1. liga (SR)

TSS GROUP Dubnica – HK Spišská Nová Ves

6:2

konec (1:1, 3:1, 2:0)

24.11.2017, 18:00 • ZŠ Dubnica n/Váhom • 23. kolo • Info o změnách stavu (Miroslav Revaj) sk

Tipsport: 1.45 5.5 4.17 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

51:41

Dubnica dáva gól!
V 52. minúte zápasu dávajú domáci gól v oslabení a upravujú tak stav na 6:2! Gól strelil HEGYI. Bez asistencie.

49:41

V 50. minúte zápasu je stav 5:2! Gól strelil J. ŠVEC. Asistencia: Ďuriš.

34:08

V 35. minúte zápasu domáci využívajú presilovku a idú tak do vedenia 4:2! Gól strelil REHÁK. Asistencie: Ďurkech, Nemček.

28:43

Spišská Nová Ves dala gól!

V 29. minúte zápasu hostia znižujú na 3:2! Gól strelil VANTROBA. Asistencia: Nagy.

24:00

V 24. minúte zápasu sa domáci dostávajú do vedenia 3:1! Gól strelil KANAET. Asistencie: Trenčan, Kútny.

21:31

V 22. minúte zápasu idú domáci do vedenia 2:1! Gól strelil HABŠUDA. Asistencia: Kútny.

11:19

V 12. minúte zápasu domáci vyrovnávajú na 1:1! Gól strelil JAKÚBEK. Bez asistencie.

08:00

Hostia v 8. minúta dávajú gól v oslabení a tak je stav zápasu 0:1! Gól strelil GURČÍK. Asistencia: Giľák.

6:2

Branky a nahrávky: 12. Jakúbek (bez asistencie), 22. Habšuda (Kútny), 24. Kanaet (Trenčan, Kútny), 35. Rehák (Ďurkech, Nemček), 50. J. Švec (Ďuriš), 52. Hegyi (bez asistencie) – 8. Gurčík (Giľák), 29. Vantroba (Nagy)

TSS GROUP Dubnica: Hiadlovský – Bobček, Rehák, Habšuda, Ďurkech, E. Švec, Burzala, Vladimirov, Trenčan – Jakúbek, Ďuriš, Berák – Kluka, Hegyi, Nemček – Jakubík, Kanaet, Kútny – Briestenský, J. Švec, Špankovič

HK Spišská Nová Ves: Pajpach – Vantroba, Forrai, Gurčík, Bdžoch, Kyčák, Šterbák, Krmenčík – Olejník, Nagy, Findura – Giľák, Uhrík, Lesňák – Koky, Štrauch, Chmeľ – Bednarčík, Halász

Rozhodčí: Branislav Píšťanský – Michal Drblík, Oto Durmis

07:15 SNV 2 Findura, sekání
08:00 SNV 0:1 Gurčík (Giľák)
11:19 DUB 1:1 Jakúbek (bez asistencie)
18:09 SNV 2 Giľák, nesportovní chování