23.11.2017, 02:00 • Bridgestone Arena, Nashville • Veronika Loudová

Tipsport: 1.87 3.98 3.67 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Československá stopa
Tomáš Plekanec (MTL) – 0 + 0, 0 +/-, 2 střely na branku, čas na hřišti: 19:25.
Jakub Jeřábek (MTL) – 0 + 0, 1 +/-, 1 střela na branku, čas na hřišti: 18:12. (05:07:17)
Tři hvězdy zápasu
1. Filip Forsberg (NSH) – 2 + 0
2. Kyle Turris (NSH) – rozhodující nájezd
3. Pekka Rinne (NSH) – 27 zákroků, 93,1 % úspěšnost.
Utkání nakonec musely rozhodnout až samostatné nájezdy, kde se jako jediný prosadil Turris a Nashville si připisuje další výhru. Montrealu se podařilo vyrovnat těsně před koncem třetí třetiny a připisují si bod proti silnému celku. Nashville se toutu výhrou dostal na druhé místo Západní konference!

65:00

65:00 Kyle TURRIS - 3:2

65:00

V samostatných nájezdech zvítězil tým Nashville Predators.
Kyle Turris byl dnes jediným úspěšným nájezdníkem a přisoudil druhý bod Nashvillu!

3. série 1:0

Pacioretty se pokusil překonat Rinneho střelou na druhou tyč,ale jeho pokus nebyl úspěšný.

Kyle Turris se rozjel na Niemiho, těsně před ním naznačil pohyb do stran a propálil hostujícího brankáře mezi betony.

2. série 0:0

Drouin dojel před Rinneho a pokusil se ho překonat střelou pod lapačku, domácí brankář uspěl!

Forsberg se snažil překonat Niemiho kličkou do backhandu,ale hosutjící brankář vykopl kotouč betonem.

1. série 0:0

Byron dojel před Rinneho a pěknou ranou zápěstím trefil břevno!

Kevin Fiala se rozjel pomalu vpřed, před Niemim zabrzdil a ten mu hokejkou vypíchl kotouč.

Samostatné nájezdy začínají.
Domácí byli v prodloužení lepším týmem,ale Niemi dnes chytá dobře a tak následují nájezdy.

65:00

Prodloužení skončilo.

64:50

Hudon našel volného Jeřábka,ale český bek nedokázal trefit odkrytou klec a utkání tak musí rozhodnout nájezdy.

64:30

Habs s kotoučem za vlastní brankou, hosté čekají na poslední útok.

64:00

Střela Arvidssona byla nepřesná a po delší době mají kotouč hosté!

63:50

Josi hledal křižnou nahrávkou volného spoluhráče, Alzner rybičkou odpálil kotouč!

3:2

Branky a nahrávky: 20. F. Forsberg (Johansen, P. K. Subban), 44. F. Forsberg (C. Smith), rozh. náj. Turris – 13. Jo. Benn (Hudon, Danault), 60. Morrow