1. liga (SR)

HC Nové Zámky B – HC Topoľčany

0:6

konec (0:1, 0:1, 0:4)

24.11.2017, 18:30 • ZŠ Nové Zámky • 23. kolo • Info o změnách stavu (Miroslav Revaj) sk

Tipsport: 7.67 9.0 1.15 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Zápas sa končí výsledkom 0:6! (20:36:20)

59:47

Topoľčany dali gól!

Tesne pred koncom zápasu vyhrávajú hostia o šesť gólov! Gól strelil LAŠŠO. Asistencie: Minárik, Podstavek.

57:51

Vylúčenie v tíme HC Mikron Nové Zámky B (Klenko – 2 min., napadnutie + 10 min. osobný trest, napadnutie).

53:08

V 54. minúte zápasu je predbežný stav 0:5! Gól strelil KUBEK. Asistencie: Kohút, Bystričan.

47:15

Hostia v plnom počte.

45:15

Vylúčenie v tíme HC Topoľčany (Minárik – 2 min., sekanie).

44:19

V 45, minúte zápasu je už stav 0:4! Gól strelil PÄTOPRSTÝ. Asistencie: Uhnák, Podstavek.

41:27

V 42. minúte hostia využívajú presilovku a idú tak do vedenia o tri góly! Gól strelil MINÁRIK. Asistencie Laššo, Podstavek.

40:01

Začala sa tretia tretina.
Po dvoch tretinách je stav zápasu 0:2!

40:00

Druhá tretina sa skončila.

39:48

Vylúčenie v tíme HC Mikron Nové Zámky B (hráčska lavica – 2 min., príliš veľa hráčov na ľade).

38:51

Vylúčenie v tíme HC Topoľčany (Bystričan – 2 min., nedovolené bránenie).

35:02

33:02

Vylúčenie v tíme HC Topoľčany (Uhnák – 2 min., hákovanie).

31:04

Vylúčenie v tíme HC Topoľčany (Španko – 2 min., držanie).

26:52

V 27. minúte zápasu idú hostia do vedenia o dva góly! Gól strelil F. HUDEC. Asistencie: Tábi, Král.