07.11.2017, 01:00 • Capital One Arena, Washington • Petr Sumbal

Tipsport: 1.75 4.17 4.07 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

64:15

64:15 John CARLSON - 3:2

64:15

Washington právě vstřelil branku!
Capitals v prodloužení dokonali obrat a v dnešním zápase vítězí. Kuzněcov nabíjel Oshiemu. Tomu střela ale sjela z hokejky. Stala se tak z ní přihrávka, kterou zužitkoval gólovou střelou z levé strany JOHN CARLSON. Wedgewood už se přesunout nedokázal. Asistence: Jevgenij Kuzněcov, T. J. Oshie.

53:51

Devante Smith-Pelly zahákoval Kempeho a bude se muset odebrat na trestnou lavici.

48:58

Další přesilovka pro Washington. Za vysokou hůl je vyloučen Jordan Martinook. Na trestné lavici je dnes už podruhé.

43:26

Jay Beagle je vyloučen za hákování.

40:16

Jordan Martinook hned na startu třetí třetiny oslabí svůj tým. Je vyloučen za sekání.

37:26

37:26 Perlini na Holtbyho nevyzrál.

37:26

Brendan Perlini se díky své rychlosti dostal za obranu Washingtonu a jen díky skvělému zákroku Holtbyho domácí znovu neprohrávají.

34:57

Do pěstní výměny názorů se pustili Tom Wilson a Luke Schenn. Oba se půjdou na pět minut zchladit na trestnou lavici.

34:23

34:23 Alexandr OVEČKIN - 2:2

34:23

Capitals konečně prolomili sv= přesilovkové trápení a vyrovnávají na 2:2. ALEXANDR OVEČKIN dostal přihrávku na své místo na levém kruhu a přesnou střelou z první propálil vše co měl před sebou. Asistence: John Carlson, Jevgenij Kuzněcov.

33:21

Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Alex Goligoski – 2 min., sekání).

31:24

Scott Wedgewood by měl být v pořádku. Jevgenij Kuzněcov, který jeho indispozici zavinil dostává dvě minuty za krosček.

29:29

Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Max Domi – 2 min., sekání).

24:06

Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Christian Dvorak – 2 min., držení protihráče).

20:39

Poprvé v zápase se vylučuje. Clayton Keller sekl Carlsona a dostal za to dvě minuty.

16:05

16:05 Chorney trefil dnes už podruhé tyčku.

16:05

Třetí střela Taylora Chorneye od modré a druhá tyčka tohoto hráče. Zatím má smůlu. Scott Wedgewood naopak velké štěstí.

08:41

08:41 Devante SMITH-PELLY - 1:2

08:41

Capitals se vrací do zápasu! Střela od modré od Ellera neprošla. Puk si ale našel DEVANTE SMITH-PELLY a krásnou střelou bekhendem poslal kotouč do sítě. Tento gól by mohl zatím mdlý Washington konečně oživit. Asistence: Lars Eller.

06:42

06:42 Christian FISCHER - 0:2

06:42

Arizona právě vstřelila branku!
Že by se rodilo překvapení? Arizona se dostává do vedení 2:0! Z pravé strany přihrál Dvorak před branku CHRISTIANU FISCHERI a ten střelou z blízka překonal Holtbyho. Asistence: Christian Dvorak, Oliver Ekman-Larsson.

02:20

02:20 Chorney trefil tyčku.

02:20

Od modré čáry tvrdě z první vypálil Taylor Chorney a puk se zastavil až o tyč branky Arizony.

01:00

01:00 Clayton KELLER - 0:1

01:00

V podání CLAYTONA KELLERA to vypadá strašně jednoduše. V obranném pásmu vypíchl puk Ellerovi projel celé kluziště a z pravého kruhu vypálil přesně k pravé tyči Holtbyho. Skvělý začátek pro Arizonu. Bez asistence.

3:2

Branky a nahrávky: 9. Smith-Pelly (Eller), 35. Ovečkin (Carlson, Kuzněcov), 65. Carlson (Kuzněcov, Oshie) – 1. Keller, 7. Fischer (Dvorak, Ekman-Larsson)

Washington Capitals: Holtby (Grubauer) – Carlson, Djoos, Chorney, Orlov, Bowey, Orpik (A) – Oshie, Bäckström (A), J. Vrána – Smith-Pelly, Kuzněcov, Ovečkin (C) – T. Wilson, Eller, Stephenson – Chiasson, Beagle, O'Brien.

Arizona Coyotes: Wedgewood (Raanta) – Demers, Ekman-Larsson (A), Mermis, Goligoski, L. Schenn, Connauton – Keller, Stepan (A), Perlini – Fischer, Dvorak, Domi – Rieder, Cousins, Martinook – Kempe, Richardson, Rinaldo (A).

Rozhodčí: Morton, Dwyer – MacPherson, Murray

Diváci: 18 506

01:00 ARI 0:1 Keller
06:42 ARI 0:2 Fischer (Dvorak, Ekman-Larsson)
08:41 WSH 1:2 Smith-Pelly (Eller)
20:39 ARI 2 Keller, sekání