2. Futsal liga západ

FK GMM Jablonec nad Nisou – FK Kladno

2:7

konec (0:2)

24.11.2017, 20:30 • Sportovní hala Jablonec nad Nisou • 9 • 9. kolo • Jan Kousal

Je konec. Kladno si za precizní výkon odváží tři body z hřiště lídra soutěže. Jablonec naopak poprvé v sezóně padl na domácím hřišti. (22:02:45)

40

Mazánek nádhernou patičkou vybídl ke skórování Petra Mečíře. Tomu se ale do cesty postavila tyč.

39

Bláha připravil skoro jistý gól pro Mazánka, jenže když to nejde...

38

Kladno právě vstřelilo branku!
Do prázdné brány Jablonce doputoval další míč, tentokrát z nohy JIŘÍHO VESELÉHO.

38

PAVEL STEJSKAL trefuje podruhé prázdnou klec a nejspíš je rozhodnuto.

37

Jablonec nad Nisou právě vstřelil branku!
Teď to domácím vyšlo! Souhra Petra Mečíře se zakončujícím KAMILEM KREJČÍKEM nesla ovoce.

37

Tetour si doslova dolétl pro ránu Petra Mečíře, která šla k tyči.

36

Jablonecké hře chybí přesnost, Kladno si trpělivě kráčí pro tři body.

35

Mazánek v přečíslení dva na jednoho zakončil sám, jenže Tetour chytá brilantně.

34

Krejčík trefil další tyč!
Oddechový čas pro domácí.

33

PAVEL STEJSKAL zvyšuje na 5:1 pro hosty, to už pro Jablonec vypadá zle.

33

Jaráb se pokusil trefit prázdnou bránu, ale neuspěl.

32

Masařík se vytahuje do pole, Jablonec bude tlačit.

32

Petr Mečíř vypálil, ale Tetour byl na svém místě.

31

Nemilý obrázek pro domácí! Jan Mečíř v bolestech mizí ze hřiště, vypadá to na problém svalového charakteru.

30

Tetour musel dávat pozor na sražený pas Jana Mečíře, který se odrazil přímo na jeho bránu.

29

Jablonečtí ne a ne najít recept na kladenskou obranu.

28

Po tečované ráně Petra Mečíře zvonila pravá štangle.

28

Bláhovu dělovku vyrazil Tetour alespoň na roh.

27

Žlutou kartu dostává Veselý (FK Kladno).

27

Hattrick! PETR ŠNÍDL z ostrého úhlu nachytal Masaříka a trefil se krásně od víko!

26

Makula trefil Tetoura do hlavy, hostující brankář byl trochu otřesen, ale bude pokračovat.

25

GMM je rázem tam, kde bylo před chvíli. MAREK VAŠÁK si narazil se spoluhráčem a propálil Masaříka – 1:3.

25

Bláhův projektil prolétl vedle hostující klece.

24

Brejk Haunolda s Petrem Mečířem zastavil skvělým zákrokem Čurda.

23

JAN MEČÍŘ složil úspěšný reparát a na neproměněnou šanci dává zapomenout. Obrana Kladna před ním trochu zacouvala, a tak ji ztrestal nekompromisním zakončením o tyč.

23

Jan Mečíř teď selhal v obrovské šanci, kterou mu připravil Makula. Prázdná brána na něj doslova zívala.

22

Bláha si našel oblíbené místo ke střele, jenže ránu mu nesedla.

21

Mazánkova zajímavá patička trefila jen Tetoura.

21

Mazánek, který se objevil v sestavě na druhý poločas, vyvezl míč a vypálil. Jeho úvodní pokus mezi tři tyče nemířil.

21

Kladno v prvním poločase předčilo domácí tým a po dvaceti minutách je velmi blízko cennému skalpu. Jablonečtí nezachytávají secvičené signály hostů a navíc jim už nepomůže vyloučený Kraus. Otázkou pak zůstává, jak dlouho vydrží na hřišti Kamil Krejčík, jehož zdravotní stav není stoprocentní. Druhý poločas začne přibližně ve 21:18.

20

20

Ještě jedno zakončení Petra Mečíře musel likvidovat hostující brankář. Jabloneckým hráčům ale gól v prvním poločase není souzen.

20

Haunold z blízka zakončoval po zemi, jenže Tetour opět zasáhl přesně, jak měl.

20

Petr Mečíř trefil z otočky jen prostředek brány, kde stál připravený Tetour.

19

Makulovi chyběl kousek k tomu, aby dopravil do kladenské brány Holického střílený pas.

18

Kombinaci bratří Mečířů zakončoval Petr mimo tři tyče.

17

Haunold práskl do balónu a orazítkoval tyč.

17

Petr Mečíř ve vyložené šanci minul kladenskou klec!

16

Masařík teď podržel své spoluhráče! Jarábovu dělovku vytáhl na tyč, ke které se musel bleskově přesunout proti dorážce Bejbla.

14

Jablonec se snaží s průběhem utkání něco udělat, ale domácí jsou evidentně v křeči.

13

Jablonec si ve třech ani pořádně nezahrál. PETR ŠNÍDL zužitkoval volný přímý kop, propálil zeď a zvýšil na 2:0 pro hosty.
Oddechový čas pro hosty.

13

Tak to je velká rána pro Jablonec. Kraus zezadu škobrtl o unikajícího Jarába a trest je nekompromisní. Jablonecký hráč obdržel červenou kartu a už ho dnes neuvidíme. Domácí navíc čeká dvouminutový úsek hry ve třech.

12

Jaráb zničehonic vyplaval s míčem osamocený před Masaříkem. Ten si připsal vynikající zásah.

12

Kraus tečoval Bláhův střílený pas těsně vedle.

12

Haunold se pokusil rozveselit trochu opařenou domácí lavičku, trefil však prvního clonícího hráče.

11

Kladno se ujímá vedení. Jaráb milimetrovým křižným pasem našel PETRA ŠNÍDLA a ten ve skluzu dopravil míč do sítě.

10

To byla divočina! Masařík si málem srazil záludný roh Stejskala do vlastní brány, ale pomohla mu tyč. Z následného brejku mířil těsně vedle Haunold.

9

Petr Mečíř z bezprostřední blízkosti neprostřelil Tetoura.

8

Makula si narazil s Krejčíkem a rázem byl ve slušné střelecké pozici. Tu však promarnil ranou vedle.

8

Jan Mečíř daroval Šnídlovi prostor ke střele a Masařík musel na zem.

7

Hosté se prokombinovali před Masaříka, Stejskal byl ale až příliš blízko, a tak Masařík nemusel lovit míč ze sítě.

6

Holický nabil Bláhovi, který ale neprostřelil obranný val Kladno.

5

Krejčíkova rána z ostrého úhlu nebyla pro hostujícího gólmana žádným problémem.

4

Tetour zasáhl proti nebezpečné střele z voleje Jana Mečíře.

3

Makula pustil míč Krejčíkovi, který trestuhodně minul poloodkrytou klec.

3

Po sérii šťastných odrazů zakončoval z bezprostřední blízkosti Jan Mečíř. Byl však příliš blízko Tetourovi, který mu obětavě nastavil své tělo.

2

Jablonec zatím vyčkává, nikam se nežene a čeká na šance.

1

Masaříkův výkop lehce lízl hlavou Kraus, Tetour ale v pohodě dokázal zasáhnout.

1

FK GMM Jablonec nad Nisou: Masařík – Bláha, Holický, Krejčík, Kraus, Haunold, J. Mečíř, P. Mečíř (C), Makula, M. Mazánek

FK Kladno: Tetour – Čurda, Šnídl, Stejskal (C), Jaráb, Bejbl, Vašák, Veselý.
Vedoucí Jablonec je na vítězné vlně, což potvrdil v minulém kole, když porazil Mělník B posílený o hráče nejvyšší soutěže. Kladno má oproti svému soupeři bodový deficit a výrazně horší aktuální formu. Středočeši to budou mít proti rozjetému GMM hodně složité.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.

2:7

konec (0:2)

Branky: 23. J. Mečíř, 37. Krejčík – 11. Šnídl, 13. Šnídl, 25. Vašák, 27. Šnídl, 33. Stejskal, 38. Stejskal, 38. Veselý

Karty:   27. Veselý (KLA)   13. Kraus (GJN)

FK Kladno: Tetour – Čurda, Šnídl, Stejskal (C), Jaráb, Bejbl, Vašák, Veselý