11.11.2017, 18:30 • Stade des Martyrs (Kinshasa) • Skupina A • Lukáš Jasoněk

Tipsport: 1.36 5.04 7.74 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

90+3

90+3. Neeskens KEBANO - 3:1

90+3

Kongo právě vstřelilo branku!
Teď už o vítězství Konga nemůže být vůbec žádných pochyb. Mabidi vysunul NEESKENSE KEBANA, ten prostřelil Traorého a ve vysoké rychlosti skončil v bráně společně s míčem. To je závěr z říše snů v podání Demokratické republiky Kongo.

90+2

90+2. Jonathan BOLINGI - 2:1

90+2

Domácí se radují z vedení 2:1 a tento duel s největší pravděpodobností vyhrají! nařízenou penaltu proměnil JONATHAN BOLINGI.

90+1

Pozor, protože tohle je možná rozhodující moment zápasu! Sylla byl trefen do ruky a domácí mají k dispozici penaltu.

88

Rychlou protiakci zneškodnil Bokila (Demokratická republika Kongo) pouze za cenu žluté karty.

83

Střídání v týmu Demokratická republika Kongo: ze hřiště odchází Kabananga, přichází Ngbakoto.

79

Avizovaná výměna v týmu Guinea: Lamah střídá Alkhaliho Bangouru.

71

71. Keita KARAMOKOBA - 1:1

71

Guinea právě vstřelila branku!
Dvacet minut před koncem je vyrovnáno! Kanté přistrčil balon za záda domácích obránců a KEITA KARAMOKOBA dvě minuty po svém příchodu na trávník přeloboval vyběhnuvšího Matampiho. Hostující trenér měl šťastnou ruku při střídání.

69

Střídání v týmu Demokratická republika Kongo: ze hřiště odchází Maghoma, přichází Mabidi.

68

Střídání v týmu Guinea: ze hřiště odchází Landel, přichází Karamokoba.

61

61. Ousmane SIDIBÉ - 1:0

61

Na úvodní gól čekali diváci přesně hodinu. Kebanův centr z přímého volného kopu si do vlastní branky odhlavičkoval nešťastník OUSMANE SIDIBÉ.

60

Střídání v týmu Demokratická republika Kongo: ze hřiště odchází Mubele, přichází Bokila.

49

49. Alkhali Bangoura (GUI)

49

Alkhali Bangoura se stal adresátem do pravé části pokutového území, odkud pořádně vyděsil domácího brankáře, který s vypětím všech sil vyrazil balon na roh.

43

43. Alkhali Bangoura (GUI)

43

Opravdu první gólová příležitost se zrodila až na konci poločasu. Alkhali Bangoura vešel do pravé části pokutového území a ranou z ostrého úhlu vyprášil Matampiho rukavice. Hosté se ujmou exekuce rohového kopu.