09.11.2017, 20:00 • Den Dreef, Louvain • Skupina 6 • Michal Břuchanský

Tipsport: 1.11 8.72 21.9 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z tohoto zápasu je to vše, mějte se fajn. (21:57:07)
Střely na branku: 9:4. Střely mimo: 7:4. Rohy: 5:2. Ofsajdy: 2:5. Fauly: 13:15.
Je dobojováno! Kypr odehrál na belgické půdě vynikající poločas, během něhož nejprve snížil Papageorgiou a v 75. minutě díky parádně zahranému přímému kopu dokonce vyrovnal Fragkou. Belgičané se v dalších minutách trochu hledali, ale v nastaveném čase rozhodli o svém vítězství zásluhou gólové střely Iseky. Belgie tak potvrdila roli favorita a po vítězství 3:2 si upevnila svou první příčku v kvalifikační skupině.

90+3

90+2

Belgie právě vstřelila branku!
Velká radost domácích hráčů, kteří se v samotném závěru vrací do vedení! Střela Ngoye v kyperské síti ještě neskončila, nicméně Schrijvers posléze posunul míč na AARONA LEYU ISEKU a ten se podle všeho stal dnešním zachráncem belgické jednadvacítky.

90

Druhý poločas je prodloužen o tři minuty nastaveného času.

86

Střídání v týmu Belgie: ze hřiště odchází Lukebakio, přichází Iseka.

84

Nepřesných střel na belgické straně rychle přibývá. Christodoulou zůstal bez práce i po zakončení Cobbauta.

82

Ngoy se hned zapojil do hry a zkusil vrátit Belgičanům vedení. Úspěšný ale nebyl, balón letěl mimo bránu.

81

Střídání v týmu Kypr: ze hřiště odchází Špoljarić, přichází Pileas.

80

Střídání v týmu Belgie: ze hřiště odchází De Medina, přichází Ngoy.

79

Kousoulos vybojoval faul na Dimatovi, čehož Kypřané nevyužili, protože minimálně počtvrté byl v ofsajdu chycen Pittas.

78

Nařízený rohový kop rozehrál Fragkou, ovšem defenziva Belgičanů s ním moc starostí neměla.

77

Kypřané jsou při chuti. Papageorgiou se dokonce pokusil dát třetí gól, ale jeden z obránců míč k malému vápnu nepustil.

75

Kypr právě vstřelil branku!
Patnáct minut před koncem hosté dovršili senzační vyrovnání na 2:2! ANDREAS FRAGKOU zahrál přímý kop parádně a zatočil míč mimo dosah brankáře Jackerse!

74

A znovu faul, Fragkou byl zastavený Lukebakiem.

71

Dopředu se mohou vydat i Kypřané, a to po přehnaně tvrdém zákroku na Papageorgioua.

69

Schrijvers už mířil přesněji, jenomže Christodoulou byl ve správný čas na správném místě a připsal si dobrý zákrok.

68

Střídající Miangue se během prvních doteků s balonem pokusil o střelu, jenomže kyperskou branku o nějaký ten kousek minul.