14.11.2017, 17:00 • Ice Palace • Jan Prošek

Tipsport: 2.1 3.9 3.02 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Československá stopa v zápase
Matěj Stránský (CER) 0+0, 0 střel, čas na ledě 07:35
Pavel Francouz (CLJ) 32 střel, 29 zákroků. (19:31:37)
Tento dramatický zápas vyhrává domácí celek o jednu branku. Jako první se prosadil domácí Alexej Ugarov. Ve druhé třetině srovnal stav zápasu aktivně hrající Linus Videll. Z kraje třetí části hry se hosté dostali do vedení, Rychlou ránou od modré čáry uspěl Alexej Kručinin. Pak se ale dvakrát prosadili domácí, kteří tak rozhodli o své výhře. Nejprve Oleg Jašin vyrovnal, a pak Adam Masuhr poslal Severstal do vedení.

59:50

Už se nic nestane.

59:30

Poslední půlminuta hry ve třetí třetině, kotouč je za domácí brankou.

58:53

Kotouč vypadl z hrací plochy, vhazovat se bude ve středním pásmu. Mnoho času už Čeljabinsk na vyrovnání nemá.

58:26

Linus Videll ani na dvakrát nedokázal prostřelit brankáře, hosté hrají v šesti.

57:50

Ivan Višněvskij vypálil od modré čáry, jeho pokus končí mimo branku.

57:31

Traktor se pokouší za každou cenu vyrovnat, domácí defenziva je hodně pasivní.

57:01

Oddechový čas pro domácí.

57:00

Sergej Magarilov senzačně zastavil výraznou šanci hostů na vyrovnání. Ivan Višněvskij měl na holi jasný gól, ale brankáře nepřekonal.

56:45

Igor Polygalov se výborně pohyboval v předbrankovém prostoru, přihrávka se k němu nedostala.

56:20

Alexej Kručinin vypálil od modré čáry, před bránou kotouč tečoval jeho spoluhráč, ale neuspěl.

55:50

Linus Videll obkroužil branku a pokusil se zakončit. Jeho pokus zastavuje brankář.

55:35

Traktor se pokouší rychle vyrovnat, ale domácí obrana nyní hraje velmi dobře a nedává soupeři příliš prostoru.

55:01

Dostáváme se do finální fáze třetí třetiny, domácí celek vede o gól.

54:14

54:14 Adam MASUHR - 3:2

54:14

Čerepovec právě vstřelil branku!
Domácí celek se dostává do vedení. Střelu spoluhráče od modré čáry výborně před brankou těčoval zcela volný ADAM MASUHR. Asistence: Alexej Ugarov

53:49

Dmitrij Kagarlickij dobře vystřelil. Jeho pokus kryje hostující brankář Pavel Francouz.

53:10

Ivan Višněvskij se probojoval ke kotouči ve vlastním pásmu, následně založil rychlou akci, kterou zakončoval Kirill Kolcov pohotovou střelou.

52:07

Alexandr Šarov byl blízko, ale brankáře prostřelit nedokázal. Na druhé straně neuspěl Alexej Ugarov.

51:35

Stav zápasu je vyrovnaný, osm a půl minuty mají hokejisté na to, aby se pokusili utkání rozhodnout v základní hrací době.

51:17

Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Maxim Rybin – 2 min. + 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Danil Gubarev – 2 min., hrubost + 2 min., hrubost).
Dnešní utkání sleduje 2 902 diváků.

51:10

Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme rychlou pasáž hry.

50:31

Oddechový čas pro hosty.

49:59

Pavel Francouz kryje kotouč, v polovině třetí třetiny se bude vhazovat před jeho brankou.

49:31

49:31 Oleg JAŠIN - 2:2

49:31

A je vyrovnáno, domácí využívají přesilovou hru. Dmitrij Kagarlickij výborně a jeho střílenou přihrávku hokejkou usměrnil mezi betony brankáře OLEG JAŠIN. Asistence: Dmitrij Kagarlickij a Alexandr Bumagin.

49:00

Přesilovku mají k dispozici domácí, jenže ti se zatím nemohou stabilněji propracovat do útočného pásma.

48:31

Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Nikita Nikitin – 2 min., sevření puku rukou).

47:51

Dmitrij Kagarlickij z velké rychlosti vypálil, ale horní kout branky trefit nedokázal. Brankář Pavel Francouz zasahovat nemusel.

47:35

Sledujeme rychlou pasáž hry bez střel na branku. Hraje se o převahu ve středním pásmu.

45:50

Ruslan Karlin a Alexandr Šarov se střetli ve středním pásmu, oba jsou mírně otřesení, ale v zápase budou pokračovat.

45:00

Alexandr Šarov se dostal do vyložené střelecké pozice, ale tváří v tvář domácímu brankáři neuspěl. Sergej Magarilov dokázal výborně zasáhnout a vyrazit kotouč.

44:36

Hra je nyní přerušena pro postavení mimo hru.

44:14

Čerepovec se při dlouhém oslabení zatím brání výborně, Traktor si žádnou velkou šanci vypracovat nedokázal.

43:20

Přesilovka hostujícího celku pokračuje dál. Arťom Borodkin a Alexandr Rybakov kombinovali v předbrankovém prostoru. K zakončení se ani jeden z nich nedostal.

42:29

Arťom Borodkin vypálil od modré čáry, ale minul branku. Gólman by byl pravděpodobně připravený zasáhnout.

40:54

Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Matěj Stránský – 5 min. + osobní trest do konce utkání, zásah do hlavy nebo krku).

40:54

40:54 Alexej KRUČININ - 1:2

40:54

Čeljabinsk právě vstřelil branku!
Hned z kraje třetí třetiny se hostující celek dostává do vedení. Rychlou ránou od modré čáry se prosazuje ALEXEJ KRUČININ. Asistence: Maxim Jakuceňa.

40:01

Hostující celek se dokázal po rychlé akci ve druhé třetině prosadit, díky čemuž srovnat průběžný výsledek na 1:1. Gól vstřelil aktivně hrající Linus Videll.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:38

39:30

Ani jeden celek se nikam nežene, v poklidném tempu se druhá část hry dohrává.

39:00

Probíhá poslední minuta hry.

38:43

Alexandr Bumagin výborně vypálil, ale jeho pokus zbyl zablokovaný.

38:25

Domácí kombinují v útočném pásmu, ale do střelecké pozice se nemohou dostat.

37:50

Kotouč vypadl po střele Valerije Vasiljeva a následnému zblokovaní z hrací plochy. Vhazovat se bude před brankou Francouze.

37:38

Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Kirill Kolcov – 2 min., podražení).

37:00

Linus Videll se pokoušel získat střeleckou pozici, ale byl tísněn, a tak spíše kotouč nahrnul k domácímu brankáři, který přerušuje hru.

36:25

Paul Szczechura se pokoušel probojovat do střelecké pozice, ale k odraženému kotouči se nedostal.

36:04

Dostáváme se do finální fáze druhé třetiny, nyní se Čeljabinsk propracoval do zakončení. Výborně vypálil Danil Gubarev. Jeho tvrdou ránu zastavil Sergej Magarilov.

35:20

Hostující Jevgenij Rjasenskij rozehrává od své branky, daleko se s kotoučem ale nedostla. Traktor to má těžké, prorazit domácí kompaktní obranu není jen tak.

34:00

Šest minut hry zbývá do konce druhé třetiny, sledujeme klidnější pasáž hry. Ani jeden celek se nikam nežene. Mnoho vyložených šancí k vidění není.

33:26

Severstal se dostal do útočného pásma, Matěj Stránský hledal před brankou spoluhráče, ale kotouč nedokázal přesněji přihrát.

33:09

Maxim Jakuceňa zakončoval rychlou akci Traktoru pohotovou střelou, Sergej Magarilov byl pozorný.

32:55

Kirill Kolcov rozehrává od své branky a pokouší se něco vymyslet před brankou soupeře.

32:26

32:01

Čerepovec stále kombinuje v útočném pásmu, ale ke střele se zatím nedostal.

31:33

Pavel Francouz betonem vykopl střelu z bezprostřední blízkosti.

31:07

Domácí celek se nastěhoval do útočného pásma a pokouší se něco vymyslet, zatím se ale do výraznější střelecké pozice Severstal nedostal.

30:26

Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Vitalij Kravcov – 2 min., hákování).

29:45

Pavel Francouz kryje střelecký pokus Alexandra Bumagina.

29:25

Severstal se pokouší získat vedení zpět, zatím se ale nemůže propracovat do výraznější střelecké pozice. Hostující obrana hraje zodpovědně.

28:15

Hraje se ve středním pásmu, ani jeden celek nechce chybovat. Mnoho šancí k vidění není.

27:30

27:30 Linus VIDELL - 1:1

27:30

Hostující celek po pěkné akci vyrovnává. Richard Gynge viděl před brankou volného spoluhráče. Tím byl LINUS VIDELL, který dostal přihrávku a rychle vypálil. Jeho pokus propadl mezi betony. Asistence: Richard Gynge.

27:01

Valerij Vasiljev vypálil z kruhu, jeho kotouč kryje Pavel Francouz.

26:40

Domácí celek se usadil v útočném pásmu. Se střelou od modré čáry si hostující brankář poradil.

25:54

Hostující celek se dostal do útočného pásma, Nikita Nikitin vypálil od modré čáry a jeho pokus kryje domácí brankář.

24:49

Linus Videll se na druhé straně dostal do rychlé protiakce. S jeho pokusem si snadno poradil Sergej Magarilov.

24:36

Dmitrij Kagarlickij bekhendovou stranou hole zakončoval, jeho pokus byl zablokovaný.

24:13

Oleg Jašin sice byl volný před brankou, ale spoluhráč mu přihrát nedokázal.

23:55

Sledujeme velký boj, ani jeden celek nechce chybovat. Mnoho šancí ale k vidění není.

23:01

Maxim Rybin a Alexej Ugarov se dostal snad ke třem střelám. Všechny pokusy z vyložené blízkosti kryje hostující Pavel Francouz.

22:43

Čerepovec rozehrává od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry.

22:14

Kirill Kolcov se pokoušel probojovat do střelecké pozice, ale jeho pokus byl zablokovaný obráncem.

21:20

Severstal špatně rozehrála, a tak je z toho jen zakázané uvolnění.

20:33

Hostující brankář kryje kotouč, bude se vhazovat před jeho brankou.

20:01

Po první třetině vede domácí celek o jednu branku. Severstal se prosadil z kraje zápasu při vlastním oslabení.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:35

Danil Gubarev se propracoval do útočného pásma.

19:00

Probíhá poslední minuta hry v první třetině, více ze hry mají nyní hosté.

18:34

Kirill Kolcov byl připravený na modré čáře pro přihrávku a zakončení, ale jeho pokus byl zablokovaný.

17:50

Sergej Magarilov kryje zajímavě vypadající střelu soupeře. Po dlouhé době jsme registrovali střelecký pokus.

17:05

Linus Videll se nemůže stabilněji propracovat do útočného pásma, mnoho šancí k vidění není

16:50

Probíhají poslední tři minuty hry v první třetině.

16:25

Vhazovalo se před domácí brankou, Sergej Magarilov zasahovat nemusel, protože jeho kolegové vyhráli buly.

15:58

15:40

Přesilovku nyní hrají domácí, jenže ti se nedokázali propracovat stabilněji do útočného pásma.

14:55

14:18

Sledujeme hru čtyři na čtyři. Zasahovat po střele Alexandra Rybakova musel zasahovat domácí brankář.

13:58

Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Linus Videll – 2 min., faul loktem).

13:38

Čeljabinsk se nastěhoval do útočného pásma, pokouší se něco vymyslet před brankou soupeře.

13:17

Richard Gynge se propracoval do zakončení, jeho pokus kryje brankář poměrně snadno. Buly před bránou Čerepovce.

12:55

Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Maxim Verjovkin – 2 min. pro hráčskou lavici, příliš mnoho hráčů).

12:26

Hraje se zejména ve středním pásmu, ani jeden celek se nemůže stabilněji usadit v útočném pásmu.

11:30

Čerepovec rozehrává od své branky, Alexandr Mereskin se pokoušel probojovat ke kotouči v útočném pásmu, ale nepodařilo se mu to.

11:17

Jevgenij Mons se propracoval do zakončení. Jeho rána byla zablokvaná. Na druhé straně musel zasahovat Sergej Magarilov.

10:01

Dostáváme se do druhé poloviny hry první třetiny, mnoho velkých šancí k vidění není.

09:36

Maxim Jakuceňa našel Alexeje Kručinina, který dostal kotouč do útočného pásma. Následně se Čeljabinsk k zakončení nedostal.

09:02

Pavel Francouz má kotouč za svou brankou a hosté se pokouší rozehrávat od své branky.

08:35

Hostující celek prohrál buly v útočném pásmu, a tak mohou hrát domácí. Ti se ale rychle stáhli k vlastní brance a střídají.

08:30

Alexandr Rybakov vypálil z mezikruží, jeho pokus kryje brankář domácího týmu.

08:10

Alexandr Bumagin rozehrával z obranného pásma, do šance se dostal Dmitrij Kagarlickij. Jeho pokus kryje Pavel Francouz. Bude se vhazovat.

06:46

Vhazovat se bude před brankou českého brankáře ve službách Čeljabinsku.

06:35

Hra je přerušena pro postavení mimo hru, komerční přestávka.

06:10

Mnoho šancí k vidění není, sledujeme rychlý hokej, nyní se pokoušel Ruslan Karlin vypálit od modré čáry. Jeho rána byla zablokovaná obráncem Traktoru.

05:30

Kirill Kolcov napadal rozehrávku domácího týmu, Severstal se nemůže probojovat do útočného pásma.

04:25

Sergej Monachov vypálil od modré čáry, jeho pokus kryje Pavel Francouz. Hra je přerušena.

04:04

Alexandr Ščerbina výborně vypálil z mezikruží, jeho pokus kryje hostující brankář.

03:25

Paul Szczechura se pokoušel založit útočnou akci, jenže jeho přihrávka postrádala přesnost.

02:30

Domácí celek, který se prosadil v oslabení pokračuje v aktivní hře.

01:25

01:25 Alexej UGAROV - 1:0

01:25

Domácí se prosazují při vlastním oslabení. Do brejku se dostal ALEXEJ UGAROV, který si položil brankáře a poslal kotouč mezi betonem a bruslí. Asistence: Jurij Trubačjov.

01:00

Hostující celek se nemůže dostat do útočného pásma stabilněji.

00:14

Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Dmitrij Kagarlickij – 2 min., nedovolené bránění).

00:01

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Severstal Čerepovec odehrál 30 zápasů (11-4-6-9) a vybojoval 47 bodů. Díky tomu je na šesté pozici Západní konference. Z posledních pěti zápasů vyhrál hned čtyři. Poradil si s Astanou 4:3 v prodloužení, Lokomotiv Jaroslavl udolal 1:0, Dynamo Minsk 2:1 a Dynamo Moskvu 1:0. Nestačil jen na Novosibirsk 1:2.
Traktor Čeljabinsk odehrál 29 zápasů s bilancí 10-5-2-12 a vybojoval 42 bodů. V tabulce Východní konference je na devátém místě. Z posledních pěti zápasů Traktor vyhrál čtyři. Poradil si s Ufou 4:3 v nájezdech, Soči porazil 2:1, Ladu 3:2 a Jekatěrinburg 3:2 v prodloužení. Nestačil na Nižněkamsk 3:4.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky Kontinentální Hokejové Ligy. V tomto zápase proti sobě nastoupí Severstal Čerepovec a Traktor Čeljabinsk.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

3:2

Branky a nahrávky: 2. Ugarov (Trubačjov), 50. Jašin (Kagarlickij, Bumagin), 55. Masuhr (Ugarov) – 28. Videll (Gynge), 41. Kručinin (Jakuceňa)

Severstal Čerepovec: Magarilov (Artamkin) – Jevsejenkov, Verjovkin, Masuhr, Kornějev, V. Vasiljev, Višněvskij, Kudako – Bumagin, Kagarlickij, Jašin – Mons, Stránský, Karlin – Rybin, Mereskin, Ugarov – Ščerbina, Trubačjov, Monachov.

Traktor Čeljabinsk: Francouz (Děmčenko) – I. Višněvskij, Bailen, Kolcov, Nikitin, Mamajev, Borodkin, Rjasenskij – Videll, Gynge, Szczechura – Polygalov, Jakuceňa, Kručinin – Peňkovskij, Šarov, Kravcov – Šolochov, Rybakov, Gubarev – Kokujov.

Rozhodčí: Ščenjov, Ansons – Palej, Ponamarenko

Diváci: 2 902

00:14 CER 2 Kagarlickij, nedovolené bránění
01:25 CER 1:0 Ugarov (Trubačjov)
12:55 CER 2 HL Verjovkin, příliš mnoho hráčů
13:58 CLJ 2 Videll, faul loktem