3:4

po prodl. (1:1, 2:1, 0:1 - 0:1)

19.11.2017, 04:00 • Rogers Arena, Vancouver • Jan Prošek

Tipsport: 2.83 3.71 2.28 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

V tomto dramatickém zápasu vyhrává hostující celek v prodloužení. Vancouver před třetí třetinou vedl 3:2, ale Blues dokázali vyrovnat, postaral se o to Joel Edmundson. V prodloužení rozhodl Brayden Schenn. Spokojenější tak jsou hosté. (06:52:03)

St. Louis právě vstřelilo branku!
Je rozhodnuto, na nájezdy nedojde, hostující celek vyhrává tento zápas. Do šance se dostal BRAYDEN SCHENN, který udělal kličku na osu hrací plochy a střelou zápěstím překonal brankáře soupeře. Asistence: Jaden Schwartz a Vince Dunn.

62:34

Blues mají více ze hry.

62:25

Vince Dunn vyzkoušel pozornost domácího brankáře.

62:00

Sven Bärtschi se dostal do útočného pásma, ale vypálit nedokázal.

61:55

Colton Parayko se propracoval do střelecké pozice, s jeho pokusem si poradil brankář Anders Nilsson.

61:17

Hosté špatně rozehráli, je z toho zakázané uvolnění, vhazovat se bude před brankou Blues.

60:51

Brandon Sutter dostal hru do útočného pásma, Loui Eriksson neměl mnoho prostoru pro zakončení, výborně hrál Vladimír Sobotka.

60:24

Paul Stastny se dostal nadvakrát do zakončení. Ani jeden jeho pokus ale nepřekonal brankáře Vancouveru.

60:01

Ve třetí třetině jsme viděli jen jednu branku, prosadili se hosté, a tak je stav zápasu vyrovnaný, proto se bude prodlužovat.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:26

Anders Nilsson drží své spoluhráče, dobře vypálil Brayden Schenn.

58:45

Joel Edmundson dobře vypálil, jeho projektil zablokoval před brankou Erik Gudbranson.

58:07

Ben Hutton se propracoval ke střele zápěstím, jeho ránu kryje brankář.

57:39

Chris Thorburn dobře vypálil, puk drží domácí maskovaný muž. Vhazovat se bude před brankou Canucks.

57:00

Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině.

56:30

Jake Allen kryje další šanci domácího týmu. Mnoho vyložených příležitostí k vidění není.

55:53

Brock Boeser nejprve branku minul, a pak byl jeho pokus zablokovaný soupeřem.

55:01

Mnoho vyložených šancí momentálně k vidění není, vhazovat se bude ve středním pásmu.

54:35

Dostáváme se do finální fáze třetí třetiny, domácí se nyní musí bránit. Dmitrij Jaškin se propracoval do zakončení, Anders Nilsson zastavuje hru.

53:42

20:25, střelecky jsou aktivnější hostující hokejisté, stav zápasu je ale vyrovnaný.

53:37

Mnoho šancí k vidění není, jednu z mála střel nyní vyslal Brandon Sutter. Puk do rukavice ukryl brankář Blues.

52:21

Hostující brankář kryje další střelu. Od modré zkoušel štěstí Brock Boeser.

51:30

Paul Stastny výborně vypálil, jenže jeho pokus trefil brusli bránícího hráče.

51:03

Jake Allen byl pozorný a dokázal si snadno poradit se zakončením, které vymyslel Derek Dorsett.

50:22

Jake Allen kryje kotouč po nahození od modré čáry, komerční přestávka.

50:01

Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině. Stav zápasu je nerozhodný.

49:07

Blues hrají aktivně, další jejich akci vedl Vladimir Tarasenko. Z předbrankového prostoru zakončil, ale trefil jen obránce Canucks.

49:00

Vladimír Sobotka se dostal ke střele, jeho pokus ale zablokoval domácí Erik Gudbranson.

48:12

Vladimir Tarasenko se po krásné samostatné akci dostal do zakončení, se kterým si se štěstím poradil domácí brankář. Nerozhodný stav stále platí.

47:54

Sam Gagner vedl domácí akci, dostal puk do útočného pásma, kde byl také Brandon Sutter. Ten se do zakončení nedostal.

47:24

Blues mají kotouč pod kontrolou a pokouší se probojovat stabilněji do útočného pásma. Domácí obrana ale podává také dobrý výkon.

46:47

Po dlouhé době registrujeme střelecký pokus. Z velké dálky to zkoušel Chris Thorburn, jehož nahození na branku snadno kryje Anders Nilsson.

45:30

Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nikam nežene.

44:46

44:46 Joel EDMUNDSON - 3:3

44:46

A je vyrovnáno. Krásnou křížnou přihrávku dostal JOEL EDMUNDSON, který střelou do protipohybu brankáře a na vzdálenější tyč překonal Nilssona. Asistence: Paul Stastny a Alex Pietrangelo.

44:10

Výbornou přihrávku dostal Vladimír Sobotka. Probojoval se sám před brankáře, ale nedokázal přehodit beton domácího maskovaného muže. Anders Nilsson výborně zasáhl.

43:42

Domácí mají kotouč pod kontrolou ve svém pásmu a čekají na vhodný moment pro zaútočení.

42:50

Markus Granlund výborně vypálil, jeho střelecký pokus zablokoval hostující Oskar Sundqvist.

42:20

Mnoho šancí ve třetí třetině zatím k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.

41:30

Vladimir Tarasenko se dostal do útočného pásma, jeho akci zastavil výborným zákrokem obránce Erik Gudbranson.

40:48

Derrick Pouliot se propracoval do zajímavé střelecké pozice, jeho ránu zablokoval Alexander Steen.

40:01

Druhá třetina nabídla velmi rychlý a zajímavý hokej, viděli jsme tři góly a dalších několik velkých šancí. Po čtyřiceti minutách hry vede domácí celek o gól, ale hosté udělají maximum pro zdramatizování utkání.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:42

Sledujeme hru čtyři na čtyři, šance k vidění nejsou.

39:19

Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Alexander Edler – 2 min., hákování).

39:17

Do brejku se dostal Kyle Brodziak, který svou šanci neproměnil, byl faulovaný.

39:12

Vyloučení v týmu St. Louis Blues (Joel Edmundson – 2 min., hraní puku rukou).

39:12

Domácí dostali kotouč do branky, ale gól pro přihrávku rukou nemůže platit.

38:38

Hra je znovu přerušena, kotouč vypadl z hrací plochy. Buly v neutrální zóně.

38:22

Vladimír Sobotka se dostal do postavení mimo hru, vhazovat se tak bude ve středním pásmu.

38:11

Vladimír Sobotka má kotouč ve svém obranném pásmu a pokouší se rychle rozehrát útočnou akci.

38:00

Probíhají poslední dvě minuty hry ve druhé třetině, sledujeme klidnější pasáž hry.

37:20

Další zajímavou hostující akci vedl Chris Thorburn. Jeho pokus kryje Anders Nilsson. Hra je přerušena.

37:00

Kotouč končí v ochranné síti nad brankou, hru je přerušena. Vhazovat se bude v útočném pásmu Blues.

36:55

36:38

Když už se hosté dostali ke střele, která prošla, tak Vladimír Sobotka minul bránu.

35:46

Jaden Schwartz vedl další přesilovkovou akci, ale i jeho rána byla zablokovaná. Znovu hosté přichází o pásmo.

35:30

Vladimir Tarasenko se propracoval do zakončení, jeho pokus bruslí zastavil Derek Dorsett.

35:10

Přesilovou hru hrají hosté, kteří se tak mohou pokusit o vyrovnání.

34:55

Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Ben Hutton – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

34:50

Colton Parayko zakončoval z dobré pozice, jeho projektil tak tak vytáhl brankář Anders Nilsson.

34:23

Z mezikruží to zkoušel domácí Loui Eriksson. Jeho rána zakončí ale mimo branku, gólman zasahovat nemusel.

33:34

Alex Pietrangelo se propracoval do zakončení, jeho pokus zablokoval Sven Bärtschi.

33:10

33:10 Vladimír SOBOTKA - 3:2

33:10

Je sníženo na rozdíl jediné branky. Domácí hokejisté si dávali přednost v tom, kdo vyhodí kotouč. To se jim hrubě nevyplatilo. Po rychlé Stastného pasu se prosazuje pohotovou střelou VLADIMÍR SOBOTKA. Asistence: Paul Stastny a Vince Dunn.

32:33

Utkání je střelecky vyrovnané. Na oba brankáře šlo 16 střel.

32:12

Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nikam nežene. Mnoho šancí nyní k vidění není.

31:43

Vladimir Tarasenko od modré čáry nedokázal branku přesněji trefit.

31:23

Do zajímavé střelecké pozice se dostal hostující Joel Edmundson. Jeho rána se ale mezi tři tyče nevešla.

30:58

30:58 Sven BÄRTSCHI - 3:1

30:58

Vancouver právě vstřelil branku!
Gól v přesilovce. Střelecký pokus Erikssona vyrazil hostující brankář jen před sebe. Pak se puk odrazil k volnému hráči, kterým byl SVEN BÄRTSCHI. Jeho nepříliš povedení zakončení propadlo brankáři mezi betony.Asistence: Loui Eriksson a Thomas Vanek.

30:34

Blues se brání velmi dobře, výraznější šanci si v dlouhé přesilovce domácí celek nevytvořil.

30:08

Výborně to udělal Daniel Sedin. Ten se dostal do zakončení, které tak tak zastavil brankář Jake Allen.

30:01

Dostáváme se do druhé poloviny hry ve druhé třetině. Přesilovku mají domácí hráči.

29:53

Vancouver špatně rozehrál. Je z toho zakázané uvolnění, vhazovat se bude před brankou Canucks.

29:30

Do brejku se dostal Kyle Brodziak. Jeho střelecký pokus senzačně zastavil domácí brankář.

29:13

Přesilovku hrají domácí a do zakončení se dostal Daniel Sedin. Branku však minul.

28:34

28:19

Od modré to zkoušel Carl Gunnarsson. Jeho tvrdou ránu kryje Anders Nilsson.

28:12

Nyní se do šance dostali hosté a po střele Vladimíra Sobotky kryje kotouč brankář Anders Nilsson.

27:44

Sven Bärtschi vypálil, jeho střelecký pokus z pravého kruhu zablokoval Colton Parayko.

27:24

Vyloučení v týmu St. Louis Blues (Alex Pietrangelo – 2 min. + 2 min., vysoká hůl).

27:10

Až nyní se hosté dostlali do zakončení, Vladimir Tarasenko od modré čáry netrefil přesně branku.

26:34

Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Derek Dorsett – 2 min., nedovolené bránění).

26:31

Brandon Sutter mohl přidat třetí domácí trefu, ale jeho střelu mezi tělo a ruku hostující brankář tak tak kryje.

26:17

Domácí v plném počtu. Hostům se přesilovka vůbec nepovedla, výraznější šanci si nevytvořili.

25:23

25:23 Markus GRANLUND - 2:1

25:23

Domácí vedou díky gólu při vlastním oslabení. Loui Eriksson a MARKUS GRANLUND se dostali do přečíslení dva na jednoho. Granlund udělal před branku drobnou kličku, rozhodil brankáře, a pak pohodlně poslal puk mezi betony. Asistence: Loui Eriksson a Alex Biega.

24:17

24:13

Vhazovat se bude před brankou Vancouveru, nyní mají hosté více ze hry a pokouší se něco vymyslet před brankou soupeře.

23:58

Anders Nilsson kryje další střelecký pokus. Znovu zakončoval Vladimir Tarasenko. A i tentokrát puk kryje domácí brankář.

23:46

Derrick Pouliot od modré čáry minul branku.

23:15

23:15 Domácí brankář vytáhl výborný zákrok.

23:15

Vladimir Tarasenko se po rychlé akci spoluhráčů dostal do střelecké pozice. Jeho pokus propadl hostujícímu brankáři a už už to vypadalo, že se St. Louis dostane do vedení. Na poslední chvíli ale Anders Nilsson pustil hokejku a kotouč zastavil na brankové čáře.

22:40

Thomas Vanek se propracoval do zakončení, jeho ránu z mezikruží zablokoval Joel Edmundson.

22:25

Od modré čáry to zkoušel Jake Virtanen. Domácí hráč minul branku, kotouč vypadl z hrací plochy, vhazovat se bude před brankou Blues.

22:00

Magnus Pääjärvi se pokoušel vypálit, jeho ránu ale zastavil obránce.

21:23

Po zakázaném uvolnění se vhazovalo před brankou Vancouveru. Hosté se do střelecké pozice nedostali.

20:42

První střelu ve druhé třetině mají domácí, Alexander Edler z velké dálky vyzkoušel pozornost brankáře.

20:01

Po první třetině platí nerozhodný stav. Domácí poslal do vedení Brock Boeser. Minutu a půl před koncem první části hry srovnal povedenou ránou z druhé vlny najetý Colton Parayko.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:24

Joel Edmundson z hranice brankoviště neuspěl, jeho ránu zastavil Thomas Vanek. Podobně dopadla také střele Alexe Pietrangela .

19:07

Vladimir Tarasenko vypálil a jeho pokus zablokoval Thomas Vanek.

18:34

18:34 Colton PARAYKO - 1:1

18:34

A je vyrovnáno, protože Paul Stastny našel z druhé vlny najetého COLTONA PARAYKA, který tvrdou ránou z první prostřelil vše, co mu stálo v cestě a dělilo ho od brankové čáry. Anders Nilsson měl možná zakrytý výhled. Asistence: Paul Stastny a Scottie Upshall.

18:00

Probíhají poslední dvě minuty hry v první třetině.

17:50

Bo Horvat ani Brock Boeser nedokázali své pokusy od modré čáry přesněji nasměřovat.

17:22

Anders Nilsson kryje nahození ze středního pásma, kterým se prezentoval Alex Pietrangelo.

17:00

Od modré čáry trefil Sam Gagner brankovou konstrukci. Jeho nenápadná střela zápěstím málem znamenala druhý gól Canucks.

16:32

Colton Parayko před brankou výborně tečoval kotouč, a tak musel zasahovat Anders Nilsson.

16:21

Ve středním pásmu se střetli Thomas Vanek a Vladimír Sobotka.

16:01

Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.

15:34

Hostující celek si vypracoval zajímavou akci, Alex Pietrangelo obkroužil branku a pokoušel se kotouč zasunout za tyčku, ale jeho úmysl dokonale odhalil brankář a také Jake Virtanen, který pokus zablokoval.

14:57

Dostáváme se do finální fáze první třetiny, domácí celek stále vede o jednu branku.

14:56

Hostující brankář kryje snadné nahození. Komerční přestávka.

14:33

Početní výhoda se domácím hokejistům příliš nepovedla, hosté hrají v pěti, Vladimír Sobotka se vrací do hry.

14:08

Alex Pietrangelo dobře zakončoval, jeho pokus kryje brankář Anders Nilsson.

13:22

Ránou z první minul z kruhu Brock Boeser, jemuž rána nesedla podle představ.

13:09

Alexander Edler vypálil, jeho pokus byl zablokovaný. Akce pokračovala dál a zakončoval Brock Boeser. Tentokrát už musel Jake Allen zasahovat.

13:00

Přesilovou hru hrají domácí, ti ale přišli o pásmo, a tak musí od své branky.

12:33

Vyloučení v týmu St. Louis Blues (Vladimír Sobotka – 2 min., držení protihráče).

11:44

11:44 Brock BOESER - 1:0

11:44

Domácí celek se k velké radosti zdejších fanoušků dostává do vedení. Po rychlé akci vypálil poněkud nenápadně BROCK BOESER. Jeho pokus ale propadl hostujícímu brankáři až za čáru. Asistence: Sven Bärtschi a Bo Horvat.

11:12

Erik Gudbranson nahazoval kotouč do útočného pásma. Branku minul.

10:46

Alex Pietrangelo zkoušel štěstí od modré čáry, jeho pokus k brance nedoputoval, zablokoval jej totiž soupeř.

10:22

Z podobné pozice na druhé straně pálil Alexander Edler. Jeho projektil kryje Jake Allen. Komerční přestávka.

10:09

Robert Bortuzzo to nemyslel vůbec špatně, ale jeho pokus z velké dálky domácímu brankáři mnoho starostí neudělal.

10:01

Dostáváme se do druhé poloviny hry v první třetině, na úvodní gól čekáme.

09:44

Colton Parayko to vzal na sebe a od modré poslal střílenou přihrávku do předbrankového prostoru, Henrik Sedin jeho ránu zablokoval.

09:04

Hostující celek se nedomluvil na rozehrávce, a tak zahrál jen na icing. Vhazovat se bude v jeho obranném pásmu. Následně pálil Alex Biega. Jeho pokus zablokoval soupeř.

08:57

Derek Dorsett dostal dobrou přihrávku, a tak ránou z první prověřil pozornost brankáře soupeře. Jake Allen kryje jeho pokus.

08:20

Po delší pasáži bez střely na branku nyní musel zasahovat Anders Nilsson. Z horní hranice kruhu střelou zápěstím vyzkoušel jeho pozornost Vladimír Sobotka. Anders Nilsson kryje puk, hra je přerušena. Komerční přestávka.

06:51

Další práce pro hostujícího brankáře, tentokrát z velké blízkosti zakončoval Jake Virtanen. Jake Allen byl připravený.

06:04

Jaden Schwartz dobře vypálil, jeho pokus zablokoval Derrick Pouliot. Následně dostal přihrávku mezi kruhy Brayden Schenn. Puk po rychlé ráně kryje domácí gólman.

06:00

Vladimir Tarasenko vedl útočnou akci svého celku, tři hostující hokejisté postupovali na dva obránce. Duo domácích dokázalo zajímavě vypadající akci zastavit. St. Louis nedokázalo zakončit.

05:41

Hra je přerušena pro postavení mimo hru Blues, vhazovat se bude ve středním pásmu.

05:19

Z horní hranice pravého kruhu zakončoval Alexander Steen. Jeho střelecký pokus kryje domácí brankář Anders Nilsson.

05:14

Alex Biega vypálil z mezikruží, jeho pokus obětavě zablokoval Robert Bortuzzo.

04:31

Mnoho střel na branku v úvodu zápasu k vidění není, sledujeme dobrou obou obou obran, a tak forvardi mnoho prostoru pro zakončení nemají.

03:49

Podobně nepřesný byl z obdobné pozice domácí Derek Dorsett. Ani on netrefil prostor vymezený třemi tyčemi.

03:33

Od modré čáry to nyní zkoušel hostující Scottie Upshall. Bývalý hráč Floridy ale branku trefit nedokázal.

02:40

Henrik Sedin a jeho kolegové se rychle dostali před branku blues, ale přesněji zakončit se jim nepodařilo. Hostující defenziva je zatím zodpovědná.

02:02

Thomas Vanek získal útočné pásmo, pokoušel se dostat do pozice, ze které jsme vystřelit, ale hostující obrana mu mnoho volnosti v pohybu nedala.

01:34

Vladimír Sobotka se s kotoučem probojovat do útočného pásma, kde se dostal k mantinelu. Přesněji spoluhráči ale přihrát nedokázal.

01:15

Alex Pietrangelo má kotouč za svou brankou a čeká na vhodný moment, aby mohl rozehrát akci svého týmu.

00:27

Máme tu první střelu na branku, vyslal ji hostující Vladimir Tarasenko. S jeho pokusem zápěstím si snadno poradil domácí brankář.

00:01

Úvodní buly vyhrává Brandon Sutter nad Braydenem Schennem.

00:01

Úvodní ceremonie jsou pryč, zápas startuje.
Zápas začne o něco později.

Vancouver Canucks: A. Nilsson (Markström) – Edler, D. Pouliot, B. Hutton, Gudbranson, Del Zotto, Biega – Bärtschi, Horvat, Boeser – D. Sedin, H. Sedin, Virtanen – Vanek, Gagner, Eriksson – M. Granlund, B. Sutter, Dorsett.

St. Louis Blues: Allen (C. Hutton) – Edmundson, Pietrangelo, Gunnarsson, Parayko, Dunn, Bortuzzo – Schwartz, Steen, Tarasenko – Sobotka, Stastny, B. Schenn – Pääjärvi, Sundqvist, Jaškin – Thorburn, Upshall, Brodziak..

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

St. Louis Blues z posledních pěti zápasů prohrálo dva. Nestačilo na New York Islanders 2:5 a na Calgary Flames 4:7. Tým porazil New Jersey Devils 3:1, Edmonton Oilers 4:1 a po nájezdech Arizonu 3:2. St. Louis odehrál 20 zápasů (11-3-1-5; 29 bodů) a v tabulce Západní konference je na prvním místě.
Vancouver Canucks z posledních pěti zápasů prohrál tři. Nestačil na Anaheim Ducks 1:4, San Jose Sharks 0:5 a na Vegas Golden Knights 2:5. Tým porazil Calgary Flames 5:3 a Los Angeles Kings 3:2. Vancouver je v tabulce Západní konference na deváté pozici, odehrál 19 zápasů (9-0-2-8; 20 bodů).
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Vancouver Canucks a St. Louis Blues.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.

3:4

Branky a nahrávky: 12. Boeser (Bärtschi, Horvat), 26. M. Granlund (Eriksson, Biega), 31. Bärtschi (Eriksson, Vanek) – 19. Parayko (Stastny, Upshall), 34. Sobotka (Stastny, Dunn), 45. Edmundson (Stastny, Pietrangelo), 63. B. Schenn (Schwartz, Dunn)

Rozhodčí: Watson, Hanson – Knorr, Gibbs

Diváci: 18 865

11:44 VAN 1:0 Boeser (Bärtschi, Horvat)
12:33 STL 2 Sobotka, držení protihráče
18:34 STL 1:1 Parayko (Stastny, Upshall)
24:17 VAN 2 B. Hutton, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo
25:23 VAN 2:1 M. Granlund (Eriksson, Biega)
26:34 VAN 2 Dorsett, nedovolené bránění