Livesport Superliga

FAT PIPE Florbal Chodov – TJ Znojmo LAUFEN CZ

11:5

konec (4:0, 4:3, 3:2)

19.11.2017, 17:00 • Sportovní hala, Jižní město, Praha • 13. kolo • Alan Šrámek (@TramekCZ)

Tipsport: 1.04 13.0 16.5 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Střely na branku ve třetí třetině (celkem):

Chodov – Znojmo: 10 – 9 (33 – 24) (18:56:03)
Je konec. Chodov si svůj velký náskok dokázal pohlídat ve třetí třetině a úřadující mistr republiky si tak připisuje další tři body do tabulky za vítězství 11:5. Znojmo podalo velmi sympatický výkon, ovšem na Chodov to dnes nestačilo.

59:42

Hosté se řítili dva na jednoho, ale nepřesná přihrávka jejich snahu ukončila.

58:49

Znojmo na chvíli uzamklo svého soupeře, ale Frühbauer nemusel ani jednou zasahovat.

58:01

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:40

Míček je na hokejkách domácích, kteří s ním nikam nespěchají.

56:02

Znojmo právě vstřelilo branku!
Je tu další branka hostujících hráčů. Tentokrát se trefil přesně z předbrankového prostoru TOMÁŠ KUCHARIČ, který se trefuje v dnešním utkání podruhé. Asistence: Martin Pánek.

55:20

Dočkáme! Postarali se o ni po pár vteřinách hráči Znojma. Konkrétně to byl DAVID KUČERA, který si naběhl před branku, kde sám nedal Frühbauerovi šanci. Asistence: Petr Sláma.

55:01

Je před námi posledních pět minut základní hrací doby. Dočkáme se ještě nějaké branky?

54:06

Hosté se usadili před brankou. Frühbauer si musel poradit a míček chytit do rukou. Domácí následně rozehráli.

53:38

V posledních chvílích je k vidění spoustu nepřesností z obou stran.

52:25

Míček vybojovali hráči Znojma, kteří budou rozehrávat od své branky.

51:14

Utkání je již dávno rozhodnuto. Chodov ovšem hraje velmi aktivně a snaží se přidat další branky. Je otázka na jakém čísle se dnes zastaví počet branek domácích.

50:17

Chodov právě vstřelil branku!
V pořadí již jedenáctou branku Chodova přidává po pěkné střele k levé tyči TOM ONDRUŠEK. Asistence: Tomáš Sýkora.

49:17

Chodovští se usadili před brankou, kde již nějakou tu chvilku kombinují. Ke střele se však domácí zatím nedostali.

48:36

Na druhé straně si připsal dobrý zákrok také Frühbauer, který pravou rukou vyrazil tvrdý projektil jednoho z hostujících hráčů.

47:33

Sýkora zatáhl míček po levé straně, ale domácí se dlouho u branky Znojma nezdrželi.

46:18

Skácelík se vrhl pod nohy jednomu z domácích hráčů a tím tak zabránil pravděpodobně další brance chodovského klubu.

45:22

Pražané toho nemají dost a opět kombinují na polovině svého soupeře.

44:27

Domácím vyšel rychlý protiútok, který přesně mezi nohy gólmana zakončil ZDENĚK ŽÁK, jenž tak načepoval "desítku" v dnešním utkání. Asistence: Michal Strachota.

44:14

Rozehrávat budou hosté, ovšem u své vlastní branky.

43:33

Skácelík předvedl vynikající zákrok, když ve skoku dokázal vyrazit pokus střílejícího Strachoty z levé strany.

42:48

Znojemští jsou v útoku. Kučera, ani Juříček branku Chodova neohrozili.

41:03

Znojemští se ihned po buly dostali před branku, ale nikdo ve tmavých dresech nedokázal zakončit na branku pražského celku.

40:20

Chodov dokázal využít další přesilovou hru v utkání. Na levou stranu dostal nabito TOM ONDRUŠEK, který z první mířil přesně do odkryté znojemské branky. Asistence: Michal Podhráský

40:01

Střely na branku ve druhé třetině (celkem):

Chodov – Znojmo: 11 – 9 (23 – 15)
Prostřední perioda je již historií. Chodovští vlétli do třetiny jako uragán a třemi rychlými zásahy rozhodli o osudu utkání. Znojmo se poté ještě zvedlo a snížilo nepříznivý stav. Do třetí třetiny půjdeme s pětibrankovým náskokem Chodova.

40:00

39:01

Probíhá poslední minuta druhé třetiny.

38:49

Vyloučení v týmu TJ Znojmo LAUFEN CZ (Martin Šindelář – 1min, Bránění ve hře).

38:36

Hra je opět ze strany na stranu. Obě obrany jsou hodně otevřené.

37:41

Skácelík musel čelit dvěma pokusům domácích hráčů. Znojemský gólman si ovšem poradil.

36:30

Hosté se ještě nevzdávají a bojují. Rychlý kontr Znojma zakončil přesnou střelou ALAN JUŘÍČEK. Asistence: Jakub Martínek.

35:52

Strachota kombinoval se svým spoluhráčem v rohu, nakonec se ve spolupráci dostali do zakončení, ale to se domácímu hráči příliš nepovedlo.

34:44

Pražan vybojoval v rohu míček. Domácí kombinují před brankou Znojma. Skácelík musí být ve střehu.

34:05

Chodov je i nadále aktivnější a snaží se vytvářet si šance.

32:38

Sýkora se snažil dostat skrze dva obránce, ovšem o míček rychle přišel.

31:26

Před branku si dobře naběhl MICHAL STRACHOTA, pro kterého nebylo těžké doklepnout míček do branky. Asistence: Zdeněk Žák.

30:49

Ondrušek už chtěl pálit před brankou, ale poskakující míček nakonec vůbec netrefil.

30:13

Přehoupli jsme se do druhé poloviny základní hrací doby. Chodov je u míčku, ale nikdo v bílém se do zakončení nehrne.

29:15

Tempo hry v posledních minutách lehce opadlo.

28:16

Hraje se ze strany na stranu, ovšem bez větších šancí na obou stranách.

27:04

Hosté mohli přidat další šanci, ale na levé straně se nepodařilo pořádně zakončit jednomu ze znojemských florbalistů.

26:17

Domácí obrana za sebou zapomněla volného TOMÁŠE KUCHARIČE, který využil zaváhání bránící dvojice a přesnou střelou pod horní tyč střílí druhou branku Znojma. Bez asistence.

25:45

Pražský celek drží míček na své vlastní polovině a nikam s ním nespěchá. Také nemá kam.

24:14

Skácelík musel být připraven, ale nakonec hostující gólman nemusel ani jednou zasahovat.

23:33

U míčku je Pražák, který hledá, komu by přihrál.

22:52

Znojmo se herně zvedlo a nyní opět operuje hostující pětice před brankou Chodova.

21:49

Tak ne. S góly se prostě roztrhl pytel. Na brankovišti prokázal důraz PETR SLÁMA, který dotlačil míček za brankovou čáru. Asistence: Karel Virgl.

21:42

Vypadá to, že divoký začátek druhé třetiny se trochu zklidnil.

20:37

Hándla v brance Znojma střídá Skácelík.

20:37

Oddechový čas pro hosty.

20:37

Tak to je uragán. Za sedmatřicet vteřin ve druhé třetině stačili domácí vstřelit třetí branku. Tentokrát dokázal podstřelit Hándla MARTIN KOUTNÝ. Asistence: Ondřej Plíhal

20:27

Tak to je tedy začátek v podání domácích hráčů. Ti odskakují na rozdíl šesti branek ZDEŇKA ŽÁKA, který propálil přízemní ranou Hándla. Asistence: Michal Podhráský.

20:07

Netrvalo dlouho a jsme svědky páté branky Chodova, kterou obstaral přesnou střelou ONDŘEJ MIKEŠ. Asistence: Tom Ondrušek.

20:01

Střely na branku v první třetině:

Chodov – Znojmo: 12 – 6
První dvacetiminutovka je již historií. Chodov byl po čas první třetiny jasně lepší a po brankách Koutného, Pražana, Vávry a Strachoty vede 4:0.

20:00

19:01

Probíhá poslední minuta první třetiny.

18:23

Hostům se nepodařilo dostat míček od branky, čehož využil MICHAL STRACHOTA, který rychlou střelou propálil přesouvajícího se Hándla – 0:4. Asistence: Zdeněk Žák.

17:19

Hosté drží míček na vlastní polovině, ale nikam s ním příliš nespěchají.

16:44

Marek Vávra se dostával u levé tyče do slibné šance, ale míček mu nakonec přeskočil čepel a bylo po šanci.

15:58

Obraz hry je stále stejný. Znojemští se brání a čekají na rychlé protiútoky.

14:36

Pražané jsou opět usazeni před brankou Znojma, kde kombinují. Nikdo v bílém se však do zakončení nemůže dostat.

13:41

Hándl je hrdinou okamžiku. Proti němu se dostal do obrovské šance Ondrušek, avšak hostující gólman domácího střelce parádně vychytal.

12:25

Hostující Palát na chvíli osvobodil Znojmo, ale u míčku jsou již opět domácí.

11:41

Chodov je zatím jasně lepší a jsou to právě domácí, kdo kombinuje před brankou svého soupeře. Znojmo se pouze brání.

10:17

Chodov sehrál přesilovou hru výborně. Po několika přihrávkách se dostal k míčku MAREK VÁVRA, který se nemýlil a zvýšil na 3:0. Asistence: Tomáš Sýkora.

10:12

Po technických problémech s časomírou se může pokračovat dál ve hře.

10:04

Vyloučení v týmu TJ Znojmo LAUFEN CZ (Vojtěch Procházka – 2 minuty, Bránění ve hře).

09:15

Salava výborně napadala rozehrávku Chodova, ale nakonec se k míčku nedostal.

08:29

Chodov je vstřelenou brankou nabuzen a snaží se přidat další.

07:59

Úřadující mistr vede již o dvě branky. Před branku se dobře postavil MARTIN PRAŽAN, který obdržel přihrávku a míček ihned napálil za záda Hándla. Asistence: Marek Vávra.

07:15

Dočkali jsme se první branky, kterou zaznamenal střelou z velké vzdálenosti MARTIN KOUTNÝ. Asistence: Michal Kotlas.

05:53

Pražan vypálil ze střední vzdálenosti, ale domácímu obránci rána příliš nesedla a skončila vedle hostující branky.

05:11

Dobrá akce domácích končí pouze na stehnu jednoho z bránících hráčů. U míčku tak budou hráči ze Znojma.

04:34

Domácí budou rozehrávat od své vlastní branky.

03:52

Hándl si také musel poprvé sáhnout na míček. S lehkou střelou Mikeše neměl sebemenší problémy.

02:44

Zatím sledujeme vyrovnanou bitvu, kde se ani jeden celek nehrne příliš směrem dopředu.

01:39

Ondrušek se snažil dostat dopředu, ale nakonec o míček přišel.

00:52

Byli to však hráči Znojma, kdo se dostal k prvnímu střeleckému pokusu.

00:12

Chodov je u míčku, ale domácí jsou s ním na vlastní polovině.

00:01

FAT PIPE Florbal Chodov: Frühbauer (Šantora) – Pražan, Kašovský, Fiala, Sýkora, Kotlas, Bouša, Podhráský – Žák, Mikeš, Vávra – Vávra, Ondrůšek, Koutný – Matejčík, Strachota, Plíhal.

TJ Znojmo LAUFEN CZ: Hándl (Skácelík) – Rada, Horák, Procházka, Pánek, Virgl, Martínek, Daberger – Salava, Palát, Číhal – Sláma, Kučera, Juříček – Kriš, Šindelář, Kucharič.

Rozhodčí: Petr Černý, Jiří Janoušek.
Znojmo je na tom v tabulce o něco hůře. Nyní mu patří dvanáctá pozice. Znojemštízatím zaznamenali do tabulky devět bodů. Jejich bilance jsou dvě výhry, jedna výhra v prodloužení, jedna prohra v prodloužení a celkem osm proher. Znojemští hráči v posledním kole neuspěli. Na své půdě nedokázali vzdorovat Mladé Boleslavi a prohráli vysoko 11:1. Vše budou chtít odčinit právě v dnešním utkání, avšak proti úřadujícímu šampionovi to bude velice těžké.

Hostující tým táhne bodově Petr Čihal, který nasbíral již třináct bodů za deset branek a tři asistence. O bod méně má velezkušený Milan Fridrich.Ten k šesti zásahům přidal stejnou porci asistencí.
Chodov se nachází po jedenácti odehraných utkáních na třetí pozici se ziskem osmadvaceti bodů za osm výher a dvě výhry v prodloužení. Pouze jednou odcházeli hráči pražského celku bez bodového zisku. Chodovští si v posledním kole na liberecké půdě poradili s místním klubem 8:7 a v dnešním utkání tak bude chtít navázat na bodový zisk z předchozího kola.

Chodov se bude v utkání spoléhat na svého nejproduktivnějšího hráče Toma Ondruška, který zaznamenal doposud čtyřiadvacet bodů za devatenáct branek a pět asistencí.
Krásný, dobrý den. Vítám Vás u sledování třináctého kola mužské Tipsport Superligy, kde se představí FAT PIPE Florbal Chodov, proti které se postaví TJ Znojmo LAUFEN CZ. Úvodní vhazování je naplánováno na 17:00, tak u toho buďte s námi.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

11:5

Branky a nahrávky: 8. Koutný (Kotlas), 8. Pražan (Vávra), 11. Vávra (Sýkora), 19. Strachota (Žák), 21. Mikeš (Ondrůšek), 21. Žák (Podhráský), 21. Koutný (Plíhal), 32. Strachota (Žák), 41. Ondrůšek (Podhráský), 45. Žák (Strachota), 51. Ondrůšek (Sýkora) – 22. Sláma (Virgl), 27. Kucharič, 37. Juříček (Martínek), 56. Kučera (Sláma), 57. Kucharič (Pánek)

Rozhodčí: Petr Černý, Jiří Janoušek

07:15 CHD 1:0 Koutný (Kotlas)
07:59 CHD 2:0 Pražan (Vávra)
10:04 ZNO 2 2min Procházka, Bránění ve hře
10:17 CHD 3:0 Vávra (Sýkora)
18:23 CHD 4:0 Strachota (Žák)
20:07 CHD 5:0 Mikeš (Ondrůšek)
20:27 CHD 6:0 Žák (Podhráský)