Tipsport extraliga

HC VERVA Litvínov – BK Mladá Boleslav

6:3

konec (1:0, 2:2, 3:1)

15.11.2017, 17:30 • Zimní stadion Ivana Hlinky, Litvínov • 21. kolo • Vendula Zdražilová

Tipsport: 2.23 4.1 2.8 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

53:31

Říha dostává dvě minuty za vysokou hůl a Boleslav jde znovu do čtyř.

51:08

Bernad podrazil soupeře a dostává dvě minuty. Je tu další početní výhoda pro domácí tým.

43:51

David Bernad se dostal do zakončení před Petráskem a hned na to byl podražen Hüblem, který dostává dvě minuty za podražení. Hosté mají šanci srovnat v přesilové hře.

39:00

Jakub Černý dostává dvě minuty za držení protihráče a je z toho další přesilová hra pro Mladou Boleslav.

35:59

Gerhát sekl soupeře a dostává dvě minuty. Nabízí tak přesilovku pro hostující tým.

34:01

Eminger v šanci domácích přidržel soupeře a dostává dvě minuty. Litvínov si tak zahraje další dvojnásobnou početní výhodu, která může trvat minutu a půl.

33:30

Němeček v důsledku tlaku domácích fauloval a dostává dvě minuty za napadení. Přesilovka pro domácí tým.

21:18

Jenže moc dlouho jim to nevydrželo. Kubát dostává dvě minuty za podražení a je tu další přesilovka pro hosty z Mladé Boleslavi.

19:08

Černý inkasuje dvě minuty za podražení a Boleslav bude hrát pět na tři. Dvojnásobná početní výhoda ale může trvat pouze devět vteřin.

17:17

Daniel Sörvik dostává dvě minuty za nedovolené bránění a je tu přesilovka hostů, kteří mají v závěru první třetiny šanci srovnat.

14:24

Moc dlouho to ale hostům nevydrželo a jdou opět do tří. Procházka dostal dvě minuty za podražení a je tu další přesilovka pět na tři, která bude opět trvat sedmačtyřicet vteřin.

13:11

Další trest pro hosty. Urban držel soupeře a zbytečně tak posílá svůj tým do tří. Litvínov bude hrát sedmačtyřicet vteřin přesilovku pět na tři.

11:58

Další vyloučení hostů. Eminger dostává dvě minuty za nedovolené bránění a Litvínov si zahraje další přesilovou hru.

08:28

Přesilovku si zahrají také boleslavští hokejisté. Gula inkasuje dvě minuty za poražení a už sedí na trestné lavici a bude doufat, že tomu bude po celou délku trestu.

04:47

První vyloučení utkání. Kousal podražil soupeře a dostává za to dvě minuty. Litvínov si tak jako první zahraje přesilovou hru.

6:3

Branky a nahrávky: 15. K. Pilař (Kubát, V. Hübl), 33. Vandas, 36. J. Černý, 51. Nejezchleb (Dietz, M. Hanzl), 57. Kubát, 60. V. Hübl (Jánský) – 24. J. Říha (Bernad, Pacovský), 26. Valský (Klepiš), 45. Urban (Orsava, P. Holík)

HC VERVA Litvínov: Petrásek (Kantor) – Sörvik, Kubát (A), Gula, L. Doudera, K. Pilař, Dietz, Z. Sklenička – Jánský, V. Hübl (A), J. Černý – M. Hanzl, Ihnačák, Nejezchleb – Vandas, Gerhát, Trávníček (C) – Jurčík, J. Šimeček, Matoušek.

BK Mladá Boleslav: Maxwell (J. Růžička) – Kotvan, Eminger, Hanzlík (C), Knot, Němeček, J. Říha, Bernad – Valský, P. Holík, Klepiš (A) – Lenc (A), Urban, Orsava – Pabiška, P. Musil, Pacovský – P. Kousal, Vrdlovec, Martin Procházka.

Rozhodčí: Pešina, Svoboda – Frodl, Komárek

Diváci: 3 825

04:47 MBL 2 P. Kousal, držení protihráče
08:28 LIT 2+10 Gula, podražení+nesportovní chování
11:58 MBL 2 Eminger, nedovolené bránění
13:11 MBL 2 Urban, držení protihráče