20.11.2017, 10:30 • Platinum Arena • Jan Prošek

Tipsport: 2.15 4.0 2.87 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Česká stopa v zápase
Jan Kolář (CHA) 0+2, 2 střely, čas na ledě 22:49
Michal Jordán (CHA) 0+0, 2 střely, čas na ledě 21:58
Tomáš Zohorna (CHA) 1+0, 4 střely, čas na ledě 17:51 (13:01:49)
V tomto zápase vedli po dvou třetinách domácí hokejisté o dva góly. V poslední dvacetiminutovce dokázali hosté srovnat. Prosadil se Quinton Howden a Andrej Stěpanov. V závěru nastaveného času rozhodl o výhře domácích Oleg Li.

63:50

63:50 Oleg LI - 3:2

63:50

Chabarovsk právě vstřelil branku!
Na nájezdy nedojde, je rozhodnuto. Kolář s Byvalcevem dostali do brejku spoluráče. OLEG LI ujížděl sám na brankáře a překonal ho. Asistence: Alexej Byvalcev a Jan Kolář.

63:24

Vladimir Děnisov vypálil, ale jeho rána byla zablokovaná.

63:00

Probíhají poslední dvě minuty hry prodloužení.

62:45

Vjačeslav Litovčenko a Denis Kuzmin se dostali do přečíslení dva na jednoho, ale nedokázali kotouč dostat do branky.

62:40

Dmitrij Korobov se protlačil až do zakončení, s jeho pokusem si domácí brankář snadno poradil.

62:20

Příliš zajímavé prodloužení nesledujeme.

61:41

Oleg Li byl v útočném pásmu, ale špatně přihrál na modrou čáru, a tak musí Amur od své branky.

61:04

Alexej Byvalcev se pokoušel probojovat do zakončení, ale puk kryje Jhonas Enroth.

60:30

Justin Fontaine měl před sebou odkrytou část branky, ale nedokázal přesněji vypálit a přehodit beton soupeřova brankáře.

60:10

Bogdan Potěchin se jako první v prodloužení dostal do zakončení, jeho pokus byl ale zablokovaný.

60:01

Ve druhé třetině dokázal hostující celek vyrovnat, a tak uvidíme prodloužení, které se hraje pět minut tři na tři systémem náhlá smrt.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:54

Jeden z domácích hráčů neuspěl od modré čáry.

59:14

Nyní zahrozili domácí, ale Jhonas Enroth si dokázal poradit.

58:52

Minsk byl v útočném pásmu, ale do výraznější střelecké příležitosti se nedostal.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.

57:30

K vidění je rychlý hokej, ani jeden tým nechce prodloužení, ale zatím se rozhodnout nedaří.

57:12

Vjačeslav Litovčenko mohl zakončovat, ale rychle k němu přistoupil soupeř, a tak bylo po šanci.

56:43

Charles Linglet se dostal před bránu Amuru, ale vypálit už nedokázal.

56:17

Quinton Howden se do útočné třetiny probojovat nedokázal, ve středním pásmu narazil na soupeře, který jej připravil o puk.

55:53

Marc-Andre Gragnani vybojoval kotouč za svou brankou, a tak akce domácího celku skončila. Nyní tedy hrají hosté.

55:17

Tomáš Zohorna vybojoval puk ve středním pásmu a rychle se pokoušel dostat do útočné třetiny. Obrana Dinama ale byla pozorná.

54:00

Šest minut hry nás dělí od konce druhé třetiny, stav zápasu je stále nerozhodný.

53:33

Quinton Howden hledal spoluhráče před brankou, přihrávka na Charlese Lingleta nebyla přesná.

53:10

Nyní se hraje zejména ve středním pásmu, ani jeden celek nechce chybovat. Mnoho vyložených šancí k vidění není.

52:10

Sledujeme klidnější pasáž hry, mnoho vyložených šancí k vidění není.

51:28

Minsk nahodil jen do útočného pásma a šel střídat. Alexandr Kulakov si prodloužil střídání a napadal domácí rozehrávku.

51:10

Vjačeslav Ušenin se propracoval do další šance, ale poskakující kotouč nedokázal přesněji zpracovat a následně vypálit.

50:15

Vladislav Ušenin se dostal do brejku, ale tváří v tvář brankáři nedokázal uspět. Jeho pokus končí mimo branku. Jhonas Enroth vůbec zasahovat nemusel.

49:15

Hosté se nyní dostali na delší dobu do útočného pásma, ale střelecký pokus Karabana byl sražený do ochranné sítě.

48:48

Justin Fontaine měl před sebou odkrytou část branky, ale nedokázal přesněji kotouč vypálit.

48:02

Chabarovsk se nemůže stabilněji propracovat do útočného pásma. Domácím se nyní příliš nedaří.

47:47

Marc-Andre Gragnani vypálil od modré čáry, jeho pokus postrádal přesnost.

47:22

Nyní se hraje spíše ve středním pásmu, ani jeden celek se stabilněji nemůže probojovat do útočného pásma.
Dnešní utkání sleduje 6 021 diváků.

46:18

46:18 Andrej STĚPANOV - 2:2

46:18

Dinamo Minsk právě vstřelilo branku!
Gól v přesilovce znamená, že je vyrovnáno. Po rychlé akci se puk dostal k ANDREJI STĚPANOVOVI, který snadno prostřelil brankáře domácího týmu. Juha Metsola se snažil, ale na puk nedosáhl. Asistence: Marc-Andre Gragnani a Jevgenij Kovyršin.

45:33

Marc-Andre Gragnani vypálil od modré čáry, jeho pokus znovu kryje domácí gólman.

45:30

Juha Metsola kryje kotouč po dobré střele hostujícího brankáře. Charles Linglet se dostal do velké šance, jeho ránu z hranice brankoviště se štěstím kryje brankář Amuru.

44:39

Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Stanislav Kacuba – 2 min., vražení na hrazení).

44:10

Hostující brankář rozehrával kotouč od své branky, následně se Alexandr Frolov dostal do postavení mimo hru. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

42:53

42:53 Quinton HOWDEN - 2:1

42:53

Justin Fontaine vyslal do šance spoluhráče. QUINTON HOWDEN si dokázal blafákem poradit s domácím brankářem a kotouč poslal do odkryté brány. Asistence: Justin Fontaine, Charles Linglet.

42:31

Alexandr Pavlovič nahodil kotouč do útočného pásma, následně se Minsk dostal do postavení mimo hru.

42:00

Dinamo se dostalo do útočného pásma, pokouší se něco vymyslet před brankou soupeře.

41:40

Mnoho šancí v úvodu třetí třetiny k vidění není, sledujeme poklidnou pasáž hry.

40:23

Jhonas Enroth rozehrává od své branky, následně kotouč vypadl z hrací plochy.

40:01

Zápas, ve kterém vedou domácí hokejisté o dvě branky, pokračuje třetí třetinou.

40:01

Ve druhé třetině jsme viděli dva góly. Prosadil se Tomáš Zohorna a Vladislav Ušenin. Díky jeho trefám vede Amur 2:0. 26 střel na branku vyslali domácí a hosté o deset méně.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:34

Amur se musí bránit tlaku soupeře, Minsk se zatím nedostal do žádné výraznější šance.

39:00

Probíhá poslední minuta hry, Artur Gavrus se propracoval do zakončení a jeho ránu kryje Juha Metsola.

38:11

Michal Jordán se probojoval do střelecké pozice, ale jeho rána končí mimo.

38:00

Probíhají poslední minuty dvě minuty ve druhé třetině.

37:31

Dmitrij Bujnickij se propracoval do střelecké pozice, ale jeho pokus postrádal přesnost.

37:17

Mnoho šancí k vidění momentálně není, sledujeme klidnější pasáž hry.

36:55

Oddechový čas pro hosty.

36:36

Jhonas Enroth rozehrává od své branky, následně se k puku dostal domácí Dmitrij Klopov. Tomu se rána nepovedla podle představ.

36:14

Michal Jordán rozehrává ze středního pásma, v akci pokračoval Denis Kuzmin.

35:50

Alexandr Pavlovič marně spěchal za kotoučem, na který ale nedosáhl, a tak akce Minsku končí.

35:39

35:27

Oleg Li vypálil z kruhu, jeho pokus byl zablokovaný obráncem.

35:01

Amur se nemůže vůbec dostat stabilněji do útočného pásma. Dinamo brání zodpovědně.

34:10

Přesilovku mají domácí hokejisté, ti se ale nemohou stabilněji propracovat do střelecké pozice.

33:39

Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Marc-Andre Gragnani – 2 min., hrubost).

33:25

Jan Kolář se dostal k puku v útočném pásmu, ale jeho pokus byl zablokovaný.

32:52

Hostující celek se propracoval do útočného pásma, Vladimir Děnisov byl připravený na modré čáře pro zakončení. Ale kotouč se k němu nedostal.

32:30

Kristian Chenkel hledal najetého Charlese Lingleta, který ale kotouč nedokázal přesněji zpracovat.

31:45

Jevgenij Kovyršin se po bleskové akci probojoval do zakončení, jeho ránu od modré čáry kryje domácí Juha Metsola.

30:50

Domácí celek je střelecky aktivnější, má více ze hry, ale nemůže se propracovat do výraznější střelecké pozice.

30:01

Vladimir Děnisov se propracoval v polovině zápasu do zakončení. S jeho pokusem si poradil domácí brankář. Juha Metsola byl pozorný.

29:52

Hosté vyhodili přes všechny čáry, Dinamo hraje v plném počtu.

28:53

Vjačeslav Ušenin rozehrává od své branky, následně se jeho kolega dostal do zakončení. Alexandr Frolov minul branku.

28:14

Alexandr Gorškov pokračoval v akci v útočném pásmu, následně Maxim Kondratěv vypálil od modré čáry. Minul branku.

27:52

Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Charles Linglet – 2 min., hrubost).

27:26

Mnoho šancí k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry. Oleg Li dostal přihrávku mezi kruhy, ale minul branku.

26:50

Hostujcí brankář kryje kotouč, hra je přerušena.

26:09

26:09 Vladislav UŠENIN - 2:0

26:09

Domácí celek měl ponechanou výhodu. Výborně vypálil Jan Kolář a jeho pokus v předbrankovém prostoru tečoval mimo dosah gólmana VLADISLAV UŠENIN. Asistence: Jan Kolář a Vjačeslav Ušenin.

25:31

Vladislav Ušenin se propracoval do střelecké pozice, následně Kolář zkoušel něco vymyslet.

25:10

Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry. Ani jeden celek se nikam nežene.

24:10

Ilja Šinkevič se propracoval do zakončení, jeho pokus zablokoval domácí gólman.

23:43

Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou Minsku.

23:10

23:10 Tomáš ZOHORNA - 1:0

23:10

Domácí celek se dostává do vedení. S první střelou Tomáše Zohorny si hostující brankář dokázal poradit, a pak už TOMÁŠ ZOHORNA krásným blafákem překonal gólmana Enrotha. Asistence: Alexej Byvalcev.

22:45

Marc-Andre Gragnani ze středního pásma nahazoval kotouč do útočného, Juha Metsola byl pozorný.

22:14

Více ze hry mají domácí hokejisté, kteří se pokouší vstřelit první branku v zápase.

21:43

Nikolaj Averin se dostal z mezikruží do zakončení, jeho pokus končí mimo branku. Gólman Minsku zasahovat nemusel.

20:49

Mark Jančevskij se dostal do střelecké pozice, s jeho pokusem si poradil Jhonas Enroth.

20:40

V poklidném tempu začíná druhá třetina.

20:01

Úvodní třetina nabídla několik dobrých šanci, ale brankáři byli bezchybní. Po dvaceti minutách hry platí bezbrankový stav. 15:7 vede domácí tým na střely na branku.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:40

Už se nic nestane.

19:00

Probíhá poslední minuta hry v první třetině.

18:49

Jhonas Enroth přerušuje hru, vhazovat se bude v domácím útočném pásmu.

17:40

Amur se drží v útočném pásmu, ale výraznější šanci si nemůže vypracovat.

16:55

Artur Gavrus měl velkou šanci, ale výborně postaveného brankáře nepřekonal.

16:30

Alexej Byvalcev od modré čáry minul branku, jeho rána postrádala přesnost.

15:52

Dostáváme se do finální fáze první třetiny, sledujeme rychlý hokej, který nabízí poměrně hodně střel.

15:26

15:26 Brankář dobře zasáhl.

15:26

Alexandr Frolov měl obrovskou šanci, ale nedokázal kotouč zamést pod brankáře hostujícího celku. Jhonas Enroth své spoluhráče podržel.

14:46

Dmitrij Znacharenko vypálil od modré čáry, jeho pokus končí mimo branku.

14:12

Hostující brankář výborně dokázal zastavit velkou šanci domácího týmu. Díky Jhonasi Enrothovi platí vyrovnaný stav.

13:56

Jhonas Enroth kryje střelu rychle po vhazování.

13:50

Dlouhou přihrávku dostal Mark Jančevskij. Ten ale puk zpracovat nedokázal, a tak jej jen protečoval k brankáři Minsku, který přerušuje hru.

13:20

Vladislav Ušenin zavezl puk do útočného pásma, následně vypálil jeho kolega, ale střelecký pokus byl zablokovaný obráncem Dinama.

13:02

Kotouč vypadl z hrací plochy, následovat bude komerční přestávka.

12:36

Artur Gavrus vedl akci svého týmu, za brankou v souboji s Michalem Jordánem přišel o puk, a proto mohou hrát domácí.

12:07

Bogdan Potěchin kličkoval v útočném pásmu, následně se dostal jeden z obránců ke střele od modré čáry. S prudkým pokusem si gólman Jhonas Enroth dokázal poradit.

11:46

Jhonas Enroth kryje kotouč op střele Alexeje Byvalceva.

11:20

Jhonas Enroth rozehrával od své branky, v akci pokračoval Charles Linglet. Ten našel Justina Fontainea v útočném pásmu.

10:54

Šance k vidění jsou, ten přesnost zakončení je velmi malá, vlastně nulová.

10:32

Dmitrij Klopov byl volný před brankou, přihrávka se k němu nedostala.

10:01

Dostáváme se do druhé poloviny hry v první třetině. Dmitrij Korobov byl v útočném pásmu u branky připravený, ale kotouč jemně tečoval domácí brankář, a tak se Korobov do zakončení nedostal.

09:27

Jan Kolář rozehrává od své branky, to už jsou hosté v plném počtu. Úvodní přesilovou hru neproměnil ani jeden tým.

09:15

09:15

Oleg Li a Jan Kolář kombinovali v útočném pásmu, do zakončení se nedostal ani jeden z nich.

08:10

Fanoušci Amuru nespokojeně pískání, jejich oblíbenci si totiž nemohou vypracovat výraznější šanci.

07:45

Nyní mají přesilovou hru domácí, kteří se ale nemohou probojovat do útočného pásma.

07:15

Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Ilja Šinkevič – 2 min., hákování).

07:00

Sedm minut hry je pryč z první třetiny, sledujeme klidný úvod zápasu, na výraznější šanci čekáme.

06:20

Oleg Li atakoval hostující rozehrávku, beky Minsku dostal sice pod tlak, ale obránci chybu neudělali.

05:52

Kristian Chenkel rozehrává od své branky, následně míří na střídačku. V útočném pásmu se pokoušel něco vymyslet Jan Kolář.

05:49

05:30

Kristian Chenkel se dostal do útočného pásma, ale dříve než puk, a tak se píská postavení mimo hru. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

04:47

Dinamo se dostalo do útočného pásma, Charles Linglet vedl akci svého týmu, ale zakončit se Minsku nepodařilo.

03:52

Alexandr Kulakov rychle vypálil, ale branku trefit nedokázal, kotouč raději pohledem kontroloval Juha Metsola.

03:49

Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Vladislav Ušenin – 2 min., vysoká hůl).

03:44

Quinton Howden se propracoval do útočného pásma, ale zakončit se mu nepodařilo.

03:06

Vjačeslav Ušenin špatně přihrával na modrou čáru, jeho spoluhráči tak přišli o útočné pásmo. Brankář Minsku asi zasahovat nemusel.

02:05

V poklidném tempu začíná zápas, Amur špatně rozehrál, píská se icing. Buly před domácí brankou.

00:58

Dmitrij Bujnickij na druhé straně prověřil připravenost brankáře soupeře. Juha Metsola byl pozorný.

00:37

Vladislav Ušenin se jako první propracoval do zakončení, s jeho pokusem si brankář dokázal poradit.

00:01

Zápas začíná.

00:01

Chabarovsk hlásí pondělí půl osmé večer a aktuální teplota je – 16 stupňů.

Amur Chabarovsk: Metsola (Alikin) – J. Kolář, Averin, Kondratěv, Chabarov, Jordán, Kuzmin, Jančevskij – O. Li, Byvalcev, T. Zohorna – Vj. Ušenin, Gorškov, Vl. Ušenin – Potěchin, Rasskazov, Litovčenko – Jurtajkin, Klopov, Frolov – Kacuba.

HC Dinamo Minsk: Enroth (M. Karnauchov) – Gragnani, Děnisov, Korobov, Šinkevič, Znacharenko, Chenkel, Ďukov – Fontaine, Howden, Linglet – Šarangovič, Pavlovič, Gavrus – An. Stěpanov, Kulakov, Kovyršin – Bujnickij, Karaban, Drozd – A. Volkov..

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Amur Chabarovsk odehrál 30 zápasů s bilancí 9-4-6-11 a vybojoval 41 bodů. V tabulce Východní konference je na 11. pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrál tři. Poradil si s Kazaní 3:1, Ufou 3:1 a Soči 2:0. Tým nestačil na Petrohrad 2:3 a v nájezdech na Dynamo Moskva 1:2.
HC Dinamo Minsk odehrálo 32 zápasů s bilancí 11-3-2-16 a získali 41 bodů. v Tabulce Západní konference jsou na desáté pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrálo tři. Poradilo si s Kunlunem 2:0, Kazaní 4:1 a v nájezdech se Spartakem Moskva 5:4. Tým nestačil na Čerepovec 1:2 a na Vladivostok 0:5.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky Kontinentální Hokejové Ligy. V tomto zápase proti sobě nastoupí Amur Chabarovsk a HC Dinamo Minsk.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:30.

3:2

Branky a nahrávky: 24. T. Zohorna (Byvalcev), 27. Vl. Ušenin (J. Kolář, Vj. Ušenin), 64. O. Li (Byvalcev, J. Kolář) – 43. Howden (Fontaine, Linglet), 47. An. Stěpanov (Gragnani, Kovyršin)

Rozhodčí: Ansons, Ovčinikov – Golovjov, Palei

Diváci: 6 021

03:49 CHA 2 Vl. Ušenin, vysoká hůl
07:15 MIN 2 Šinkevič, hákování
23:10 CHA 1:0 T. Zohorna (Byvalcev)
26:09 CHA 2:0 Vl. Ušenin (J. Kolář, Vj. Ušenin)
27:52 MIN 2 Linglet, hrubost
33:39 MIN 2 Gragnani, hrubost
42:53 MIN 2:1 Howden (Fontaine, Linglet)