13.11.2017, 01:00 • Capital One Arena, Washington • Tomáš Reiner (@ReinyTom)

Tipsport: 2.0 3.92 3.29 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Jakub Vrána (WSH) 0+0, 1 střela, TOI 15:00 (04:01:35)
Hvězdy utkání

1. Braden Holtby (WSH) 29 zák., 1 gól, 96,7%
2. Laurent Brossoit (EDM) 18 zák., 1 gól, 94,7%
3. Dmitrij Orlov (WSH) 1+0
Statistiky: Střely na bránu: 19-30; Zablokované střely: 19-10; Vhazování: 47%-53%; Hity: 28-27; Přesilové hry: 0/3-0/0; Trestné minuty: 7-23.
V Capital One Areně padly pouze dva góly, když na začátku třetí třetiny poslal Edmonton do vedení Jujhar Khaira a na opačné straně rychle vyrovnal Dmitrij Orlov. Prodloužení gól nepřineslo, a tak na řadu přišly samostatné nájezdy, ve kterých se jako jediný hned v úvodu prosadil T.J. Oshie. Konečný výsledek. Washington Capitals 1 Edmonton Oilers 1.

T. J. OSHIE - 2:1

V samostatných nájezdech zvítězil tým Washington Capitals.
Autorem vítězné branky je T. J. OSHIE.

3. série 1:0

Mark Letestu mezi betony Bradena Holtbyho nepropálil a Washington vítězí počtvrté v řadě!

Nicklas Bäckström mohl rozhodnout, jenže Laurent Brossoit jeho pokus vyrážečkou vyrazil.

2. série 1:0

Connor McDavid se rozjel na nájezd, prudkou střelou zápěstím ale o hodně minul pravý horní roh brány.

Jevgenij Kuzněcov se jednou rukou snažil bekhendem zamířit k pravé tyči, Laurent Brossoit ale puk ukryl v lapačce.

1. série 1:0

Leon Draisaitl mířil rychlou střelou zápěstím k levé tyči, od které puk odrazil mimo!

T.J. Oshie v mezikruží zpomalil a rychlou střelou zápěstím propálil Laurenta Brossoita mezi betony!

Samostatné nájezdy začínají.
Prodloužení vítěze nepřineslo, a tak nás čekají samostatné nájezdy. Skóre po prodloužení. Washington Capitals 1 Edmonton Oilers 1.

65:00

Prodloužení skončilo.

64:49

Vyloučen byl také hostující Milan Lucic, který dostal deset minut za nesportovní chování.

2:1

Branky a nahrávky: 46. Orlov (T. Wilson, Bowey), rozh. náj. Oshie – 42. Khaira (Pakarinen, R. Strome)