Ne – FbŠ Bohemians

8:3

konec (3:1, 2:2, 3:0)

20.11.2017, 20:15 • SH Jižní Město • 12. kolo • Vojtěch Görög

Je dobojováno. Domácí hráčky podle předpokladů zvítězily v dnešním utkání celkem jednoznačně 8:3 a dotahují se tak na vedoucí Chodov. Z ženské extraligy je to na delší dobu vše, protože po tomto utkání následuje reprezentační přestávka. České hráčky odcestují na Slovensko, kde se bude konat mistrovství světa a všechny zápasy českého celku můžete sledovat na onlajnech! Doufejme, že si naše reprezentantky dovezou cenný kov!
To je ode mě vše a u dalších přenosů na shledanou. (22:15:18)

59:32

Ivanti Tigers právě vstřelilo branku!
Autorem branky je DOMINIKA KUBIŠOVÁ, která uklidila míček do prázdné branky. Asistence: Viktória Bobotová.

59:03

Domácí jsou stále u míčku a v poklidu dohrávají utkání.

58:30

Tigers drží míček a kontrolují závěr utkání.

58:17

Lucia Košturiáková střílela do prázdné branky, ale trefila pouze Bočanovou.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:27

Nová vystřelila bekhendem, ale její pokus šel po zemi a domácí brankářka ho v pohodě zlikvidovala.

57:12

Bohemka opět v šesti.

56:50

Hostující brankářka je zpět v brance a u míčku jsou Tigers.

56:08

Monika Slavíková střílela z levé strany, ale její střela byla sražena mimo.

55:53

Hráčky Bohemky drží míček a kombinují.

55:22

Daniela Kreisingerová je venku z branky a Bohemka to zkouší v šesti.

55:15

Oddechový čas pro hosty.

55:15

NIKOLA HERMANNOVÁ napálila vší silou míček z půlky a její střela zapadla do branky. Asistence: Viktória Bobotová.

54:33

Bohemce nejde odepřít snaha, ale Tigers zkušeně kontrolují průběh třetí třetiny.

54:21

Nahození od jedné z domácích hráček nadělalo pořádné problémy Daniele Kreisingerové.

54:03

Nikola Hermannová zdržovala hru a hráčky Bohemky mají volný úder z rohu hřiště.

53:07

Michaela Šulanová si naběhla na střed a poslala velmi nebezpečnou střelu, která skončila těsně vedle pravé tyče branky Bohemky.

8:3

Branky a nahrávky: 4. Polívková (L. Pilíková), 5. Hermannová (Hyršlová), 18. Surá (Billá), 33. Kubišová (Polívková), 39. Košturiáková (Hermannová), 43. L. Pilíková (Kubišová), 56. Hermannová (Bobotová), 60. Kubišová (Bobotová) – 7. Zlámalová (Bočanová), 23. Slavíková, 24. Reischlová (Jarešová)

Ne: Christiánová (Červová) – Hermannová, Bobotová, Billá, V. Beránková, Šulanová, Machková, Kleinová – L. Pilíková, Hyršlová, Steinbachová – Surá, Kubišová, Košturiáková – Čapková, Zabavská, Polívková – Hanzlíková, Machačová.

FbŠ Bohemians: Kreisingerová (Husarčíková) – Šindelářová, Nguyenová, Nardi, Císařová, Nová, Loudová, Andrlová, Hnátová – Cukrová, Reischlová, Kadidlová – Slavíková, Poláková, Neubergerová – Zlámalová, Jarešová, Heráková – Bočanová.

Rozhodčí: Drška Jan, Meisner Jiří

03:44 HRB 1:0 Polívková (L. Pilíková)
04:01 HRB 2:0 Hermannová (Hyršlová)
06:17 BOH 2:1 Zlámalová (Bočanová)
17:34 HRB 3:1 Surá (Billá)
22:56 BOH 3:2 Slavíková