Tipsport: 2.25 3.9 2.75 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

0 Góly v přesilovce 1
0 Góly v oslabení 0
12 Bodyčeky 15
45 Vyhrané buly 24
Viděli jsem spíše podprůměrné utkání, které nám mnoho hokejové krásy nepřineslo. V 8. minutě rozjásal hrstku hostujících fanoušku HIETANEN. To bylo na dlouhou dobu vše. V 50. minutě dokázal vyrovnat KANE.A protože již další branka nepadla, šel zápas do prodloužení a posléze do nájezdů. Jediným úspěšným střelcem byl ve 2. sérii VARNAKOV a tak si Dynamo odváží z Pekingu 2 body za výhru 1:2 po sam. nájezdech.

Michail VARNAKOV - 1:2

V samostatných nájezdech zvítězil tým Dynamo Moskva.

Autorem vítězné branky je MICHAIL VARNAKOV.

Samostatné nájezdy začínají.
Ani prodloužení vítěze nepřineslo. Na vyložené šance 2:1 ve prospěch domácích, své úniky však neproměnili. Uvidíme nájezdy.

65:00

Prodloužení skončilo.

64:35

Dynamo svírá domácí, nemůže se však dostat k přímému ohrožení branky.

63:40

Rozhodnout mohl domácí Lession, ale ani on svůj nájezd neproměnil!

62:58

Hostující Petunin se proháčkoval do šance, ale ani on nedává!

61:50

Domácí jsou nadále aktivněnší a vypracovali si další možnost. Nerozhodný stav trvá.

61:15

Sám na bránu ujížděl domácí Kane. Puk mu v rozhodující chvíli zklouzl z čepele!

60:01

Ve třetí třetině se domácím podařilo vyrovnat. Po 60 minutách zápas nezná vítěze. Uvidíme prodloužení 3 na3.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:30

59:00

Poslední minuta, Dynamo se nemůže usadit v pásmu!

58:35

Domácí se osvobozují.

57:45

Možnost rozhodnou zápas v normální hrací době má v přesilovce Dynamo!

57:30

Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Joonas Järvinen – 2 min., podražení).

56:50

Hra je plná nepřesností. Oba týmy ztrácí rychle kotouč.

55:15

Jsou to stále hráči Dynama, kteří pokračují v tlaku. Kunlun se po vstřelení vyrovnávací branky zatáhl.

53:32

Dynamo se poprvé ve třetí třetině soustavněji usadilo v útočném pásmu. Hned z toho byla možnost. Pálil Jakovlev!

52:40

Dynamo se dostalo ke ke kotoči a otáčí hru.

51:25

Kunlun se snaží překlopit skóre na vlastní stranu!

49:49

49:49 Cory KANE - 1:1

49:49

Red Star Kunlun právě vstřelil branku
Hezký hokejový moment. CORY KANE přešel střední pásmo a střelou zápěstím nahoru navzdálenější tyč překonává Jerjomenka!. Asistence B. Yip.

48:30

Z vlastního pásma zakládá útok Dynamo. Po chvíli ztrácí kotouč. Hrají opět domácí.

47:23

Po delší době příležitost na straně Dynama. Nebezpečně pálil a dorážel Boyd.

46:40

Hosté neproměňují ani svou druhou přesilovku 5 na 3 v zápase. To je může mrzet!

46:26

46:00

Jedna střela za druhou letála na hostující bránu. Kunlunu chybí i trošku štěstí.

45:22

Obrovský tlak Kunlunu v běžící přesilovce 5 na 3. Jermolenko kryje střelu i následnou dorážku!

44:26

Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Dustin Boyd – 2 min., držení protihráče).

44:10

Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Alexandr Jerjomenko – 2 min., vysoká hůl)).

43:32

Dynamo hraje přesně to, co potřebuje, velmi dobře napadá a rychle vyváží kotouč daleko od své branky.

42:10

První formace domácích si vypracovala dvě střelecké pozice. Jerjomemko drží čisté konto.

41:01

Po ofsajdu domácích vhazování ve středním pásmu.

Současné vyloučení:
Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Gilbert Brulé – 2 min, hrubost).
Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (2 min, hrubost.).

38:20

Domácí hráči jsou podráždění, cítí křivdu za neuznanou branku!

37:45

37:45

37:45

Brandon Yip prokázal velký důraz na brankovišti a jeho dorážka končí v síti. Branku ale není po konzultaci s videorozhodčím uznána.

37:15

Domácí snaha o přejití středního pásma končí na hokejkách hostujících obránců.

35:32

Domácí Lessio dostal krásnou nabídku na vyrovnání. Trefuje však připraveného Jerjomenka!

34:12

Teď jsou to hosté, kteří hrozí. Tarasov se pokoušel objet branku a zasunout puk. Hellberg byl ale na místě!

32:44

Dynamo se nachvíli usadilo v pásmu. Jejich možnost končí střelou do připraveného Hellberga.

31:34

Snahu hostů o rychlý protiútok zastavuje postavení mimo hru.

30:50

Domácí začali druhou polovinu zápasu náporem, několikrát si vyměnili pozice v útočném pásmu, branku ale neohrozili.

30:16

Icing domácích.

29:45

Domací zakládali útok od vlasní brány, který však záhy končí.

28:46

Graborenko střílel od modré, Jermolenko nic neviděl, přesto kotouč vyrazil. Chce to ještě větší tlak do brány.

27:30

Hosté v plném počtu. To by mohlo Červenou hvězdu mrzet. Pouze jedna střela se kterou si Jermolenko poradil.

26:10

Hosté ve 4!

25:53

Domácí kombinovali, ale střelba zatím chybí.

25:30

Šance na vyrovnání, domácím se nabízí dlouhá přesilovka 5 na 3.

25:20

Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (2 min, vražení na hrazení).

Domácí obránce vyslal nebezpečnou střelu. Ta jen těsně minula Jerjomenku branku.

24:10

Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (2 min, příliš mnoho hráčů).

23:10

Dynamo hraje jednoduše, jakmile má možnost, snaží se kotouč dostat pryč z vlastního pásma.

22:38

Ani úvod druhého dějiství nenaznačuje, že bychom viděli festival gólových šancí, vyčkávaná pokračuje.

21:26

20:40

Jako první se usadili v útočném pásmu domácí, ale jen nachvíli. Dynamo uklidňuje situace vyhozením do středního pásma.

20:01

Další třetina začne přibližně v 13:20

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

20:00

19:54

Hosté bleskově založili útok a byla z toho pěkná střela Boyda! Ještě jedno vhazování.

19:43

Icing hostů, kolikátý už dnes.

19:33

Jermolenko raději přikryl kotouč, vhazování po jeho levici.

18:40

Jsou to stále domácí, kteří se snaží něco vymyslet. Za svou snahu zatím nejsou odměněni.

17:55

Dynamo nachvíli uklidňuje hru a drží kotouč ve středním pásmu.

17:14

Třetí icing hostů po sobě stěhu hru opět před Jermolenka. Dynamu se nedaří rozehrávka.

16:03

Icing hostů.

15:10

Kunlun rozjíždí útok od vlastní brány. Snaha domácích je však přerušena.

12:15

Viděli jsme dobré napadní hostujícího Arťuchina, který vyjoval kotouč. Na modré však nespracoval Rylov a kotouč utíká do středního pásma.

10:56

Domácí pokračují ve snaze o vyrovná i po skončení přesilovky. Hráči Dynama mají obrovské problémy!

10:26

9:00

Kunlun se snaží o vyrovnání, několik nebezpečných střel letělo na Jarmolenka, nakokec se hosté osvobozují!

8:26

Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (2 min.).

7:35

7:35 Juuso HIETANEN - 0:1

7:35

Dynamo právě vstřelilo branku!
Hosté využívají přesilovku. JUUSO HIETANEN pálil od modré. Nejprve se zdálo, že kotouč ještě někdo tečoval, ale byl to čistý průstřel. Asistence M. Varnakov.

7:05

Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (2 min.).

6:15

Sám na branku se řítil hostující Volkov. Hellberg ale jeho blafák do bekhendu kryje!

4:35

Od modré nahazoval moskevský obránce. Hellberkovi nikdo neclonil, proto neměl problémy stáhnout puk do lapačky.

3:55

Domací dobře forčekují a Dymamo má problémy s rozehrávkou.

2:50

Domací drželi více než minuty hosty v pásmu. Po střele Vorobeje přidržel puk Jerjomenko.

2:30

V Pekingu panuje tradičně komorní atmosféra. Více než díváci, je slyšet hudba z mikrofonů v přestávkách mezi vhazováním.

1:32

Icing Dynama, vhazování před Jerjomenkem.

0:45

Jako první v náporu Dynamo, jejich první formace střídá, Kunlun rozehrává za svoji brankou.

00:01

Vše je připraveno k záhajení utkání, zaznívá ruská a čínská hymna. Dnešním zápasem vás provede Jiří Dostál

Red Star Kunlun: Hellberg (Skrynik) – A. Kulda, N. Chlystov, Järvinen, Graborenko, Blacker, Vorobej – DeFazio, Brulé, Wolski (A) – Yip, Kane (A), Lessio – O'Donnell, Thuresson, Jaw – Lockhart, Chipchura.

Dynamo Moskva: Jerjomenko (Kuzněcov) – Kutějkin (A), Rylov, I. Nikulin (C), Volkov, Hietanen, D. Višněvskij, Solovjov, Korjagin – Tarasov, Boyd, Varnakov – Igumnov, Alexejev (A), Ignatuškin – J. Jakovlev, Dm. Kazionov, Arťuchin – Sidljarov, Petunin, Jefremov..

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Poslední vzájemné duely:
Kunlun jako nováček KHL začal psát svoji historii v sezóně 2016/2017. Oba vzájemné duely minulé sezóny ovládlo Dynamo Moskva.

18.02.17 Dyn. Moskva – Kunlun 2 : 1
09.01.17 Kunlun – Dyn. Moskva 3 : 5
Poslední dvě soutěžní utkání dnešní soupeři shodně o gól prohráli.

02.11.17 Dyn. Moskva – Din. Riga 2 : 1 pp
Oba dva celky se pohybují na hraně postupu do play off. Kunlun je v tabulce východní konference se ziskem 41 bodů na 10. místě (11;1;6;11). Dynamo Moskva drží na západě 8. pozici se ziskem 42 bodů (10;5;2;14).
Dobrý den, vítejte u onlajn přenosu KHL z Pekingu ve kterém Kunlun přivítá Dynamo Moskva.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:30.