefil Kořénkovu klec.

40:56

Berani si na své konto připsali další střelu na branku, karlovarský Bednář ale puk bez větších problémů chytil.

40:31

Domácí se v úvodu třetiny snaží dostat do útočného pásma, ale hostující celek velmi dobře brání na modré čáře.

40:01

Během druhé třetiny se Zlín dokázal jednou střelecky prosadit, a to díky Světlíkovi. K vidění bylo nespočet šancí, které ani jeden z týmů nedokázal proměnit. Třetí třetina začne v 18:34.

40:00

39:50

Karlovy Vary se dopustily zakázaného uvolnění, hra míří před Bednáře.

39:09

Jiří Suhrada se zřejmě nechal inspirovat písní "Dám dělovou ránu," když vyslal ránu od modré čáry, která zaduněla celou halou.

38:56

Do konce druhé třetiny zbývá jedna minuta.

38:25

Energetikům se podařilo osvobodit. Domácí se drží v útočné třetině.

38:00

Michal Maydl se ve vlastním oslabení postaral o nebezpečnou střelou.

37:20

Hosté se drží v útočné třetině, ale nenašli recept na Bednáře.

37:13

Za podražení soupeře odchází Vít Jiskra (KVA) na trestnou lavici.

36:16

Energie se snaží prosadit, ale marně.

36:10

Kořének si připisuje další zákrok.

35:20

Při přechodu do útočné třetiny se Energie dopustila ofsajdu.

34:46

Václav Stejskal vystřelil od kruhů, ale Kořének zakročil včas.

33:45

Hostující zavítali do třetiny, ale obrana Karlových Varů si puk bleskově přebrala.

32:42

Jiří Suhrada byl blízko ke srovnání. Za Bednářem zůstal volně ležet kotouč, až jeden z beků si ho všiml a vyhodil ho.

32:16

Jan Jaroněk trefil letící kotouč, ale domácí brankář jeho střelu zlikvidoval.

32:06

Karlovy Vary vyhazují kotouč.

31:55

Dominik Luža se pokusil o srovnání, ale Bednáře si připravil výtečný zákrok.

31:23

Na trestnou lavici míří David Cankov (KVA) za nedovolené bránění.

31:03

LUKÁŠ SVĚTLÍK vrací Berany do hry. Svou střelu od kruhů přemohl bezmocného Bednáře. Asistence: Matyáš Hamrlík.

30:12

Energetici pobývají ve třetině Zlína. Bojují o vhodné místo k vypálení.

29:51

Zlín se usadil ve třetině, ale dostal se pouze k jedné větší střele.

29:34

Karlovy Vary poslaly kotouč do útočné třetiny.

29:02

Ševci se proklouzali až k útočné třetině, kde nepobyli ani několik vteřin.

28:20

Po špatné karlovarského přihrávce se nabídl ke střele Jáchym Janošek, který svou střelou od modré nijak nepřekvapil Bednáře.

28:00

Karlovarští se dostávají opět do útoku. Michal Fečo se postaral o další šanci utkání, kterou však nedokázal proměnit.

27:45

Počet mladíků na ledové ploše se srovnal.

27:35

Berani se osvobozují z dlouhého karlovarského sevření.

27:02

Karlovy Vary jsou stále ve třetině hostů, ale k pořádné střele se zatím nedostaly.

26:41

Energie si přebírá kotouč ve své obranné třetině a míří zpět do útoku.

26:28

David Holub se dostal sám na Bednáře, ale prostřelit ho nedokázal.

25:45

Energie se drží v útočné třetině a hledají cestu ke Kořénkovi.

25:40

David Cankov byl tvrdě sražen k zemi. Za tento zákrok si Robert Sedláček (ZLN) vysloužil dvouminutový trest za krosček.

25:38

Na druhé straně se dostal k šanci Sedláček, jehož střelu zastavil Bednář.

25:04

Daniel Zavřel se dorážkou pokoušel o navýšení skóre, ale Kořének zasáhl.

24:43

Ovšem dravějším týmem jsou Karlovy Vary.

24:28

Berani se snaží dostat do třetiny Energie.

23:31

Karel Holík se pokoušel propálil bezchybného Bednáře, ale marně.

23:25

Jiří Podešva nahazuje do útočné třetiny.

22:55

Energie se dopustila zakázaného uvolnění, hra míří před Bednáře.

21:53

Adam Křemen se dostal do úniku, ale koncovka nebyla ideální.

21:26

Berani mají problém s přihrávkou.

21:20

Zlín se točí kolem domácí branky a v přesilové hře si vytváří poměrně velký tlak.

20:45

Záruba výborně zblokoval střelu Sebery.

20:20

Energie nepouští své soky do šancí, obrana Karlových Varů si dává na velký pozor.

20:05

Kotouče se ujímají Berani, kteří se zastavují za vlastní brankou.

20:01

V první třetině se Energie dostala do dvoubrankového vedení. Díky střele Michala Maydla a následně Adama Křemena. Zlín nepředvedl žádnou nebezpečnější střelu. Druhá třetina začne v 17:45.

20:00

19:56

Před koncem první třetiny odchází na dvě minuty za hákování David Holub (KVA).

19:56

Filip Weintritt poslal střelu do ochranné sítě.

19:25

Berani jsou za vlastní brankou a pokouší se dostat před Bednáře.

19:15

Do konce první části zbývá necelá minuta.

18:32

Počet mládežníků na ledové ploše se srovnal.

18:17

Karlovy Vary jsou aktivnějším družstvem na ledové ploše, dostávají si hosty pod velký tlak.

16:45

Po závanu před brankou se probral ADAM KŘEMEN, který prostřelil Kořénka, který střelu vůbec neviděl. Energie se střelecky prosadila ve dvojité přesilové hře.

16:29

Jiří Suhrada (ZLN) si počínal mimo pravidla hry, odchází tak na trestnou lavici.

16:25

Novák byl milimetr od navýšení skóre, ovšem netrefil úplně prázdnou bránu.

15:58

Karlovarští zakládají útok.

15:45

Karlovým Varům se nedaří udržet v útočné třetině.

15:38

Hosté hrají ve čtyřech.

15:25

Zlínu se daří během několika vteřin osvobodit.

15:09

Na dvě minuty odchází Filip Weintritt (ZLN) za podražení. Energie bude necelou půl minutu hrát dvojitou přesilovou hru.

14:50

Další střela energetiků v podaní Holuba, kterou zastavil Kořének.

14:18

Daniel Zavřel vystřelil od modré čáry, ale střela šla mimo branku.

13:58

Beranům se však podařilo vyhodit alespoň do středního pásma.

13:41

Energie se drží ve třetině a dostává si hosty pod velký tlak.

13:35

Na trestnou lavici míří také hosté. Jedná se o Tomáše Kristka (ZLN), který se provinil vysokou holí.

13:03

Holuba dělovka od modré mířila mimo branku hostí.

12:50

Domácí se opět dostávají do útočné třetiny a hledají další recept na hostujícího brankáře.

11:28

Energie se dostává do jednobrankového vedení. Po střele Novotného se dostal ke kotouči MICHAL MAYDL, který z dorážky prostřelil bezmocného Kořénka.

11:15

Karlovarští se drží v pásmu, střelou z mezikruží se pokoušel prosadit Novotný.

10:58

Hudečka nastřelil od modré čáry na Kořénka, který si se střelou poradil.

10:25

Jaroňkova střela skončila v ochranné síti za Bednářem.

09:55

Energetikům se nedaří osvobodit z obranné třetiny.

09:27

V souboji o puk v obranné třetině Karlových Varů byl úspěšnější domácí tým.

08:58

Zlín se dostává ke kotouči a přesouvá se do útočné třetiny.

08:17

Nahození karlovarských dorostenců raději ukryl hostující gólman pod svá křídla.

07:58

Kapitán Holub toužil po otevření skóre, jeho snažení však zastavil Kořének svým bezchybným zákrokem.

07:25

Do akce se pouští hosté, ale jsou zastaveni v obranném pásmu Energie.

07:04

Energie je velmi dravá. Petr Kořán střelou od kruhů prověřil pozornost Kořénka, který kotouč ukryl do bezpečí.

06:45

Berani uklidňují hru a pokouší se proniknout do útočné třetiny.

06:28

Karlovy Vary vyhazují až na zakázané uvolnění. Vhazovat se bude po levici Bednáře.

05:58

Karlovarští se dostávají však zpět před Kořénka, ale obránci Zlína se nepouští domácí ke střele.

05:22

Zlín přebírá puk na své hokejky, ale nepodařilo se mu osvobodit ze třetiny.

05:10

Energie se dostala do třetiny hostů, ale k větší šanci se však nedostala.

04:22

Hamrlík perfektně napřáhl a střelou od modré se netrefil za záda Bednáře. Kotouč doputoval až ke Kristkovi, který trefil tyčku domácí branky.

04:05

Karlovy Vary hrají v plném počtu.

03:55

Karlovy Vary výtečně napadají zlínské rozehrávky.

03:40

Každou šanci likviduje domácí obrana.

03:12

Ševci se na okamžik dostali do útočné třetiny, ovšem v mžiku po nepřesné přihrávce se o pásmo sami připravili.

02:45

Po menším tlaku se podařilo Karlovým Varům vyhodit kotouč až ke Kořénkovi.

02:20

Zlín se snaží dostat do útočné třetiny, ale obrana energetiků je velmi důsledná.

02:04

Petr Kořán (KVA) odchází na trestnou lavici za nedovolené bránění.

01:03

David Novotný se pokusil střelou z mezikruží střelecky prosadit.

00:29

David Kozubík se postaral o první šanci utkání, kterou Bednář s přehledem zastavil.

00:05

Úvodního kotouče se zmocňují Berani, kteří jsou však zastaveni v akci již ve středním pásmu.

00:01

Karlovarský celek se přidává na kluziště.
Berani již nastoupili na ledovou plochu a čekají na příchod svého soka.

HC Energie Karlovy Vary: Bednář (Horák), Zavřel (A), Tureček, Novák (A), Houdek, Záruba, Cankov, Stejskal – Holub (C), Jiskra, Křemen, Maydl, Novotný, Šťastný, Fečo, Kořán, Hudečka, Ptáček, Karbulka, Hadáček

Aukro Berani Zlín: Kořének (Kubík), Talafa, Suhrada, Janošek (C), Jaroněk, Hamrlík – Sebera, Fajkus (A), Kozubík, Světlík (A), Luža, Weintritt, Lekeš, Sedláček, Kristek, Apolenář, Dvořáček, Podešva

Rozhodčí: Šindel – Malý, Šimán.
HC Energie Karlovy Vary
Karlovarským hokejistům se také daří. V západočeském derby s Plzní se nenechala Energie zahanbit. Po nepříznivém začátku zápasu se nakonec dostala vedení, které udržela do konce zápasu. V minulém zápase přijel do KV Arény Chomutov. Karlovy Vary se dostaly do jednobrankového vedení a během následujících dvou třetin se postarali dorostenci o další dvě branky, kterými potvrdili své domácí vítězství.
Aukro Berani Zlín
Z posledních dvou duelů vzešel Zlín vítězně. Na ledě Vítkovic se Berani postarali o pět branek, zato domácí pouze o dvě. Ve 20. kole se zlínští dorostenci setkali s Havířovem nad kterým uspěli výhrou 2:0. Po dvou výhrách se jistě bude chtít Zlín předvést také v KV Aréně. Podaří se mu uspět?
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

4:2

Branky a nahrávky: 12. Maydl, 17. Křemen, 56. Jiskra (Záruba, Křemen), 60. Křemen (Holub) – 32. Světlík (Hamrlík), 46. Sedláček (Sebera, Hamrlík)

Rozhodčí: Šindel – Malý, Šimán

02:04 KVA 2 Kořán, nedovolené bránění
11:28 KVA 1:0 Maydl
13:35 ZLN 2 Kristek, vysoká hůl
15:09 ZLN 2 Weintritt, podražení
16:29 ZLN 2 Suhrada
16:45 KVA 2:0 Křemen
19:56 KVA 2 Holub, hákování