Tipsport extraliga

HC Oceláři Třinec – HC Dynamo Pardubice

3:2

po s.n. (2:1) (1:0, 1:1, 0:1 - 0:0)

24.11.2017, 17:00 • WERK ARENA, Třinec (kapacita: 5 200) • 25. kolo • Daniel Ježek

Tipsport: 1.6 4.75 4.61 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

62:29

Doudera dvakrát hledal Růžičku, dvakrát nepřesně. Martin Růžička se proto rozhodl pro individuální akci, při které však byl faulován Rostislavem Maroszem. Přesilovka pro Oceláře.

58:01

To se zase nelíbilo hlavnímu sudímu, který bude vylučovat. Na trestnou lavici usedá Marek Trončinský, který to přehnal s důrazem a je vyloučen na dvě minuty za hrubost. Rákos i Trončinský navíc obdrželi po menším trestu za vzájemnou potyčku, Oceláři mají k dispozici přesilovku.

54:34

V rohu třinecké třetiny zůstal ležet jeden z hostujících hráčů, jehož obličej svou holí zasáhl Milan Doudera. Třinecký obránce vyfasoval čtyřminutový trest.

50:26

Početní výhoda pro Dynamo, pronikajícího Petra Sýkoru nedovoleně zastavil Bohumil Jank. Dvě minuty, hákování.

41:55

Třetí přesilovka pro Oceláře, Rhett Holland v rohu kluziště podrazil Rákose.

37:37

Tlak domácích na chvíli opadne, na trestnou lavici totiž usedá Marian Adámek, který ve středním pásmu podrazil pronikajícího soupeře. Komerční přestávka.

28:22

Oceláři nezvládli buly ve vlastním pásmu, Martin Růžička proto musí odpykat dvouminutový trest.

23:33

Daniel Rákos se snažil dostat ke kotouči v rohu hostujícího pásma, v jeho obličeji ale přistála hokejka Tye Wisharta. Početní výhoda pro domácí

15:29

První přesilovka pro Dynamo, na trestnou lavici usedá David Cienciala, který se provinil sekáním.

03:58

První přesilovka zápasu, k dispozici ji budou mít Oceláři. David Tomášek holí zasáhl obličej jednoho z protihráčů, odpyká si proto dvě minuty.

3:2

Branky a nahrávky: 5. Martin Růžička (Mikulík, Rákos), 25. Cienciala (Petružálek, Polanský), rozh. náj. Martin Růžička – 31. J. Sýkora (Treille), 56. Cardwell (Trončinský)