10.11.2017, 17:00 • Mikheil Meskhi Stadium, Tbilisi • Skupina 3 • Michal Raška

Tipsport: 3.01 3.21 2.27 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (18:55:17)
Je konec. Po zajímavém konci utkání se nakonec zrodila remíza 2:2.
V prvním poločase jsme se gólu dočkali už v 9. minutě, když se po rohovém kopu prosadil Benjamin Kallman. V 17. minutě se domácí Zarandia ocitl v obrovské šanci, ale skvělým zákrokem ho vychytal Keto.
Ve druhém poločase se v 52. minutě dostal do šance Kairinen, ale těsně minul pravou tyč. V 59. minutě srovnal Giorgi Beridze, když vyslal nenápadnou střelu, která skončila u pravé tyče. V 74. minutě Vaisanen spálil obrovskou šanci, když si mohl míč zpracovat a následně vystřelit, ale místo toho pálil z jedné a míč skončil vedle brány. V 84. minutě se ovšem Finové dočkali druhého gólu, když se k dorážce dostal Benjamin Kallman a druhým gólem poslal hosty opět do vedení. Ale jen o dvě minuty později Shulaia našel ve vápně Romana Tchanturiu a ten srovnal na konečný výsledek 2:2.

90+3

90+3

Domácí hráč se dopustil faulu.

90+3

Hosté mají autové vhazování na své půli.

90+2

Do hlavičky se sice dostal Tchanturia, ale ta šla vedle brány.

90+2

Domácí mají přímý kop přibližně třicet metrů od brány Keta.

90+1

Rozhodčí nastavuje tři minuty navíc.

90

Po druhém inkasovaném gólu jsou Finové hodně zaraženi a mohou být hodně rádi, že nynější střela domácího hráče šla vedle brány.

89

Ovšem po něm se dopředu dostali domácí a vybojovali autové vhazování.

88

Střídání v týmu Finsko: ze hřiště odchází Lappalainen, přichází Niskanen.

87

Hosté měli přímý kop, ale nic z něho nevzniklo. Nyní mají další po faulu domácího hráče.

86

86. TCHANTURIA - 2:2

86

Gruzie právě vstřelila branku!
Shulaia přesně našel ve vápně ROMANA TCHANTURIU a ten krásným zakončením k levé tyči srovnává výsledek na 2:2! Asistence: Shulaia.

84

84. KALLMAN - 1:2

84

Finsko právě vstřelilo branku!
Nejprve vystřelil na domácího brankáře hostující hráč. Následně Kupatadze ránu vyrazil přesně na nohy BENJAMINA KALLMANA a ten svým druhým gólem přes brankáře posílá Finsko zpátky do vedení!

83

Brankář finů Keto prokázal ocelové nervy, když se nebál s míčem obejít hráče domácích.