15.11.2017, 17:30 • MANN + HUMMEL ARENA • 22. kolo • Jan Míšek

Tipsport: 2.91 4.1 2.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

64:14

Horácká Slavia právě vstřelila branku!
A rozhodující branku Třebíče dává LUKÁŠ HORKÝ, který propálil svojí tvrdou střelou Kváču po nahrávce Zohorny. Třebíč tak vítězí v tomto utkání. Asistence: Radim Zohorna.

57:34

Kotouč se nyní octl v bráně domácích, ale až po odpískání rozhodčího a tento gól tak nebyl uznán. Vhazovat se bude před bránou domácích.

55:14

Nyní se pustil do pěkné kombinace Nedorost s Vampolou, ke střele se dostal nejprve Vampola a k následné dorážce u prázdné brány Nedorost, který nedokázal kotouč zavěsit do třebíčské svatyně, nyní měli domácí štěstí.

46:15

Vyloučení v týmu ČEZ Motor České Budějovice (Mitchell Fillman – 2 min., podražení).

41:12

Vyloučení v týmu SK Horácká Slavia Třebíč (Tadeáš Král – 2 min., držení protihráče).

40:01

Vyloučen hráč číslo 19 Martin beránek (CEB) na dvě minuty – pozdní nástup na led.

29:39

Vyloučení v týmu SK Horácká Slavia Třebíč (Václav Půža – 2 min., držení protihráče).

27:16

Vyloučení v týmu ČEZ Motor České Budějovice (Michal Bárta – 2 min., hákování).

26:36

České Budějovice právě vstřelily branku!
Samostatný průnik přes střední pásmo a následnou střelu až z pravého rohu modré čáry předvedl MARTIN HEŘMAN. Jeho pokus byl úspěšný a dokázal tak vyrovnat stav utkání na 1:1. Asistence: Zdeněk Kutlák.

23:07

Vyloučení v týmu ČEZ Motor České Budějovice (Rok Pajič – 2 min., podražení).

21:20

Třebíč po začátku druhé třetiny skóruje, po pokusu Petra Kratochvíla se ke kotouči dostal RADIM ZOHORNA, jehož pokus byl již úspěšný a posunul tak Třebíč do vedení 1:0. Asistence: Petr Kratochvíl.

12:48

Vyloučení v týmu ČEZ Motor České Budějovice (Radek Prokeš – 2 min., sekání).

06:42

Vyloučení v týmu SK Horácká Slavia Třebíč (David Dolníček – 2 min., podražení).

2:1

Branky a nahrávky: 22. R. Zohorna (Kratochvíl), 65. Horký (R. Zohorna) – 27. Heřman (Kutlák)

SK Horácká Slavia Třebíč: Jekel (Do. Svoboda) – Nedbal, Čejka, Furch, Půža, Kaláb, Hort – Vodný, Dolníček, R. Erat – Horký, Jan Wasserbauer, Kratochvíl – Kristl, Kusko, R. Zohorna – Paták, Tadeáš Král, Malec.

Banes Motor České Budějovice: Kváča (Gába) – Pýcha, Kutlák, Kučný, Fillman, Vráblík, F. Novák – Nedorost, Vampola, M. Bárta – Jonák, Rob, Čermák – Heřman, Vlček, Prokeš – Galamboš, Pajič, Beránek.

Rozhodčí: Čech, Skopal – Jílek, Šperl.