14.11.2017, 16:00 • Mikheil Meskhi Stadioni, Tbilisi • Skupina 3 • Michal Raška

Tipsport: 2.19 3.27 3.13 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (17:55:03)
Je konec. Gruzie nakonec vyhrála 1:0, když byla jasně lepším týmem.
Máme za sebou konec prvního dějství. Utkání je velmi nudné a přineslo jen malou špetku náznaků o šance, či branku. Jasně lepší je domácí Gruzie. Ve 36. minutě to vzal Zarandia na sebe a vypálil z dvaceti metrů, ale Adamonis i přes malé komplikace míč vyrazil. Ke konci poločasu se Gruzie dostala do největší šance, ale z bezprostřední blízkosti skvěle zasáhl Adamonis.
Ve druhé poločase domácí pokračovali v tlaku a v 53. minutě dostal červenou kartu Lasickas. V 55. minutě už přišel první gól, který si do vlastní brány vstřelil Matulevicius. Gruzie poté nevyužila pár šancí a utkání vyhrála 1:0.

90+5

90+5

Litva má poslední možnost ohrozit bránu z volného kopu.

90+4

Žlutou kartu dostává Mikeltadze (Gruzie).

90+4

Po něm se ke střele dostal domácí hráč, ale jeho hlavička neměla razanci.

90+4

Gruzie má rohový kop.

90+3

Domácí se dostali až do vápna, ale ke střele nedošlo.

90+1

Domácí hráč vystřelil zpoza vápna, ale brankář Adamonis míč viděl a chytil ho.

90

Nyní míč drží Gruzie na své půli.

89

Příliš dlouhá přihrávka skončila u brankáře Kupatadzeho.

87

Střídání v týmu Gruzie: ze hřiště odchází Beridze, přichází Chikviladze.

85

Konec zápasu jsou častěji u míče hosté z Litvy, ale nemohou se dostat blíž k bráně Kupatadzeho.